Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ruim 4,1 miljoen mensen zien Italië EK-finale winnen

Ruim 4,1 miljoen mensen zien Italië EK-finale winnen

HILVERSUM (ANP) - De EK-finale tussen Italië en Engeland is zondagavond door ruim 4,1 miljoen mensen bekeken, blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek. De uitzending was daarmee ook meteen het best bekeken programma van de dag.

Na de EK-finale volgt het NOS Journaal van 20.00 uur met iets meer dan 2 miljoen kijkers. De nabeschouwing op de finale, die door middel van penalty's beslist werd in het voordeel van Italië, werd nog door meer dan 1,2 miljoen mensen bekeken. Dat waren er net iets minder dan de 1,4 miljoen die voor Studio Europa inschakelden.

Naast het voetbal was er zondag natuurlijk ook weer aandacht voor wielrennen. De vijftiende etappe van de Tour de France werd 's middags door 886.000 mensen bekeken. Naar het napraatprogramma De Avondetappe keken nog 336.000 mensen.

Voor Hetzelfde Geld, dat op RTL 4 werd uitgezonden in plaats van RTL Boulevard, trok 390.000 kijkers. De entertainmentrubriek ging zondagavond niet door vanwege een ernstige dreiging. Na informatie van de Amsterdamse driehoek werd besloten de uitzending af te gelasten.

Meer uit Voetbal

Sc Heerenveen klopt Volendam en is zeker van Europese play-offs

VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

39 minuten geleden
Van Persie houdt tegen Fortuna vast aan dezelfde elf basisspelers

SITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.

1 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

16 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

16 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

16 uur geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

17 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

17 uur geleden