Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RTL Boulevard staat woensdag in teken van Peter R. de Vries

RTL Boulevard staat woensdag in teken van Peter R. de Vries

AMSTERDAM (ANP) - Het tv-programma RTL Boulevard staat woensdagavond in het teken van misdaadverslaggever Peter R. de Vries. Dat meldt de redactie op haar website. Het is woensdag exact een jaar geleden dat De Vries werd neergeschoten, nadat hij de studio van RTL Boulevard had verlaten. Hij overleed een week later aan zijn verwondingen.

In de uitzending zullen de presentatoren van het programma terugblikken op het afgelopen jaar. Royce en Kelly de Vries, de kinderen van Peter, zijn allebei te gast. "We willen opnieuw de beste show neerzetten. Laten zien wat Peter het afgelopen jaar heeft bereikt en teweeg heeft gebracht, en ook in de toekomst nog gaat bereiken", schrijft de redactie. "Want zijn legacy wordt voortgezet. En als wij daar als RTL Boulevard ook maar een klein beetje aan bij kunnen dragen, op wat voor manier dan ook, dan doen wij dat. Voor Peter. Onze Peter."

Meer uit Binnenland

NS: treinkaartjes en abonnementen gemiddeld 6,5 procent duurder

UTRECHT (ANP) - Treinkaartjes en de meeste abonnementen van de NS worden vanaf 1 januari gemiddeld 6,5 procent duurder. Eerder dreigden kaartjes ongeveer 12 procent duurder te worden. Maar de NS heeft in overleg met het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (I&W) besloten een deel van die prijsstijging over de komende vier jaar te verspreiden.

11 minuten geleden
Stikstofuitstoot van verkeer verder terugdringen is heel moeilijk

DEN HAAG (ANP) - Het is heel moeilijk om de hoeveelheid stikstof die het verkeer uitstoot verder terug te dringen voor 2030. Dat schrijft onderzoeksbureau CE Delft in een rapport dat demissionair landbouwminister Femke Wiersma (BBB) met de Tweede Kamer heeft gedeeld. Luchtvaart, spoor en binnenvaart zijn ook meegeteld.

15 minuten geleden
Drenthe wil Agnes Mulder als opvolger van commissaris Klijnsma

ASSEN (ANP) - De provincie Drenthe heeft voormalig CDA-Kamerlid Agnes Mulder voorgedragen als opvolger van Jetta Klijnsma, die over een paar weken stopt als commissaris van de Koning. De 52-jarige Mulder is nu nog directeur van werkgeversorganisatie VNO-NCW MKB Noord. Ze was eerder Statenlid in Drenthe en gemeenteraadslid in Assen.

49 minuten geleden
Verdachte dubbele moord Weiteveen wil nieuw onderzoek naar psyche

LEEUWARDEN (ANP) - Richard K., veroordeeld tot levenslang voor de dubbele moord in het Drentse Weiteveen, wil dat nader wordt onderzocht of hij lijdt aan frontotemporale dementie. Volgens K. en zijn advocaten zijn daar aanwijzingen voor. Eerder onderzoek wees uit dat er geen sprake van is.

1 uur geleden
OM: uitlatingen punkgroep Bob Vylan in Paradiso niet strafbaar

AMSTERDAM (ANP) - De uitlatingen van de Britse groep Bob Vylan zijn volgens het Openbaar Ministerie niet strafbaar. Dat maakte het OM bekend in een bericht op zijn website. Het gaat om uitlatingen over het Israëlische leger tijdens een optreden in Paradiso afgelopen september.

1 uur geleden
3,5 jaar cel voor tenniscoach voor seksueel misbruik pupillen

AMSTERDAM (ANP) - De rechtbank in Amsterdam heeft tennistrainer Dennis van S. (50) 3,5 jaar cel, waarvan tien maanden voorwaardelijk, opgelegd voor seksueel misbruik van twee pupillen. Ook mag hij acht jaar lang zijn beroep niet uitoefenen. De slachtoffers zijn twee broers. Van S. werd in 2022 opgepakt na een aangifte van een van hen. Daarna nam de politie ook contact op met de andere broer.

1 uur geleden
Aantal asielzoekers in Ter Apel loopt verder op

TER APEL (ANP) - Het aantal asielzoekers in het aanmeldcentrum in Ter Apel is gestegen naar 2100, het hoogste aantal in ruim een maand tijd. Dat is opnieuw boven de afgesproken grens van 2000 mensen, en daarom moet opvangorgaan COA weer een dwangsom van 50.000 euro betalen.

4 uur geleden