Routinier Degenkolb (35) fietst langer door bij dsm-firmenich
DEN HAAG (ANP) - Wielrenner John Degenkolb heeft zijn contract bij dsm-firmenich verlengd. De 35-jarige Duitser is nog tot en met 2025 te bewonderen in het shirt van de ploeg.
Degenkolb won in dienst van het team in 2015 de klassiekers Milaan-Sanremo en Parijs-Roubaix. Hij schreef ook etappes in de grote rondes op zijn naam.
Tussen 2017 en 2022 reed Degenkolb voor andere ploegen, maar de afgelopen twee jaar was hij terug op het oude nest. Vorig jaar maakte hij nog indruk in Parijs-Roubaix. Hij zat in de kopgroep, maar crashte ongelukkig en eindigde als zevende.
"Hij is op de fiets nog altijd een belangrijk onderdeel van het team, terwijl hij ook naast de fiets steeds belangrijker wordt", zegt hoofdcoach Rudi Kemna op de website van het team. "Hij is een échte cultuurdrager in de ploeg en daarbij een zeer ervaren renner die de groep altijd motivatie, energie en verantwoordelijkheidsgevoel brengt."
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben voor het tweede jaar op rij hun jaarlijkse contributie aan het mondiale antidopingbureau WADA ingehouden. Het gaat om een bedrag van 3,6 miljoen dollar. Een wet die president Donald Trump ondertekende, bevestigde de daad.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse Sport Pers (NSP) dient een klacht in bij Carl Verheijen, chef de mission van de Nederlandse sportploeg bij de Olympische Spelen in Milaan. De reden is dat schaatsster Jutta Leerdam in aanloop naar de 1000 meter van maandag journalisten niet te woord wil staan. Alle andere Nederlandse schaatsers praten tot dusver wel met journalisten in aanloop naar hun wedstrijd.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Suzanne Schulting vindt het vervelend dat het in de afgelopen weken zo veel over haar dubbele programma op de Olympische Spelen in Milaan is gegaan. "Sommige mensen zijn er positief over en sommigen negatief, maar op dit moment overheerst bij mij zo veel positiviteit en plezier om hier te staan", zegt de 28-jarige Friezin.
5 uur geledenMILAAN (ANP/AFP/RTR) - De Amerikaanse vicepresident JD Vance heeft in Milaan de Italiaanse premier Giorgia Meloni ontmoet. Vance is vrijdagavond te gast bij de openingsceremonie van de Olympische Spelen en prees Italië voor de goede organisatie.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Joy Beune neemt het op de eerste dag van het olympisch schaatstoernooi in Milaan in de slotrit van de 3000 meter op tegen Isabelle Weidemann uit Canada. Dat is de uitkomst van de loting van de eerste schaatsafstand op de Olympische Spelen van Milaan. Beune is de regerend wereldkampioene op de 3000 meter.
7 uur geledenDUBAI (ANP) - Lorena Wiebes heeft ook de tweede etappe van de UAE Tour gewonnen. In een vlakke rit van 145 kilometer rond Dubai was de renster van SD Worx-Protime wederom de sterkste in de massasprint.
7 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP/RTR) - Lindsey Vonn heeft haar eerste afdaling sinds haar kruisbandblessure succesvol afgerond. De 41-jarige Amerikaanse voltooide de training op de olympische afdaling in Cortina d'Ampezzo in een tijd van 1,40.33. Daarmee staat ze voorlopig tiende nadat 23 van de 47 deelnemers aan de beurt zijn geweest.
7 uur geleden