Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rugsponsor 50+ mobiel stopt met sponsoring noodlijdend Vitesse

Rugsponsor 50+ mobiel stopt met sponsoring noodlijdend Vitesse

ARNHEM (ANP) - Een sponsor van Vitesse heeft besloten om de steun aan de noodlijdende voetbalclub te stoppen. Dit meldt telecombedrijf 50+ mobiel, waarvan de naam afgelopen seizoen op de achterkant van de shirts prijkte. Omdat de club uit Arnhem in april degradeerde, heeft het bedrijf besloten het huidige sponsorcontract niet te verlengen. Vitesse bevestigt dat het contract eind deze maand stopt.

"Enkele weken geleden betreurden wij de degradatie en hebben toen Vitesse aangegeven dat zichtbaarheid in Nederland op Keuken Kampioen Divisieniveau ons merk minder past", zegt mede-oprichter Edgar de Beule van 50+ mobiel. Vitesse zoekt volgens hem naar een "passende opvolger" voor het telecombedrijf. Wat het stopzetten van de samenwerking met 50+ mobiel financieel betekent voor Vitesse, wil hij niet zeggen. "Over de inhoud van de overeenkomst met Vitesse doen wij geen uitspraken."

Vitesse kondigde de sponsordeal met 50+ mobiel ruim een jaar geleden nog aan als een tweejarige deal. Maar de Nederlandse Sim Only-aanbieder had volgens een woordvoerder van de voetbalclub slechts een overeenkomst tot 30 juni dit jaar getekend, met de optie om het met een jaar te verlengen. Hier maakt het telecombedrijf volgens hem geen gebruik van. De club wil verder niet ingaan op de kwestie.

Andere sponsoren

Bij Vitesse dreigen meerdere sponsoren te vertrekken. Ook de sponsorovereenkomst tussen Vitesse en Unica loopt af. Een woordvoerder van de technisch dienstverlener zegt dat er niet over een verlenging is gesproken. Meer wil hij er niet over kwijt. Een andere sponsor, het Arnhemse schoonmaakbedrijf SMB Willems, kijkt volgens een woordvoerster nog of het bedrijf zijn sponsoring wil doorzetten.

Vitesse stelt van andere sponsoren niet te hebben gehoord dat ze willen stoppen. "Wij horen het tegenovergestelde. Regionale partijen melden zich om aan te geven achter de club te staan en willen helpen in moeilijke tijden", aldus de woordvoerder.

Beroepsprocedure

Vitesse kampt met grote financiële problemen. Eerder dinsdag werd bekend dat de licentiecommissie van de KNVB de licentie van Vitesse per 9 juli intrekt. Vitesse heeft aangegeven in beroep te gaan en de zaak dient volgens de club over zo'n twee weken. De hoop van de club is momenteel gevestigd op de Gelderse ondernemer Guus Franke, die Vitesse mogelijk wil redden. Hij is oprichter van de Zwitserse investeringsmaatschappij Axiom Partners.

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

56 minuten geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

2 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

3 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

4 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

4 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

4 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

5 uur geleden