
Royaltydeskundige Marc van der Linden stopt bij RTL Boulevard
HILVERSUM (ANP) - Marc van der Linden stopt na twintig jaar als royaltydeskundige van RTL Boulevard. De 52-jarige Van der Linden laat aan het showbizzprogramma weten dat onder meer de aanslag op misdaadverslaggever Peter R. de Vries heeft bijgedragen aan zijn besluit.
De royaltydeskundige noemt het een moeilijk besluit omdat hij altijd met veel plezier bij het programma heeft gewerkt. "De laffe en uiteindelijk fatale aanslag op Peter R. de Vries en het gemis van hem bij het programma, maar ook als collega en mens heeft een wond veroorzaakt die nog lang niet geheeld is. Ik ben mede daardoor ook in een fase van mijn leven gekomen, waarin ik keuzes wil maken", zegt Van der Linden.
Ook zijn gezondheid speelt mee in het besluit om te stoppen. "Anderhalf jaar geleden heb ik in coma gelegen en ik ondervind daar helaas nog elke dag de gevolgen van, voornamelijk bij het lopen. Dat is gelukkig op te lossen en daar wil ik eindelijk goed de tijd voor nemen." Daarnaast werkt Van der Linden aan een nieuw project "dat weer nieuwe dimensies geeft aan mijn werk".
Meer uit Binnenland
LELYSTAD (ANP) - Luchthaven Lelystad Airport bevestigt dat het in Engeland neergestorte vliegtuigje de bestemming Lelystad had. Het vliegtuig stortte zondagmiddag neer tijdens of kort na het opstijgen vanaf luchthaven London Southend. Volgens een woordvoerder van de luchthaven ligt het onderzoek naar de toedracht van het ongeluk bij de Britse luchtvaartautoriteit CAA.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Zo'n driehonderd mensen die zondagmiddag meeliepen in een protestmars door Rotterdam tegen de asielwetten zijn weer terug op het Schouwburgplein. Daar werden zij al zingend onthaald met een aangepaste versie van een nummer van Ramses Shaffy, met onder meer de tekst "bid, bed, bad, brood, bescherming en begeleiding is een mensenrecht".
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - Rudolf van den Berg was "een meester in veel verschillende genres". Dat zegt artistiek directeur Ido Abram van het Nederlands Film Festival (NFF) in een korte reactie op het overlijden van de Nederlandse cineast. Van den Berg won in zijn leven vijf Gouden Kalveren. In 2010 opende zijn film Tirza het festival in Utrecht.
13 uur geledenHOUTEN (ANP) - Met maandag overdag landinwaarts nog temperaturen tussen 25 en 27 graden, koelt het later op de dag af en is er een grote kans op buien. Van dat weerbeeld is ook dinsdag en woensdag sprake, meldt Weeronline. Het wordt, met minder ruimte voor de zon, gemiddeld tussen de 20 en 22 graden en ook meteen een stuk natter.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Filmregisseur Rudolf van den Berg is op 76-jarige leeftijd overleden. Dat hebben de producenten van de film Spinoza, waar hij momenteel aan werkte, zondag mede namens de familie bekendgemaakt. Hij is zaterdagavond plotseling overleden.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Zo'n driehonderd mensen zijn vanaf het Schouwburgplein vertrokken voor een mars door Rotterdam, die onder meer langs het stadhuis gaat. Zij doen dit als protest tegen de strafbaarstelling van illegaliteit en hulp aan mensen zonder verblijfsvergunning. Voorafgaand aan de wandeling was er een podiumprogramma met sprekers.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Zo'n driehonderd mensen zijn zondagmiddag bijeen op het Schouwburgplein in Rotterdam om te protesteren tegen de strafbaarstelling van illegaliteit en hulp aan mensen zonder verblijfsvergunning. "Schandalig! Het bestaan van tienduizenden mensen in Nederland wordt verboden en daarmee angstig", meldt organisator Bond Precaire Woonvormen (BPW) in de aankondiging van de demonstratie.
15 uur geleden