Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RTL Boulevard weer uitgezonden na dreiging

RTL Boulevard weer uitgezonden na dreiging

HILVERSUM (ANP) - RTL Boulevard heeft maandag weer een uitzending gemaakt, nadat de shows van zaterdag en zondag niet doorgingen vanwege een ernstige bedreiging. Het programma werd dit keer uitgezonden vanaf een nieuwe locatie op het Mediapark in Hilversum, dat door zwaarbewapende agenten werd beveiligd.

Het team van RTL Boulevard kreeg zaterdagavond vlak voor de uitzending te horen dat zij de studio aan het Leidseplein in Amsterdam vanwege een ernstige dreiging moesten verlaten. "Wij kregen bericht van onze leidinggevende dat we het pand zo snel mogelijk in alle rust zouden moeten verlaten. Dat was een heel vreemd en eng bericht om te krijgen", blikt presentatrice Vivienne van den Assem terug in het programma.

"We schrokken, maar iedereen was na vorige week zo alert en adequaat. We hebben heel snel dat pand verlaten", vertelt Van den Assem aan de desk naast collega Luuk Ikink. De aard van het bericht was zodanig dat ze niet overwogen toch een uitzending te maken. "Het was spullen pakken en weg." Volgens NRC zouden criminelen hebben gesproken over een mogelijke aanslag met een raketwerper of automatische vuurwapens, zo zouden bronnen binnen het opsporingsapparaat tegen die krant hebben gezegd..

Op adem komen

De beslissing om ook zondag geen uitzending te maken, noemt ze voor het team "een van de lastigste om te maken". "Er is nog nooit niet een uitzending van RTL Boulevard geweest." Ikink zou zondag de uitzending maken, maar ook toen werd besloten niet uit te zenden. "Dat kon, maar we hebben toen echt met elkaar gezegd: 'we hebben heel even een dag nodig om op adem te komen'. Wat er de afgelopen week is gebeurd was zo veel. We moesten even pauze hebben."

De gemeente Hilversum liet eerder op de dag weten dat er bij het Mediapark "diverse zichtbare en onzichtbare beveiligingsmaatregelen worden getroffen". Over de inhoud van de maatregelen werden geen mededelingen gedaan.

Meer uit Binnenland

Vlaardingse pleegouders verliezen gezag over eigen kind

ROTTERDAM (ANP) - De tot acht jaar cel veroordeelde Vlaardingse pleegouders Johnny van den B. en Daisy W. hebben hun ouderlijk gezag over hun biologische kind verloren, evenals de voogdij over een ander kind dat bij hen woonde. Dat blijkt uit een pas gepubliceerde uitspraak in een civiele zaak van de rechtbank in Rotterdam waarover het AD berichtte.

33 minuten geleden
Weeronline: op woensdag lokaal bijna 20 graden verwacht

HOUTEN (ANP) - Het is voorlopig klaar met het winterse weer. "Deze week staan zelfs de eerste echte lentedagen op het programma met woensdag zeer lokaal zelfs bijna 20 graden", schrijft Weeronline. Dinsdag verwacht het weerbureau de eerste "lenteachtige" taferelen.

8 uur geleden
Arrestaties bij verstoren speech VS-ambassadeur in Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - Tijdens de jaarlijkse herdenking van het bombardement op Nijmegen hebben actievoerders van XR Justice Now de toespraak van de Amerikaanse ambassadeur Joe Popolo verstoord. De politie heeft negen mensen opgepakt wegens verstoring van de openbare orde, aldus een woordvoerder.

8 uur geleden
Verdachte neersteken vrouw Boxtel is vrouw (62) uit zelfde plaats

BOXTEL (ANP) - De verdachte die is opgepakt voor het neersteken van een vrouw in Boxtel (Noord-Brabant) is een 62-jarige vrouw uit dezelfde plaats. De politie meldt dat de bewoonster zondagochtend de voordeur van haar woning aan de Annastraat opende en toen werd neergestoken. Ze raakte ernstig gewond. De verdachte zit vast.

8 uur geleden
Ruim 600 mensen bij herdenking begin oorlog Oekraïne

AMSTERDAM (ANP) - Ruim zeshonderd mensen staan zondagmiddag op de Dam in Amsterdam om daar te herdenken dat Rusland deze week vier jaar geleden Oekraïne binnenviel. Aan een protestmars vanaf het Museumplein deden zo'n driehonderd tot vierhonderd mensen mee.

9 uur geleden
Honderden mensen bij protestmars in Amsterdam om oorlog Oekraïne

AMSTERDAM (ANP) - In Amsterdam nemen zo'n 300 tot 400 mensen deel aan een protestmars vanaf het Museumplein naar de Dam om te herdenken dat Rusland deze week vier jaar geleden Oekraïne binnenviel.

9 uur geleden
Politiek en mediawereld reageren bedroefd op overlijden Postema

HILVERSUM (ANP) - Het overlijden van Koos Postema heeft tot veel reacties geleid uit media en politiek. Zondag werd bekend dat de radio- en tv-presentator op 93-jarige leeftijd is overleden.

11 uur geleden