Routinier Vlaar valt opnieuw weg bij AZ
ALKMAAR (ANP) - De rentree van verdediger Ron Vlaar laat dit seizoen bij AZ nog wat langer op zich wachten. De 35-jarige routinier moest de training bij de nummer 5 van de Eredivisie vroegtijdig beëindigen. Hij is niet beschikbaar voor de uitwedstrijd woensdag tegen PSV. Vlaar kwam dit seizoen in de Eredivisie nog niet in actie. In de laatste drie duels zat hij al wel weer op de Alkmaarse bank.
Jonas Svensson en Dani de Wit zijn nog niet hersteld van blessures. Middenvelder Jordy Clasie en verdediger Timo Letschert zijn wel weer van de partij. "Daar zijn we heel blij mee, we zitten weer beter in de keuzes", liet AZ-coach Pascal Jansen weten.
Vorig seizoen won de Alkmaarse ploeg onder leiding van de toenmalige coach Arne Slot de competitieduels met PSV, Ajax en Feyenoord. "Een bijzondere prestatie, ook omdat we het deden met tien goals voor en nul tegen. We gaan er alles aan doen om dat te evenaren en weer met goede cijfers aan de haal te gaan", gaf Jansen te kennen.
In het Philips Stadion wacht hem een weerzien met zijn oude club, waar hij jeugdtrainer en hoofd jeugdopleiding was. "Ik heb het bij PSV vijf jaar goed naar mijn zin gehad en kijk ernaar uit de mensen te begroeten die ik een tijd niet gezien heb. Zo lopen in de A-selectie wel wat jongens rond waarmee ik nog heb gewerkt."
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.
25 minuten geledenBERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
10 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
11 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
13 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
15 uur geleden