Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rotterdamse clubs kregen verzoek te sluiten tijdens protestactie

Rotterdamse clubs kregen verzoek te sluiten tijdens protestactie

ROTTERDAM (ANP) - Alle acht nachtclubs die in Rotterdam meededen met de protestactie De Nacht staat op zijn gewaarschuwd en kregen het verzoek de deuren te sluiten. Volgens een woordvoerster van burgemeester Ahmed Aboutaleb hebben zich daarbij geen excessen voorgedaan.

Wel wordt tegen vier zaken een zogenoemde bestuurlijke rapportage opgesteld, op basis waarvan de gemeente bijvoorbeeld een boete of dwangsom kan opleggen. De woordvoerster kon nog niet zeggen wat de reden hiervan is. Ook is volgens haar aan het begin van de zaterdagavond in het centrum een illegaal buitenevenement beëindigd.

De gemeente Rotterdam had niet op voorhand met een boete gedreigd als de nachtclubs tegen de coronaregels in de deuren zouden openen. In diverse andere plaatsen was dat wel het geval, waardoor meerdere clubs besloten alsnog niet mee te doen.

Meer uit Binnenland

Ruim 200 reizigers vanuit Jamaica na orkaan weer in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - TUI Nederland heeft 209 mensen uit Jamaica opgehaald vanwege orkaan Melissa. Zondagochtend zijn ze geland op Schiphol. Onder hen waren Nederlanders, Belgen en Duitsers, laat een woordvoerder weten. "Ze waren opgelucht en blij dat ze zijn weggehaald."

1 uur geleden
AH: veel extra drinkwater geleverd aan supers in regio Utrecht

ZAANDAM (ANP) - Supermarktketen Albert Heijn heeft sinds zaterdagavond veel extra drinkwater geleverd aan zijn winkels in de regio Utrecht. Dat meldt een woordvoerder. Door een kookadvies voor drinkwater in en rond de stad is er veel meer vraag naar water in supermarkten.

2 uur geleden
Voorlopig nog gekookt en flessenwater in Utrechtse ziekenhuizen

UTRECHT (ANP) - Ziekenhuizen in Utrecht hebben ook zondag nog te maken met de verontreiniging van het drinkwater in en rond de stad. Gebruik flessenwater of verpakt water, of kook het water minstens drie minuten, blijft het dringende advies van waterbedrijf Vitens, zeker tot en met dinsdagmiddag.

3 uur geleden
Arrestaties na vondst zwaargewonde jongen in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Op de Flying Dutchmanstraat in Rotterdam is zondagochtend een zwaargewonde jongen op straat aangetroffen. Eerder, om 06.30 uur, was er een melding van een schietpartij geweest. Drie mensen zijn aangehouden, meldt de politie op X.

6 uur geleden
Uitverkochte Museumnacht verloopt 'gemoedelijk'

AMSTERDAM (ANP) - De 25e editie van de Museumnacht Amsterdam verloopt volgens de organisatie "gemoedelijk". Tijdens de Museumnacht zijn zeventig musea in de hoofdstad tussen 19.00 en 02.00 uur open voor het publiek. Iets na middernacht laat een woordvoerder van de organisatie weten dat alle 30.000 kaarten voor het evenement zijn uitverkocht, en dat de opkomst zoals gebruikelijk bijzonder hoog is.

10 uur geleden
Vierde verdachte opgepakt voor fatale schietpartij Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - De politie heeft een vierde verdachte aangehouden vanwege de dood van een 41-jarige man uit Rotterdam in zijn woonplaats zaterdagochtend. Een vrouw die eerder werd aangehouden, zit inmiddels niet meer vast, meldt de politie.

16 uur geleden
VNG: suggestie gesjoemel verkiezingen is bedreiging democratie

UTRECHT (ANP) - De Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) noemt de berichten waarin gesjoemel met stemmen voor de Tweede Kamerverkiezingen wordt gesuggereerd "een directe bedreiging voor de democratische rechtsstaat". PVV-leider Wilders deelde vrijdag op X berichten waarin wordt getwijfeld aan de betrouwbaarheid van het stemproces. De herkomst van de berichten bleef onduidelijk en Wilders leverde ook geen bewijs voor fraude.

19 uur geleden