Ruim 2,8 miljoen mensen zien Feyenoord finale verliezen van Roma
HILVERSUM (ANP) - De finale van de Conference League tussen Feyenoord en AS Roma is woensdagavond door ruim 2,8 miljoen mensen gezien. De met 1-0 door de Italianen gewonnen voetbalwedstrijd in de Albanese hoofdstad Tirana was het best bekeken programma van de dag, meldt de Stichting KijkOnderzoek.
De wedstrijd werd in Nederland uitgezonden op zowel Veronica als sportzender ESPN en gezamenlijk waren die twee zenders goed voor 2.828.000 kijkers. Veronica wist daarbij wel de meeste kijkers te trekken, namelijk 2.345.000. Het staat daarmee op de eerste plaats in de lijst met 25 best bekeken programma's. Op ESPN stemden op hetzelfde tijdstip 483.000 kijkers af, goed voor de zestiende plek.
Naar de huldiging van AS Roma in het Albanese stadion keken bij Veronica 893.000 mensen. Bij ESPN werd de prijsuitreiking gevolgd door 309.000 mensen.
De nabeschouwing laat op de avond werd daarna bij Veronica nog gezien door 452.000 mensen. Het door Hélène Hendriks gepresenteerde programma behaalde daarmee de negentiende plek. Bij ESPN bleven nog 124.000 kijkers zitten voor de nabeschouwing.
Meer uit Binnenland
HILVERSUM (ANP) - De afscheidsaankondiging van Frits Spits in De Taalstaat is verkozen tot het Radiomoment van het jaar 2025. Dat werd zondagmiddag bekendgemaakt in een speciale uitzending van het Omroep MAX-radioprogramma De Perstribune op NPO Radio 1.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft niemand aangehouden na de urenlange ongeregeldheden zaterdagavond in de Amsterdamse wijk Floradorp. Dat zegt een woordvoerder zondag. "We hebben in Floradorp inzet gedaan om de brandweer zo veilig mogelijk hun werk te laten doen", aldus de zegsvrouw.
9 uur geledenHOUTEN (ANP) - De eerste helft van januari wordt het iets kouder dan de gemiddelde dagtemperatuur van 6 graden, voorspelt Weeronline. De tweede helft van de maand is nog onzeker, maar volgens de voorspeller is de kans groot dat de hele maand kouder verloopt dan gemiddeld in de afgelopen dertig jaar. Dat zou dan voor het eerst sinds 2021 zijn.
10 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Twee derde van de Nederlanders is voor een landelijk vuurwerkverbod. Dat komt naar voren uit een enquête van Kieskompas en het ANP die meer dan 56.000 Nederlanders hebben ingevuld. Een op de tien Nederlanders heeft geen uitgesproken mening.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Een seniorenflat aan het Kramatplantsoen in de Indische Buurt in Amsterdam is in de nacht van zaterdag op zondag ontruimd vanwege brand. Dat meldt de Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland op X.
21 uur geledenZALTBOMMEL (ANP) - Met een ludieke zwemactie heeft Maarten van der Weijden zaterdag ruim 10.500 euro opgehaald voor onderzoek naar kanker. Mensen konden doneren terwijl de voormalige topzwemmer in het zwembad van Zaltbommel bezig was met een wereldrecordpoging achteruitzwemmen.
1 dag geledenHENGELO (ANP) - In een flatgebouw aan de Nico Werkmanstraat in het Overijsselse Hengelo woedt een zeer grote brand. De flat wordt ontruimd, meldt de veiligheidsregio. Er zijn geen gewonden, aldus een woordvoerder. De brand is vermoedelijk ontstaan in een berging of garagebox.
1 dag geleden