Ronaldo zorgt voor ophef in Saudi-Arabië met 'obsceen gebaar'
RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft voor ophef gezorgd in Saudi-Arabië met een "obsceen gebaar". Het gebaar van de Portugese aanvaller zou niet geregistreerd zijn door de officiële camera's, maar er circuleren wel beelden van op sociale media, aldus het Duitse persbureau DPA.
Op de beelden is te zien dat Ronaldo (39) de fans van de tegenstander provoceert. Eerst doet hij een hand achter zijn oor, waarna hij met zijn rechterhand een gebaar maakt richting de tribunes. Naar verluidt zou er veelvuldig "Messi" naar hem zijn geroepen. Lionel Messi, die tegenwoordig in de Verenigde Staten speelt, was jarenlang een concurrent van Ronaldo in de strijd om beste voetballer van de wereld.
Al Nassr was afgelopen weekend met 3-2 te sterk voor Al Shabab. Ronaldo opende de score in Riyad, uit een penalty.
De Saudische bond zegt een onderzoek te zijn gestart naar het gedrag van Ronaldo.
Meer uit Voetbal
PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
5 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
21 uur geleden