Ruim 1,4 miljoen mensen zien docu met partner Peter R. de Vries
HILVERSUM (ANP) - De WNL-documentaire Vertrouwelijk!, waarin journaliste Tahmina Akefi zich zich bekendmaakte als de vriendin van Peter R. de Vries, heeft zondagavond ruim 1,4 miljoen kijkers getrokken. De film, die op NPO 1 werd uitgezonden, was volgens Stichting KijkOnderzoek het op twee na best bekeken programma van de dag.
De documentaire werd gemaakt door misdaadjournalist Simon Vuyk, een goede vriend van de vorig jaar doodgeschoten De Vries. De film gaat over de laatste jaren van De Vries.
Akefi, die tot nu toe anoniem was gebleven, spreekt in Vertrouwelijk! voor het eerst over haar relatie met de misdaadverslaggever. Zo vertelde de journaliste onder meer dat ze elkaar in 2015 hebben leren kennen en dat ze komende zomer zouden trouwen.
Het NOS Journaal van 20.00 uur op NPO 1 was met ruim 2,1 miljoen kijkers het best bekeken programma van de dag. Project Rembrandt, dat op dezelfde zender werd uitgezonden, volgde met 1,44 miljoen kijkers.
Meer uit Binnenland
OOSTRUM (ANP) - De veiligheidsregio Limburg-Noord verwacht niet dat de grote brand in het natuurgebied bij Oostrum voor dinsdagochtend geblust is. Dat komt vooral omdat de brand nog niet onder controle is, meldt de woordvoerder.
2 uur geledenOOSTRUM (ANP) - Het NL-Alert dat maandagmiddag is verstuurd wegens de rook die vrijkomt bij de natuurbrand in het gebied De Rosmolen in Noord-Limburg blijft voorlopig gehandhaafd. Dat meldt de veiligheidsregio.
2 uur geledenVENRAY (ANP) - Door een grote brand in een natuurgebied bij het Limburgse Venray rijden daar ook dinsdagochtend geen treinen. Het treinverkeer ligt in elk geval tot 9.00 uur plat tussen Venray en Boxmeer, verwacht de regionale vervoerder Arriva. Tussen Boxmeer en Nijmegen reden door geplande werkzaamheden al geen treinen maar bussen.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - In de tuin bij een woning in Rotterdam heeft de politie maandagavond een explosief gevonden. De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) werd gewaarschuwd en heeft het explosief verwijderd. Het zal ergens anders door de EOD tot ontploffing gebracht worden, meldt de politie Rotterdam op X.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vanaf maandagavond 23.00 uur rijden er geen intercity's tussen stations Amsterdam Centraal en Schiphol. Reizigers tussen die stations moeten gebruikmaken van stoptreinen. Dat komt omdat maandag iets na 17.30 uur op dat traject een bovenleiding kapotging. De reparatie duurt naar de verwachting van ProRail tot dinsdagochtend 05.00 uur.
2 uur geledenOVERVEEN (ANP) - In de duinen van de Noord-Hollandse plaats Overveen woedt maandagavond een brand. Daarom is uit voorzorg een deel van een camping ontruimd. De brandweer is bezig met nablussen, aldus een woordvoerder van de veiligheidsregio.
7 uur geledenOOSTROM (ANP) - De brandweer is naar verwachting nog zeker zes tot acht uur aan het blussen bij de brand in het natuurgebied De Rosmolen bij Oostrom in de gemeente Venray. Een woordvoerder van de veiligheidsregio spreekt van een omvangrijke brand die lastig te blussen is en nog niet onder controle is.
7 uur geleden