Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ruim 4,1 miljoen mensen zien Italië EK-finale winnen

Ruim 4,1 miljoen mensen zien Italië EK-finale winnen

HILVERSUM (ANP) - De EK-finale tussen Italië en Engeland is zondagavond door ruim 4,1 miljoen mensen bekeken, blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek. De uitzending was daarmee ook meteen het best bekeken programma van de dag.

Na de EK-finale volgt het NOS Journaal van 20.00 uur met iets meer dan 2 miljoen kijkers. De nabeschouwing op de finale, die door middel van penalty's beslist werd in het voordeel van Italië, werd nog door meer dan 1,2 miljoen mensen bekeken. Dat waren er net iets minder dan de 1,4 miljoen die voor Studio Europa inschakelden.

Naast het voetbal was er zondag natuurlijk ook weer aandacht voor wielrennen. De vijftiende etappe van de Tour de France werd 's middags door 886.000 mensen bekeken. Naar het napraatprogramma De Avondetappe keken nog 336.000 mensen.

Voor Hetzelfde Geld, dat op RTL 4 werd uitgezonden in plaats van RTL Boulevard, trok 390.000 kijkers. De entertainmentrubriek ging zondagavond niet door vanwege een ernstige dreiging. Na informatie van de Amsterdamse driehoek werd besloten de uitzending af te gelasten.

Meer uit Voetbal

Veurink 'enorm trots' op spel en passie Oranje tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.

57 minuten geleden
Gehavende Oranjevrouwen verrassen Frankrijk in WK-kwalificatie

BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.

2 uur geleden
Van Asten debuteert bij gehavende Oranjevrouwen tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.

5 uur geleden
Mascherano stopt als trainer van Inter Miami om privéredenen

MIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.

5 uur geleden
Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

13 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

14 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

16 uur geleden