RTL en Martijn Koning laten affaire Baudet achter zich
HILVERSUM (ANP) - RTL en Martijn Koning laten de affaire Baudet achter zich. Dat hebben zij maandag in een gezamenlijke verklaring laten weten.
De conference die de cabaretier in het programma Jinek uitsprak over Forum voor Democratie-leider Thierry Baudet leidde de afgelopen anderhalve maand tot verwijten over en weer. Baudet was zo boos over de zogenoemde 'roast' dat hij wegliep uit het programma, waarna Jinek en RTL excuses aanboden aan de politicus.
RTL en Koning hebben afgelopen weekend een goed gesprek gehad over de kwestie. Daarover zeggen zij: "We laten het verleden achter ons en gaan met een schone lei de toekomst in".
Koning is in de toekomst welkom als gast in diverse programma’s. Daarnaast zal de cabaretshow ‘Koning van de Dieren’ door RTL worden herhaald. De zender en de cabaretier blijven ook in gesprek over toekomstige initiatieven. Een verdere toelichting op het gesprek geven de twee partijen niet.
Meer uit Binnenland
HILVERSUM (ANP) - Arie Kievit heeft dit jaar de Zilveren Camera gewonnen. De fotograaf kreeg de belangrijke prijs voor fotojournalistiek in Nederland voor zijn fotoserie van de rellen na een demonstratie voor strenger asielbeleid. Kievit ontving de prijs vrijdag in Hilversum uit handen van Tweede Kamervoorzitter Thom van Kampen. Hij maakte de serie in opdracht van de Volkskrant.
4 minuten geledenRIDDERKERK (ANP) - De politie heeft donderdag een man aangehouden in Ridderkerk die onbedoeld toegang had gekregen tot politiedocumenten. Hij werd opgeroepen deze documenten terug te geven, maar gaf daaraan geen gehoor. Daarop is hij aangehouden wegens computervredebreuk.
27 minuten geledenDEN BOSCH (ANP) - De uitspraak van de rechtbank in Den Bosch in de zaak rond het dodelijke ongeluk met de Stint is een "zeer terechte en heel zuivere", zei advocaat Geert-Jan Knoops vrijdag. De rechtbank sprak zijn cliënten, de twee Stintondernemers die door het Openbaar Ministerie strafrechtelijk aansprakelijk zijn gesteld voor het ongeval, vrij.
54 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - Het Martini Ziekenhuis in Groningen heeft besloten ongeveer twintig operaties af te zeggen die vrijdag en komende maandag gepland waren. Als gevolg van ziekte door griep is er minder personeel beschikbaar in het ziekenhuis.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - In drie verschillende onderzoeken zijn aan het begin van dit jaar ruim 13 miljoen illegale sigaretten in beslag genomen, meldt de Fiscale Inlichtingen- en OpsporingsDienst (FIOD). Als de sigaretten waren verkocht, zou de Nederlandse staat zo'n 4,2 miljoen euro zijn misgelopen.
1 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Het Openbaar Ministerie wil hoger beroep aantekenen in de zaak over het dodelijke ongeluk met de Stint. "We zijn zeker van plan in hoger beroep te gaan tegen het in onze ogen teleurstellende vonnis van de rechtbank", zegt een woordvoerder van het OM.
1 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De rechtbank in Den Bosch heeft Stintondernemers Edwin Renzen en Peter Noorlander beiden vrijgesproken in de zaak over het dodelijke ongeluk met een Stint. De rechtbank kan niet vaststellen dat de Stint schadelijk was. Wel maakten beide ondernemers zich schuldig aan valsheid in geschrifte, maar ze krijgen daarvoor geen straf.
2 uur geleden