Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Royaltydeskundige Marc van der Linden stopt bij RTL Boulevard

Royaltydeskundige Marc van der Linden stopt bij RTL Boulevard

HILVERSUM (ANP) - Marc van der Linden stopt na twintig jaar als royaltydeskundige van RTL Boulevard. De 52-jarige Van der Linden laat aan het showbizzprogramma weten dat onder meer de aanslag op misdaadverslaggever Peter R. de Vries heeft bijgedragen aan zijn besluit.

De royaltydeskundige noemt het een moeilijk besluit omdat hij altijd met veel plezier bij het programma heeft gewerkt. "De laffe en uiteindelijk fatale aanslag op Peter R. de Vries en het gemis van hem bij het programma, maar ook als collega en mens heeft een wond veroorzaakt die nog lang niet geheeld is. Ik ben mede daardoor ook in een fase van mijn leven gekomen, waarin ik keuzes wil maken", zegt Van der Linden.

Ook zijn gezondheid speelt mee in het besluit om te stoppen. "Anderhalf jaar geleden heb ik in coma gelegen en ik ondervind daar helaas nog elke dag de gevolgen van, voornamelijk bij het lopen. Dat is gelukkig op te lossen en daar wil ik eindelijk goed de tijd voor nemen." Daarnaast werkt Van der Linden aan een nieuw project "dat weer nieuwe dimensies geeft aan mijn werk".

Meer uit Binnenland

Rijkswaterstaat strooit weer miljoenen kilo's zout op de wegen

UTRECHT (ANP) - De strooiwagens van Rijkswaterstaat hebben dinsdag ongeveer 8 miljoen kilo zout over de Nederlandse wegen gestrooid. Maandag werd 12 miljoen kilo gestrooid. De voorraad is voorlopig nog lang niet op, de organisatie had aan het begin van de winter zo'n 250 miljoen kilo tot haar beschikking.

2 uur geleden
Nog eens 2200 rijexamens uitgesteld bij CBR

RIJSWIJK (ANP) - Dinsdag gingen 2200 praktijkexamens bij het CBR niet door vanwege sneeuw en gladheid. Het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen meldt dat 1000 examens wel doorgingen. Die werden vooral in het zuiden en noorden van het land afgenomen.

4 uur geleden
Strooizout bijna op in sommige gemeenten, activiteiten aangepast

DEN HAAG (ANP) - Meerdere gemeenten melden dat het strooizout plaatselijk bijna op is. Dat is bijvoorbeeld het geval in Heiloo, Bergen en Leiderdorp. Daardoor kan alleen op de belangrijkste wegen gestrooid worden of wordt het strooizout gemengd met zand.

4 uur geleden
Woensdag code oranje in vrijwel heel Nederland

DEN HAAG (ANP) - Het KNMI verwacht woensdagochtend veel sneeuw en gladheid en daarom geldt in vrijwel het hele land code oranje. Dat is het op een na hoogste waarschuwingsniveau. Alleen in Limburg en op de Waddeneilanden blijft code geel gelden.

5 uur geleden
Treinen rijden 'grotendeels volgens plan' na stilstand in ochtend

UTRECHT (ANP) - Na de complete stilstand tijdens de ochtendspits rijden de treinen dinsdagmiddag "grotendeels volgens plan", zo laat de NS weten. Amsterdam blijft daarop de uitzondering. "Daar kampt het spoor nog met een aantal wisselstoringen als gevolg van het winterweer."

8 uur geleden
Rijkswaterstaat roept op: werk woensdag thuis vanwege winterweer

DEN HAAG (ANP) - Rijkswaterstaat roept mensen op om als dat mogelijk is woensdag thuis te werken en niet de weg op te gaan. Tijdens de ochtendspits wordt hevige sneeuwval verwacht. "Ook neemt de wind in kracht toe, wat tijdens de sneeuwbuien voor slecht zicht kan zorgen", waarschuwt de wegbeheerder.

9 uur geleden
Derde persoon ontkwam aan schietpartij Amsterdam Nieuw-West

AMSTERDAM (ANP) - De twee tieners van 16 en 18 jaar die op nieuwjaarsdag in Amsterdam Nieuw-West werden doodgeschoten, waren volgens de politie samen met een derde persoon. Hij kon ontkomen aan de schietpartij. "Het lijkt erop dat de slachtoffers geen schijn van kans maakten", aldus de politie. De drie jongens verbleven in een opvanglocatie voor asielzoekers in de hoofdstad. Het slachtoffer van 16 jaar zou officieel in een opvangcentrum in Delft zijn ingeschreven. Een politiewoordvoerder kon dinsdagmiddag nog niets zeggen over de derde jongen of over zijn identiteit. Wel kon de woordvoerder melden dat hij getuige is in de zaak.

9 uur geleden