Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rooney noemt druk op spelers om salaris in te leveren schandelijk

Rooney noemt druk op spelers om salaris in te leveren schandelijk

DERBY (ANP/RTR) - Voormalig aanvoerder van het Engels elftal, Wayne Rooney, is het niet eens met de publieke druk die wordt uitgeoefend op profvoetballers om afstand te doen van een deel van hun salaris. "Hoe het de afgelopen dagen is gegaan is een schande", zei Rooney tegen de Sunday Times.

De Britse minister van Gezondheidszorg Matt Hancock had afgelopen week gezegd dat de spelers in de Premier League moesten afzien van een deel van hun salaris en de Premier League maakte bekend dat de clubs gesprekken voerden over een salariskorting van 30 procent.

"Ten eerste, de minister... was hij zo wanhopig om de aandacht af te leiden van de wijze waarop de regering deze pandemie aanpakt?", reageerde Rooney, momenteel aanvoerder van Derby County dat uitkomt in het Championship, het tweede niveau in Engeland. "Het komt over alsof het de schuld van de spelers is. Om hen vervolgens in een hoek te duwen waar ze de rekening moeten oppakken voor het verlies aan inkomsten. Zij zijn gemakkelijke doelwitten."

Meer uit Voetbal

Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

7 uur geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

8 uur geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

8 uur geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

9 uur geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

10 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

11 uur geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

20 uur geleden