Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Routinier Blind moest wennen om weer zoveel meters te maken

Routinier Blind moest wennen om weer zoveel meters te maken

EINDHOVEN (ANP) - Daley Blind had donderdag bij het Nederlands elftal even tijd nodig om te wennen. De 33-jarige verdediger speelt bij zijn nieuwe Girona in het centrum van de verdediging, maar bondscoach Ronald Koeman stelde hem in de EK-kwalificatiewedstrijd van Oranje tegen Griekenland op als linkervleugelverdediger.

"Het is altijd wennen als je normaal gesproken centraal staat. Op deze positie moet ik meer meters maken", aldus Blind, die de vorige vier interlands onder Koeman nog geen basisspeler was. Blind 'profiteerde' van de wisseling van het spelsysteem. Koeman greep terug naar een formatie met vijf verdedigers, waardoor Blind in beeld kwam.

"We kwamen aan het begin van de week bij Oranje binnen en toen hoorden we van de bondscoach dat hij het anders wilde gaan doen. Daar heeft hij zijn redenen voor gegeven", sprak Blind, die Oranje met 3-0 zag winnen. "Ik denk dat we goed uit de startblokken kwamen. We speelden geduldig en waren zuiver aan de bal. We hebben zelf bijna niets weggegeven. Of we ook zo hadden gewonnen in een ander systeem? Dat zul je nooit weten."

Blind speelde zijn 102e interland en kwam daarmee op gelijke hoogte met Robin van Persie.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

7 minuten geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

10 minuten geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

28 minuten geleden
Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

2 uur geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

3 uur geleden
Arsenal boekt zege bij West Ham United in titelrace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.

3 uur geleden
Telstar neemt afstand van Volendam door zege op Heracles

VELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.

3 uur geleden