Rossi mag racen in Valencia na doorstaan nieuwe besmetting
VALENCIA (ANP) - Negenvoudig wereldkampioen motorracen Valentino Rossi mag komend weekeinde starten in de Grote Prijs van Valencia. Hij bleek eerder deze week opnieuw besmet met het coronavirus, maar zijn laatste twee tests vielen negatief uit.
De 41-jarige Rossi miste al twee grands prix op Spaanse bodem omdat hij besmet was met het coronavirus. De veteraan ontbrak in de GP's van Aragón en Teruel. Hij mocht na negatieve tests vorig weekeinde wel weer racen in de Grote Prijs van Europa in Valencia. Veel lol beleefde hij niet aan zijn terugkeer, want door een elektronisch probleem bij zijn Yamaha-motor kon 'The Doctor' de race niet afmaken.
Afgelopen dinsdag sloeg Rossi de schrik om het hart toen de uitslag van een coronatest weer positief uitviel. De wegracer moest opnieuw in quarantaine en vreesde weer een race te moeten overslaan. Die tegenslag blijft hem bespaard, want de twee coronatests op woensdag en donderdag zijn negatief uitgevallen, waardoor hij volgens de regels van de internationale motorsportfederatie FIM dit weekeinde mag racen.
Meer uit Sport
APELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.
19 minuten geledenMILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.
50 minuten geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.
2 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Tennisster Marta Kostjoek heeft als eerste speelster de tweede ronde op Roland Garros bereikt. Voor de Oekraïense, die de in Rusland geboren Spaanse Oksana Selechmeteva met 6-2 6-3 versloeg, was het een zege die gepaard ging met veel emoties.
4 uur geledenNUVALI (ANP) - Beachvolleybalsters Emi van Driel en Mila Konink hebben bij het Challenge-toernooi in Nuvali op de Filipijnen een bronzen medaille behaald. Het Nederlandse duo was in de strijd om de derde plaats te sterk voor Valentyna Davidova en Anhelina Chmil uit Oekraïne: 22-20 21-18.
7 uur geledenLAUSANNE (ANP) - De Europese turnbond European Gymnastics laat binnenkort weer atleten uit Rusland en Belarus toe op internationale toernooien. Daarmee wordt het voorbeeld van de internationale turnbond World Gymnastics gevolgd. Dat meldt European Gymnastics in een verklaring.
7 uur geledenCLEVELAND (ANP/RTR/BELGA) - De basketballers van de New York Knicks zijn in de NBA dicht bij een finale van de play-offs. Het team van coach Mike Brown versloeg in de eindstrijd van de Eastern Conference de Cleveland Cavaliers met 121-108 en nam in de best-of-seven-serie een voorsprong van 3-0 in wedstrijden. De New York Knicks zijn daarmee nog één zege verwijderd van hun eerste finale in de NBA sinds 1999.
10 uur geleden