Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Roompot ziet noodgedwongen af van opening 3500 kampeerplekken

Roompot ziet noodgedwongen af van opening 3500 kampeerplekken

GOES (ANP) - Vakantieparkenketen Roompot houdt 3.500 kampeerplaatsen in Nederland tot 1 juni gesloten vanwege de uitbraak van het coronavirus en de maatregelen die het kabinet maandagavond aankondigde. De plekken hadden aanstaande vrijdag open moeten gaan. Ook treft het bedrijf maatregelen om het nemen van 1,5 meter afstand tussen mensen makkelijker te maken.

Roompot gaat een maximum stellen aan het aantal gasten per vakantiepark om de zogeheten 'social distancing' te faciliteren. Ook zorgt Roompot ervoor dat er geen huisjes aangrenzend aan elkaar worden verhuurd tenzij die vrijstaand zijn. Dat houdt bij geschakelde vakantiehuisjes in dat de aangrenzende huisjes van verhuurde vakantiewoningen niet worden verhuurd. Ook blijven faciliteiten waar iedereen in een vakantiepark gebruik van maakt, gesloten

Een week geleden besloot de vakantieparkenketen al om die faciliteiten, supermarkt en receptie uitgezonderd, te sluiten. Dat betekent dat gasten in de vakantieparken geen gebruik kunnen maken van kindervermaak, animatie, horeca en wellness.

Roompot gaat gasten en mensen die hebben geboekt informeren over de maatregelen en de noodzaak tot het houden van 1,5 meter afstand van elkaar. Gasten die door Roompot worden afgezegd, ontvangen een waardebon voor een later verblijf.

Meer uit Financieel

Ontwikkelingsbank verwacht economische druk in Zuidoost-Europa

LONDEN (ANP/AFP) - De economische groei in Zuidoost-Europa zal naar verwachting volgend jaar onder druk komen te staan door Amerikaanse importheffingen, toegenomen concurrentie vanuit China en druk op de overheidsbegroting van landen. Dat meldt de Europese Bank voor Wederopbouw en Ontwikkeling (EBRD) in een rapport waarin de groeiverwachting voor de regio in 2026 licht werd verlaagd.

47 minuten geleden
Apple vraagt Brussel om wet digitale markten in te trekken

CUPERTINO (ANP/AFP) - Apple heeft de Europese Commissie gevraagd een wet in te trekken die de macht moet inperken van digitale platforms. Volgens het Amerikaanse techconcern leidt de wet digitale markten (DMA) onder meer tot een "slechtere ervaring voor Apple-gebruikers in de EU". Ook brengt de wet veiligheidsrisico's met zich mee.

1 uur geleden
Meer nieuwbouw van woningcorporaties in eerste jaarhelft

DEN HAAG (ANP) - De nieuwbouw van woningcorporaties is in de eerste helft van dit jaar toegenomen in vergelijking met een jaar eerder. Volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) kwamen er ruim 9100 nieuwbouwwoningen van corporaties bij. Dat waren er ruim 8200 in de eerste zes maanden van vorig jaar.

2 uur geleden
Autofabrikanten verkopen weer meer auto's in EU

BRUSSEL (ANP) - Autofabrikanten hebben in augustus voor de tweede maand op rij meer auto's verkocht in de Europese Unie dan een jaar eerder. De opleving volgt op maanden van kwakkelende verkoopcijfers.

3 uur geleden
CPB: een derde huishoudens kan overstromingsschade niet betalen

DEN HAAG (ANP) - Ongeveer een derde van de Nederlandse huishoudens kan de financiƫle gevolgen van onverzekerde overstromingsschade aan hun woning niet dragen, concludeert het Centraal Planbureau (CPB) in een nieuw onderzoek. De kans op een overstroming in Nederland is volgens de overheidsinstantie wel klein.

3 uur geleden
Kleine verliezen op aandelenbeurzen in New York

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn woensdag met kleine verliezen gesloten. Beleggers lijken een pas op de plaats te maken na een eerdere opmars op Wall Street tot recordniveaus, die vooral werd gevoed door optimisme over AI en renteverlagingen.

10 uur geleden
Reuters: Trump ondertekent donderdag TikTok-deal

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump ondertekent donderdag een deal over TikTok in de Verenigde Staten. Dat meldt persbureau Reuters op basis van een bron in het Witte Huis.

11 uur geleden