Ronaldo zorgt voor ophef in Saudi-Arabië met 'obsceen gebaar'
RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft voor ophef gezorgd in Saudi-Arabië met een "obsceen gebaar". Het gebaar van de Portugese aanvaller zou niet geregistreerd zijn door de officiële camera's, maar er circuleren wel beelden van op sociale media, aldus het Duitse persbureau DPA.
Op de beelden is te zien dat Ronaldo (39) de fans van de tegenstander provoceert. Eerst doet hij een hand achter zijn oor, waarna hij met zijn rechterhand een gebaar maakt richting de tribunes. Naar verluidt zou er veelvuldig "Messi" naar hem zijn geroepen. Lionel Messi, die tegenwoordig in de Verenigde Staten speelt, was jarenlang een concurrent van Ronaldo in de strijd om beste voetballer van de wereld.
Al Nassr was afgelopen weekend met 3-2 te sterk voor Al Shabab. Ronaldo opende de score in Riyad, uit een penalty.
De Saudische bond zegt een onderzoek te zijn gestart naar het gedrag van Ronaldo.
Meer uit Voetbal
GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
36 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
1 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
18 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
19 uur geleden