Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Routinier Vlaar valt opnieuw weg bij AZ

Routinier Vlaar valt opnieuw weg bij AZ

ALKMAAR (ANP) - De rentree van verdediger Ron Vlaar laat dit seizoen bij AZ nog wat langer op zich wachten. De 35-jarige routinier moest de training bij de nummer 5 van de Eredivisie vroegtijdig beëindigen. Hij is niet beschikbaar voor de uitwedstrijd woensdag tegen PSV. Vlaar kwam dit seizoen in de Eredivisie nog niet in actie. In de laatste drie duels zat hij al wel weer op de Alkmaarse bank.

Jonas Svensson en Dani de Wit zijn nog niet hersteld van blessures. Middenvelder Jordy Clasie en verdediger Timo Letschert zijn wel weer van de partij. "Daar zijn we heel blij mee, we zitten weer beter in de keuzes", liet AZ-coach Pascal Jansen weten.

Vorig seizoen won de Alkmaarse ploeg onder leiding van de toenmalige coach Arne Slot de competitieduels met PSV, Ajax en Feyenoord. "Een bijzondere prestatie, ook omdat we het deden met tien goals voor en nul tegen. We gaan er alles aan doen om dat te evenaren en weer met goede cijfers aan de haal te gaan", gaf Jansen te kennen.

In het Philips Stadion wacht hem een weerzien met zijn oude club, waar hij jeugdtrainer en hoofd jeugdopleiding was. "Ik heb het bij PSV vijf jaar goed naar mijn zin gehad en kijk ernaar uit de mensen te begroeten die ik een tijd niet gezien heb. Zo lopen in de A-selectie wel wat jongens rond waarmee ik nog heb gewerkt."

Meer uit Voetbal

AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

12 minuten geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

18 minuten geleden
Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

1 uur geleden
AZ snapt kritiek op samenwerking met zaakwaarnemer Mendes niet

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."

2 uur geleden
Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

3 uur geleden
Ajax verhuurt vleugelverdediger Alders aan Telstar

AMSTERDAM (ANP) - Gerald Alders maakt het seizoen af bij Telstar. De 20-jarige vleugelverdediger komt op huurbasis over van Ajax, waar hij nog ruim twee jaar onder contract staat.

3 uur geleden
AZ bekert met doelman Owusu-Oduro tegen FC Twente

ALKMAAR (ANP) - Rome-Jayden Owusu-Oduro verdedigt het doel van AZ in het thuisduel met FC Twente in de kwartfinale van de KNVB-beker. De keeper krijgt weer de voorkeur boven Jeroen Zoet.

3 uur geleden