Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rossi mag racen in Valencia na doorstaan nieuwe besmetting

Rossi mag racen in Valencia na doorstaan nieuwe besmetting

VALENCIA (ANP) - Negenvoudig wereldkampioen motorracen Valentino Rossi mag komend weekeinde starten in de Grote Prijs van Valencia. Hij bleek eerder deze week opnieuw besmet met het coronavirus, maar zijn laatste twee tests vielen negatief uit.

De 41-jarige Rossi miste al twee grands prix op Spaanse bodem omdat hij besmet was met het coronavirus. De veteraan ontbrak in de GP's van Aragón en Teruel. Hij mocht na negatieve tests vorig weekeinde wel weer racen in de Grote Prijs van Europa in Valencia. Veel lol beleefde hij niet aan zijn terugkeer, want door een elektronisch probleem bij zijn Yamaha-motor kon 'The Doctor' de race niet afmaken.

Afgelopen dinsdag sloeg Rossi de schrik om het hart toen de uitslag van een coronatest weer positief uitviel. De wegracer moest opnieuw in quarantaine en vreesde weer een race te moeten overslaan. Die tegenslag blijft hem bespaard, want de twee coronatests op woensdag en donderdag zijn negatief uitgevallen, waardoor hij volgens de regels van de internationale motorsportfederatie FIM dit weekeinde mag racen.

Meer uit Sport

Tennisser Medvedev na finale in Indian Wells snel klaar in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.

4 uur geleden
Oud-winnares Hassan meldt zich af voor marathon van Londen

LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.

8 uur geleden
Tennisster Sabalenka plaatst zich voor vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.

14 uur geleden
Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

1 dag geleden
Visser snelt naar zilver op 60 meter horden bij WK indoor

TORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.

1 dag geleden
Motorcrosser Herlings tweede in Grote Prijs van Andalusië

ALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.

1 dag geleden
Dokter bekroont snelle opkomst met wereldtitel op de vijfkamp

TORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.

1 dag geleden