Roord keert na zware knieblessure terug in selectie Oranje
ZEIST (ANP) - Jill Roord keert na een zware knieblessure terug in de voetbalselectie van het Nederlands elftal. Bondscoach Andries Jonker heeft de speelster van Manchester City opgenomen in zijn selectie voor de oefenwedstrijden tegen Indonesië en Denemarken van eind oktober. Roord maakte in december vorig jaar voor het laatst deel uit van de groep.
"Jill is een absolute topspeelster. Ze maakt nu al een goede indruk bij Manchester City dus ik ben heel blij dat ze weer terugkeert bij het Nederlands elftal", aldus Jonker via de KNVB.
Ook FC Twente-middenvelder Kayleigh van Dooren is na een blessure weer terug. De viervoudig international werd voor het laatst opgeroepen in november 2022. Femke Liefting, Danique Noordman en Lotte Keukelaar zijn voor het eerst geselecteerd. Kerstin Casparij, Lineth Beerensteyn en Merel van Dongen zijn in overleg met de speelsters en hun clubs buiten de selectie gelaten.
Oranje speelt op 25 oktober in Doetinchem tegen Indonesië en op 29 oktober in Esbjerg tegen Denemarken. Jonker is met zijn selectie in voorbereiding op het EK van volgend jaar in Zwitserland. De loting voor dat toernooi is op 16 december.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
18 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
19 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
1 dag geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
1 dag geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
1 dag geleden