Ruim 4,1 miljoen mensen zien Italië EK-finale winnen
HILVERSUM (ANP) - De EK-finale tussen Italië en Engeland is zondagavond door ruim 4,1 miljoen mensen bekeken, blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek. De uitzending was daarmee ook meteen het best bekeken programma van de dag.
Na de EK-finale volgt het NOS Journaal van 20.00 uur met iets meer dan 2 miljoen kijkers. De nabeschouwing op de finale, die door middel van penalty's beslist werd in het voordeel van Italië, werd nog door meer dan 1,2 miljoen mensen bekeken. Dat waren er net iets minder dan de 1,4 miljoen die voor Studio Europa inschakelden.
Naast het voetbal was er zondag natuurlijk ook weer aandacht voor wielrennen. De vijftiende etappe van de Tour de France werd 's middags door 886.000 mensen bekeken. Naar het napraatprogramma De Avondetappe keken nog 336.000 mensen.
Voor Hetzelfde Geld, dat op RTL 4 werd uitgezonden in plaats van RTL Boulevard, trok 390.000 kijkers. De entertainmentrubriek ging zondagavond niet door vanwege een ernstige dreiging. Na informatie van de Amsterdamse driehoek werd besloten de uitzending af te gelasten.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
1 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
2 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
4 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
6 uur geleden