Ruim 1,1 miljoen mensen bezochten dit jaar Keukenhof
LISSE (ANP) - Bloemenpark Keukenhof heeft dit jaar ruim 1,1 miljoen bezoekers gehad. Het was daarmee een beter seizoen dan verwacht. "Onze verwachtingen zijn overtroffen", aldus een woordvoerster zondag.
Keukenhof bleef bijna twee jaar gesloten vanwege de coronamaatregelen en was dit jaar geopend van 24 maart tot deze zondag (15 mei).
De meeste bezoekers van Keukenhof kwamen uit Nederland (25 procent). Daarna kwamen bezoekers vooral uit Duitsland, Amerika, Frankrijk en Groot-Brittannië, maar het aantal gasten uit China en India was "door de reisbeperkingen" flink gedaald.
In 2019 kwam 20 procent van de bezoekers (toen 1.540.000 totaal) uit Nederland.
Keukenhof is volgend jaar open van 23 maart tot en met 14 mei.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Natuurijsbanen in Nederland kiezen voor hun leden nu er waarschijnlijk één dag geschaatst kan worden. Maandag gaat het dooien, waardoor een marathon voor wedstrijdrijders organiseren voor veel ijsclubs geen prioriteit heeft. Dat laten verschillende verenigingen weten.
31 minuten geledenDE BILT (ANP) - Het KNMI verwacht komende nacht gladheid door ijzel, met uitzondering van het zuidwesten van het land. Het KNMI geeft daarom code oranje af, die begint in Noord-Holland vanaf 23.00 uur.
34 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De 10-jarige Wendy uit Rotterdam is weer terecht, meldt de politie. De politie gaf in de nacht van zaterdag op zondag een Amber Alert uit voor de vermissing van het meisje.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Ook dit jaar zijn enkele gemeenten gestopt met het heffen van hondenbelasting. In 2026 betalen hondeneigenaren in 101 gemeenten een tarief, vorig jaar waren dat er nog 111. In negentien gemeenten kost een hond eigenaren meer dan 100 euro. Dat blijkt uit een telling van ANP.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De politie heeft een Amber Alert uitgegeven voor een vermist kind. Het gaat om de 10-jarige Wendy uit Rotterdam.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In een opslagloods aan de Van Ostadestraat in de Schilderswijk in Den Haag is in de nacht van zaterdag op zondag een grote brand geweest. In de omgeving heeft de brandweer een tiental woningen ontruimd, laat een woordvoerder weten.
9 uur geledenLEIDERDORP (ANP) - In een woning aan de Bolderikkamp in Leiderdorp is zaterdagavond een vrouw om het leven gekomen na een geweldsincident. De politie heeft een man aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij haar dood.
11 uur geleden