Ruim 2,8 miljoen mensen zien Feyenoord finale verliezen van Roma
HILVERSUM (ANP) - De finale van de Conference League tussen Feyenoord en AS Roma is woensdagavond door ruim 2,8 miljoen mensen gezien. De met 1-0 door de Italianen gewonnen voetbalwedstrijd in de Albanese hoofdstad Tirana was het best bekeken programma van de dag, meldt de Stichting KijkOnderzoek.
De wedstrijd werd in Nederland uitgezonden op zowel Veronica als sportzender ESPN en gezamenlijk waren die twee zenders goed voor 2.828.000 kijkers. Veronica wist daarbij wel de meeste kijkers te trekken, namelijk 2.345.000. Het staat daarmee op de eerste plaats in de lijst met 25 best bekeken programma's. Op ESPN stemden op hetzelfde tijdstip 483.000 kijkers af, goed voor de zestiende plek.
Naar de huldiging van AS Roma in het Albanese stadion keken bij Veronica 893.000 mensen. Bij ESPN werd de prijsuitreiking gevolgd door 309.000 mensen.
De nabeschouwing laat op de avond werd daarna bij Veronica nog gezien door 452.000 mensen. Het door Hélène Hendriks gepresenteerde programma behaalde daarmee de negentiende plek. Bij ESPN bleven nog 124.000 kijkers zitten voor de nabeschouwing.
Meer uit Binnenland
ELBURG (ANP) - In de gemeente Elburg zijn bijna alle wegen weer vrijgegeven die woensdag als gevolg van de uitzonderlijk grote natuurbrand in 't Harde werden afgesloten. De Eperweg is wel nog dicht, meldt een woordvoerder van de gemeente. Dat is hoogstwaarschijnlijk zo om de hulpdiensten, die nog volop bezig zijn met blussen, de ruimte te geven.
11 minuten geleden'T HARDE (ANP) - De brandweer zet momenteel in op zogenoemde "hotspots" bij de natuurbrand op het militaire oefenterrein in 't Harde. Dit zijn volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio warme plekken in de ondergrond die in combinatie met de wind weer kunnen ontbranden. "Daar wordt nu door ons brandweerpersoneel op ingezet."
25 minuten geledenBREDA (ANP) - In delen van Midden- en West-Brabant mag sinds donderdagochtend geen water uit beken en sloten meer gehaald worden. Door de aanhoudende droogte zijn de waterstanden fors gedaald, meldt Waterschap Brabantse Delta. Het zogeheten onttrekkingsverbod geldt voor zeven stroomgebieden.
52 minuten geledenNUNSPEET (ANP) - In de gemeente Nunspeet zijn de wegen die woensdag werden afgesloten als gevolg van de uitzonderlijk grote natuurbrand, weer vrijgegeven. De brand brak uit op militair oefenterrein 't Harde, ongeveer 10 kilometer verderop, en is donderdagochtend nog niet geblust. Een woordvoerder van de gemeente zegt dat er donderdag in Nunspeet geen rook, maar wel een brandlucht hangt. "We zullen de brandgeur nog wel een paar dagen ruiken in Nunspeet."
1 uur geledenKESSEL (ANP) - Voor het gebied rond de grote natuurbrand tussen de Limburgse plaatsen Helden en Kessel geldt een noodverordening. Het gebied is afgesloten, meldt de gemeente Peel en Maas.
2 uur geleden'T HARDE (ANP) - De brandweer kan op het militaire oefenterrein in 't Harde alleen vanaf de paden blussen, omdat er munitie in het veld ligt. Alleen gepantserde voertuigen van Defensie mogen uit veiligheidsoverwegingen het terrein op. De munitie kan door de warme grond ontploffen, meldt een woordvoerder van de veiligheidsregio aan een verslaggever ter plaatse. De brand is nog niet onder controle.
2 uur geledenKESSEL (ANP) - Burgemeester Bob Vostermans van Peel en Maas roept inwoners van zijn gemeente op weg te blijven bij de Heldense Bossen. In dat gebied tussen Kessel en Helden woedt momenteel een grote natuurbrand. "Het is daar niet veilig. Geef hulpdiensten de ruimte hun werk te doen."
3 uur geleden