Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Routinier Gorter weg bij ADO Den Haag

Routinier Gorter weg bij ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag en Donny Gorter hebben de samenwerking beëindigd. De overeenkomst met de 31-jarige profvoetballer is volgens de Haagse eredivisieclub in goed overleg ontbonden, "wegens een gebrek aan speeltijd".

De oud-speler van NAC Breda, AZ, Aalborg BK en Viborg FF arriveerde in januari 2017 bij ADO Den Haag. Sindsdien speelde hij 31 officiële wedstrijden in Haagse dienst. In het huidige seizoen kwam de linksachter annex controlerende middenvelder niet in actie.

"Natuurlijk had ik, zeker in de afgelopen periode, op meer speeltijd gehoopt. Daarom is dit het beste voor beide partijen. Het is jammer dat het op deze manier is gelopen, maar ik kijk toch met een positief gevoel terug op mijn periode bij ADO Den Haag", zegt Gorter over zijn vertrek.

Hij kwam in december vorig jaar nog in het nieuws na een conflict met assistent-coach Edwin de Graaf. ADO sprak destijds van een "vervelende privézaak die de club deels raakt". De Graaf verliet de Haagse club ruim drie weken geleden al.

Meer uit Voetbal

Titelverdediger Arsenal hard onderuit bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Arsenal heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen geleden. De titelverdediger ging met 3-0 onderuit bij het Brighton & Hove Albion van keeper Bart Verbruggen en Pascal Struijk.

12 minuten geleden
Van Hecke en Van de Ven verliezen weer met Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - Oranje-internationals Jan Paul van Hecke en Micky van de Ven hebben met Tottenham Hotspur weer een nederlaag geleden in de Engelse competitie. In het eigen stadion werd het zaterdag 3-2 voor Aston Villa. Van Hecke maakte wel een doelpunt.

2 uur geleden
Vrouwen-Bundesliga vanaf 2027 onafhankelijk van mannencompetitie

FRANKFURT (ANP) - De Duitse vrouwenvoetbalcompetitie wordt vanaf het seizoen 2027/2028 organisatorisch onafhankelijk van de mannencompetitie. Daarvoor heeft de Duitse voetbalbond (DFB) vrijdag in een buitengewone vergadering toestemming gegeven.

7 uur geleden
AS Monaco na late zege op Lens bovenaan in Frankrijk

MONACO (ANP) - AS Monaco heeft vrijdag de eerste plaats in de Franse voetbalcompetitie in handen genomen. Het elftal van de Braziliaanse trainer Filipe Luís versloeg RC Lens in de slotfase met 2-1.

19 uur geleden
Bayern München haalt uit tegen Union Berlin, Saibari scoort

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft ook de derde thuiswedstrijd van dit seizoen met ruime cijfers gewonnen. De regerend landskampioen versloeg Union Berlin in de Duitse competitie met 7-0. Bij rust was de stand al 3-0. De van PSV overgekomen Ismael Saibari maakte als invaller zijn eerste doelpunt voor Bayern.

20 uur geleden
Koploper Heracles Almelo lijdt bij Almere City eerste nederlaag

ALMERE (ANP) - Heracles Almelo is in de eerste divisie niet langer zonder puntenverlies. De Overijsselse club ging in de slotfase met 1-0 onderuit bij Almere City FC. De Belg Martin Wasinski maakte in de 80e minuut het doelpunt.

20 uur geleden
FC Groningen boekt tegen PEC Zwolle eerste zege na een maand

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na ruim een maand weer een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in de Euroborg met 3-0 te sterk voor PEC Zwolle.

20 uur geleden