Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rotterdamse politie houdt 48 supporters Marseille aan

Rotterdamse politie houdt 48 supporters Marseille aan

ROTTERDAM (ANP) - De Rotterdamse politie heeft donderdag rond de voetbalwedstrijd tussen Feyenoord en het Franse Olympique Marseille 48 mensen aangehouden. Het ging in alle gevallen om supporters van de bezoekende club. Ze krijgen een boete of dagvaarding, meldt een woordvoerder.

Veertig mensen werden voor en tijdens de wedstrijd aangehouden wegens het afsteken van vuurwerk. Daarbij heeft een Rotterdamse agent gehoorschade opgelopen. Na de wedstrijd werden nog acht Fransen aangehouden nadat ze bij een vestiging van McDonald's in Rotterdam mensen lastigvielen en vernielingen aanrichtten.

Bij de wedstrijd waren ongeveer 2000 supporters van Marseille aanwezig. De wedstrijd eindigde in een 3-2 zege voor Feyenoord.

De Rotterdamse club wordt volgende week donderdag bij de uitwedstrijd in de Franse havenstad gesteund door ruim 3200 supporters.

Meer uit Binnenland

Adviesroute van Buitenlandse Zaken uit Westelijke Jordaanoever

DEN HAAG (ANP) - Het ministerie van Buitenlandse Zaken heeft een reisadvies opgesteld voor Nederlanders die weg willen uit de Westelijke Jordaanoever. Zij kunnen reizen via Jordanië, waar het luchtruim nog open is. Een andere optie is vliegen vanuit Israël. Daar is het luchtruim beperkt open.

1 uur geleden
Driedaagse vrijheidsloop voor Iran gestart bij Olympisch Stadion

AMSTERDAM (ANP) - Bij het Olympisch Stadion in Amsterdam is zondagmiddag een driedaagse vrijheidsloop voor Iran gestart. Het einddoel is de Tweede Kamer, waar de lopers dinsdag een petitie willen aanbieden.

2 uur geleden
Dode door schietpartij in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Een persoon is in de nacht van zaterdag op zondag omgekomen door een schietpartij bij het Koningin Wilhelminaplein in Amsterdam Nieuw-West, meldt de politie. Veel details zijn nog onbekend.

6 uur geleden
Schademeldingen beving Drenthe opgelopen tot meer dan honderd

GEELBROEK (ANP) - Het aantal schademeldingen na de aardbevingen bij het Drentse Geelbroek is opgelopen tot 132, meldt de Commissie Mijnbouwschade. De buurtschap bij het Drentse gasveld Eleveld werd in de nacht van vrijdag op zaterdag getroffen door een beving met een magnitude van 3,0. Enkele uren later was er een naschok met een kracht van 1,3.

6 uur geleden
Maart eindigt ook zacht en april kent 'normaal' lenteweer

DEN HAAG (ANP) - Waar de maand met zacht lenteweer begon, eindigt maart naar verwachting ook met weer dat zachter en droger is dan normaal. Vanaf april keert het 'normale' weer terug, verwacht Weeronline.

10 uur geleden
Israël: gewelddadig antisemitisme in Nederland is onacceptabel

JERUZALEM (ANP) - De Israëlische president Isaac Herzog noemt het "volstrekt onacceptabel dat de historische Joodse gemeenschap in Nederland, die is verwoest door de Holocaust en vandaag een bloeiend centrum van Joods leven is, nog steeds te maken heeft met gewelddadig antisemitisme".

20 uur geleden
Van Weel: Link aanslagplegers school en synagoge niet uitgesloten

ROTTERDAM (ANP) - Het is nog te vroeg om uit te sluiten dat er een link is tussen de vier mannen die worden verdacht van een aanslag bij een synagoge in Rotterdam op vrijdag en de mogelijke daders van een aanslag bij een Joodse school in Amsterdam zaterdag. Dat vertelde de minister van Justitie en Veiligheid, David van Weel (VVD), zaterdag tijdens een persmoment bij de Kralingse Plas in Rotterdam.

1 dag geleden