Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rotterdamse politiemensen op non-actief na ongewenst gedrag

Rotterdamse politiemensen op non-actief na ongewenst gedrag

ROTTERDAM (ANP) - Twee politiemensen zijn met buitengewoon verlof gestuurd na meldingen over ongewenst gedrag, meldt de politie. Het gaat om een medewerker van het Politiedienstencentrum en een medewerker van de Eenheid Rotterdam. Om welk ongewenst gedrag het gaat, meldt de politie niet.

Het gedrag zou zich hebben afgespeeld bij het dienstencentrum de Blauwe Haven, een bundeling van projecten voor politiemedewerkers met mentale overbelasting zoals PTSS en burn-out. Omdat de binnengekomen signalen meerdere eenheden betreft, heeft korpschef Janny Knol het Landelijk Team Interne Onderzoeken gevraagd een intern onderzoek te doen. De met verlof gestuurde mensen zijn een projectleider bij de Blauwe Haven en een medewerker die voorheen bij de Blauwe Haven actief was.

Het gaat volgens Knol om "een impactvol en noodzakelijk besluit, mede gelet op de kwetsbaarheid van de deelnemers aan de Blauwe Haven." Ze belooft zorgvuldigheid bij het onderzoek. "Wij zijn ons zeer bewust van onze verantwoordelijkheid als werkgever van álle betrokkenen. Aan hen is dan ook zorg en ondersteuning aangeboden."

Meer uit Binnenland

Burgemeester Halsema over Van Manen: dans verliest een icoon

AMSTERDAM (ANP) - "Met het overlijden van Hans van Manen verliest de dans een icoon", reageert de Amsterdamse burgemeester Femke Halsema op het overlijden van choreograaf Van Manen. Hij overleed woensdagavond op 93-jarige leeftijd, aldus Nationale Opera & Ballet.

33 minuten geleden
Eis 20 jaar cel en tbs voor verkrachten en doden 75-jarige vrouw

BREDA (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft donderdag bij de rechtbank in Breda twintig jaar cel en tbs met dwangverpleging geëist tegen de 33-jarige Elias M. voor het verkrachten en doden van de 75-jarige Yvonne uit Halsteren.

1 uur geleden
Meer meldingen van misstanden in het onderwijs

DEN HAAG (ANP) - Vertrouwensinspecteurs hebben vorig jaar fors meer meldingen gekregen over misstanden in het onderwijs, zoals misbruik of mishandeling. Afgelopen schooljaar kwamen 2916 dossiers binnen, 599 meer dan het schooljaar daarvoor. Alleen in het hoger onderwijs was geen stijging zichtbaar, meldt de Inspectie van het Onderwijs.

2 uur geleden
Quincy Promes blijft in cel, hof wijst verzoek om vrijlating af

AMSTERDAM (ANP) - Voetballer Quincy Promes (33) blijft voorlopig vastzitten. Verzoeken om zijn voorlopige hechtenis te beëindigen zijn door het gerechtshof in Amsterdam afgewezen.

3 uur geleden
Kindertelefoon meest gebeld over vrije tijd en seksualiteit

UTRECHT (ANP) - De Kindertelefoon is dit jaar het meest gebeld over vrije tijd, seksualiteit, pesten, thuis en familie en emotionele problemen. Dat meldt de organisatie, die dit jaar 320.000 gesprekken voerde met kinderen tussen de 8 en 18 jaar. Gemiddeld kwamen er per dag meer dan negenhonderd telefoontjes en chats binnen.

4 uur geleden
Promes vraagt hof om vrijlating om voor kinderen te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Voetballer Quincy Promes (33) vraagt het gerechtshof in Amsterdam zijn voorarrest op te heffen, zodat hij voor zijn vijf kinderen kan zorgen. Promes zit nu zes maanden in voorlopige hechtenis en wil de inhoudelijke behandeling van zijn strafzaak in hoger beroep in vrijheid afwachten.

4 uur geleden
Cruiseschip slaat Curaçao over, reden niet duidelijk

WILLEMSTAD (ANP) - Het cruiseschip Norwegian Epic heeft er woensdag voor gekozen om niet af te meren in Curaçao en door te varen naar Barbados. De kapitein zou hebben gezegd dat hij Curaçao mijdt vanwege marineoefeningen in het gebied, zo melden passagiers op sociale media. Hij zou handelen op verzoek van de leiding van cruisemaatschappij NCL.

6 uur geleden