Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ruim 1,1 miljoen kijkers voor eerste Spoorloos na fixerfiasco

Ruim 1,1 miljoen kijkers voor eerste Spoorloos na fixerfiasco

HILVERSUM (ANP) - De eerste uitzending van het tv-programma Spoorloos nadat bekend was geworden dat deelnemers aan verkeerde biologische ouders in Colombia waren gekoppeld, is maandag door ruim 1,1 miljoen mensen bekeken. Dat meldt Stichting KijkOnderzoek (SKO) dinsdagochtend.

In de aflevering vroeg presentator Derk Bolt de kijkers om de makers tijd te gunnen om uit te zoeken wat er is misgegaan met de zoektocht naar de biologische ouders van deelnemers."Het is bijzonder pijnlijk dat er dingen zijn misgegaan en dat er verdriet en teleurstelling is ontstaan bij mensen. Wij proberen met hart en ziel al vele jaren om mensen bij elkaar te brengen. Dat het juist op dit terrein is misgegaan is extra pijnlijk", aldus Bolt.

Misdaadjournalist Kees van der Spek onthulde vorige week dat deelnemers van het programma in Colombia aan de verkeerde biologische ouders zijn gekoppeld. Volgens Van der Spek heeft de Colombiaanse tussenpersoon, die verantwoordelijk zou zijn voor de mismatches, meegewerkt aan zestien zaken. KRO-NCRV heeft ondertussen twee 'mismatches' bevestigd. Twee andere matches gingen wel goed en zijn door middel van DNA-onderzoek bevestigd. De overige twaalf zaken zijn nog in onderzoek.

Het best bekeken programma van de avond was het NOS Journaal van 20.00 uur, waar ruim 2 miljoen mensen naar keken. Radar (1,4 miljoen kijkers) is terug te vinden op de tweede plek en het Half Acht Nieuws op RTL 4 (1,2 miljoen kijkers) maakt de top drie compleet.

Meer uit Binnenland

NFF: Van den Berg was een 'meester in vele genres'

UTRECHT (ANP) - Rudolf van den Berg was "een meester in veel verschillende genres". Dat zegt artistiek directeur Ido Abram van het Nederlands Film Festival (NFF) in een korte reactie op het overlijden van de Nederlandse cineast. Van den Berg won in zijn leven vijf Gouden Kalveren. In 2010 opende zijn film Tirza het festival in Utrecht.

10 minuten geleden
Week begint zomers, daarna kort iets frisser en natter weer

HOUTEN (ANP) - Met maandag overdag landinwaarts nog temperaturen tussen 25 en 27 graden, koelt het later op de dag af en is er een grote kans op buien. Van dat weerbeeld is ook dinsdag en woensdag sprake, meldt Weeronline. Het wordt, met minder ruimte voor de zon, gemiddeld tussen de 20 en 22 graden en ook meteen een stuk natter.

24 minuten geleden
Filmregisseur Rudolf van den Berg (76) overleden

AMSTERDAM (ANP) - Filmregisseur Rudolf van den Berg is op 76-jarige leeftijd overleden. Dat hebben de producenten van de film Spinoza, waar hij momenteel aan werkte, zondag mede namens de familie bekendgemaakt. Hij is zaterdagavond plotseling overleden.

54 minuten geleden
Honderden mensen lopen mars door Rotterdam tegen asielwetten

ROTTERDAM (ANP) - Zo'n driehonderd mensen zijn vanaf het Schouwburgplein vertrokken voor een mars door Rotterdam, die onder meer langs het stadhuis gaat. Zij doen dit als protest tegen de strafbaarstelling van illegaliteit en hulp aan mensen zonder verblijfsvergunning. Voorafgaand aan de wandeling was er een podiumprogramma met sprekers.

1 uur geleden
Honderden mensen in Rotterdam voor protest tegen asielwetten

ROTTERDAM (ANP) - Zo'n driehonderd mensen zijn zondagmiddag bijeen op het Schouwburgplein in Rotterdam om te protesteren tegen de strafbaarstelling van illegaliteit en hulp aan mensen zonder verblijfsvergunning. "Schandalig! Het bestaan van tienduizenden mensen in Nederland wordt verboden en daarmee angstig", meldt organisator Bond Precaire Woonvormen (BPW) in de aankondiging van de demonstratie.

2 uur geleden
ProRail: treinverkeer Rotterdam pas hervat als tunnel veilig is

ROTTERDAM (ANP) - De stroomstoring in de Willemsspoortunnel in Rotterdam is verholpen, maar de treinen kunnen nog altijd niet rijden tussen Rotterdam en Rotterdam Zuid. Dat komt doordat er nog uitgebreid wordt getest met de systemen in de tunnel, zegt ProRail.

3 uur geleden
Ook zondag nog problemen op het spoor bij Rotterdam door storing

UTRECHT (ANP) - De problemen met het treinverkeer bij Rotterdam door een storing in een spoortunnel duren nog zeker tot zondag 14.15 uur. Dat meldt NS. Er rijden geen hsl-treinen tussen Rotterdam en Breda en ook tussen Rotterdam en Dordrecht rijden geen treinen.

7 uur geleden