Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rooney roept fans en bestuur United op tot geduld met Ten Hag

Rooney roept fans en bestuur United op tot geduld met Ten Hag

MANCHESTER (ANP) - Wayne Rooney vindt dat het bestuur van Manchester United de nieuwe trainer Erik ten Hag de tijd moet geven om een succesvolle ploeg op te bouwen. "De fans zullen dus een beetje geduld moeten hebben, want de wederopbouw van een ploeg heeft tijd nodig", zei de clubtopscorer aller tijden van Manchester United. Ten Hag volgt aan het einde van het seizoen Ralf Rangnick op als trainer van de beroemde club uit de Premier League.

"Hij begint aan een enorme klus", zei oud-spits Rooney. "Ik hoop dat ze Ten Hag de kans geven de club weer op te bouwen, want dat moet gebeuren. Het gaat alleen niet van de ene op de andere dag. Ik geloof wel dat het bestuur dat inziet en hem de benodigde tijd zal geven. Dan is een titel in de komende drie jaar mogelijk."

Ten Hag is de vijfde coach sinds 'Sir' Alex Ferguson in 2013 terugtrad. Dat was tevens het laatste seizoen dat Manchester United kampioen werd. Rooney maakte de succesjaren onder Ferguson mee.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

6 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

6 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

8 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

10 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

11 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

13 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

13 uur geleden