Rooney weg als coach bij Plymouth om slechte resultaten
PLYMOUTH (ANP) - Wayne Rooney is per direct weg als trainer van Plymouth Argyle. De club uit de Championship, het tweede niveau in Engeland, bungelt onderaan en wist onder de voormalige international de laatste negen wedstrijden niet te winnen. De clubleiding bracht een verklaring naar buiten waarin werd bevestigd dat met wederzijds goedvinden het contract van Rooney is beëindigd.
Rooney vergaarde als speler roem als scorende spits van Manchester United en het Engelse nationale elftal. Als coach heeft hij tot dusver minder indruk gemaakt. Hij nam in mei het roer over bij Plymouth Argyle en leed dit seizoen 13 nederlagen in 23 wedstrijden. Daarvoor was hij trainer van Birmingham City. Daar werd hij na 83 dagen ontslagen om de teleurstellende resultaten.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
21 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
23 uur geleden