Routinier Gorter weg bij ADO Den Haag
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag en Donny Gorter hebben de samenwerking beëindigd. De overeenkomst met de 31-jarige profvoetballer is volgens de Haagse eredivisieclub in goed overleg ontbonden, "wegens een gebrek aan speeltijd".
De oud-speler van NAC Breda, AZ, Aalborg BK en Viborg FF arriveerde in januari 2017 bij ADO Den Haag. Sindsdien speelde hij 31 officiële wedstrijden in Haagse dienst. In het huidige seizoen kwam de linksachter annex controlerende middenvelder niet in actie.
"Natuurlijk had ik, zeker in de afgelopen periode, op meer speeltijd gehoopt. Daarom is dit het beste voor beide partijen. Het is jammer dat het op deze manier is gelopen, maar ik kijk toch met een positief gevoel terug op mijn periode bij ADO Den Haag", zegt Gorter over zijn vertrek.
Hij kwam in december vorig jaar nog in het nieuws na een conflict met assistent-coach Edwin de Graaf. ADO sprak destijds van een "vervelende privézaak die de club deels raakt". De Graaf verliet de Haagse club ruim drie weken geleden al.
Meer uit Voetbal
ARLINGTON (ANP) - Ronald Koeman vindt dat Donyell Malen bij het Nederlands elftal voorlopig het vertrouwen verdient. Dat zei de bondscoach kort voor het begin van de eerste groepswedstrijd op het WK tegen Japan bij de NOS.
51 minuten geledenFRANKFURT (ANP) - Michael van Gerwen en Gian van Veen zijn er niet in geslaagd de World Cup of Darts te winnen. Het Nederlandse duo boog in Frankfurt in de finale voor Engeland en verloor met 10-5 in legs. Het Engelse team bestond uit de nummers 1 en 2 van de wereld: Luke Littler en Luke Humphries.
53 minuten geledenHOUSTON (ANP) - Curaçao kan ondanks een forse 7-1-nederlaag tegen Duitsland terugkijken op een bijzonder debuut op het WK voetbal als kleinste deelnemer ooit. Het elftal van bondscoach Dick Advocaat wilde zich strijdvaardig opstellen en zich presenteren aan de wereld. Dat is gelukt. Curaçao hield 38 minuten lang gelijke tred met de viervoudig wereldkampioen. Daarna was Die Mannschaft van Julian Nagelsmann een paar klassen te goed voor The Blue Wave.
55 minuten geledenHOUSTON (ANP) - Curaçao heeft zijn eerste wedstrijd ooit op een WK voetbal met 7-1 verloren van Duitsland. Het elftal van bondscoach Dick Advocaat werd in het met 68.000 toeschouwers gevulde Houston Stadium gesteund door duizenden fans.
1 uur geledenARLINGTON (ANP) - Ayase Ueda en Tsuyoshi Watanabe beginnen met Japan aan de eerste wedstrijd tegen het Nederlands elftal op het WK voetbal. De spits en verdediger van Feyenoord staan om 22.00 uur aan de aftrap in het Dallas Stadium.
1 uur geledenARLINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal begint de eerste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap voetbal tegen Japan met Donyell Malen in het basiselftal. De 27-jarige aanvaller van AS Roma krijgt in de punt van de aanval de voorkeur boven Memphis Depay, die in het Dallas Stadium in Arlington op de reservebank zit.
1 uur geledenHOUSTON (ANP) - Livano Comenencia heeft het eerste doelpunt ooit voor Curaçao op het WK gemaakt. Hij bracht in de 21e minuut de gelijkmaker (1-1) op zijn naam in de eerste groepswedstrijd tegen Duitsland. De Duitsers kwamen eerder via Felix Nmecha op voorsprong.
3 uur geleden