Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo wil leveren 'want de fans verdienen veel beter'

Ronaldo wil leveren 'want de fans verdienen veel beter'

MANCHESTER (ANP) - Volgens Cristiano Ronaldo is het tijd dat Manchester United gaat 'leveren'. Dat schreef de Portugese ster op sociale media, kort na de pijnlijke 5-0-nederlaag in Manchester tegen rivaal Liverpool.

"Soms krijg je niet het resultaat waar je voor vecht en soms krijg je niet de uitslag waarop je hoopt. En dat komt door ons, want het valt niemand anders kwalijk te nemen. Onze fans waren wederom geweldig met hun steun. Ze verdienen beter dan dit, veel beter. En het is aan ons om te leveren. Die tijd is gekomen", schreef Ronaldo op zijn Instagram.

Ronaldo kwam deze zomer terug naar Manchester, waar plots weer werd gehoopt dat oude tijden zouden herleven. Ronaldo, 36 jaar oud inmiddels, werd in het verleden drie keer landskampioen in Engeland en pakte in 2008 met Manchester de Champions League. Er werd voor dit seizoen ingezet op de landstitel, maar inmiddels bedraagt de achterstand op koploper Chelsea al 8 punten.

Na de teleurstelling van zondag lijkt de positie van trainer Ole Gunnar Solskjaer te wankelen. "Het is niet eenvoudig om nu iets te zeggen, afgezien van dat dit de zwartste dag is sinds ik deze ploeg onder mijn hoede heb", zei Solskjaer na afloop.

Uit de laatste vier competitiewedstrijden pakte de ploeg van Solskjaer slechts 1 punt. Komend weekend wacht United de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur.

Meer uit Voetbal

United slaat toe na zesde rode kaart Romero bij Spurs

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (2-0). De club verstevigde de vierde plaats in de Premier League, die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de nieuwe editie van de Champions League.

41 minuten geleden
Barcelona trekt zich terug uit Super League

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.

2 uur geleden
Aanvaller Pléa van PSV wacht nieuwe operatie

EINDHOVEN (ANP) - De rentree van Alassane Pléa bij PSV laat nog wel even op zich wachten. De Franse aanvaller ondergaat binnenkort een aanvullende operatie die het herstel van zijn knieblessure moet bevorderen.

3 uur geleden
Roda JC veroordeelt vuurwerkactie van fans in duel met ADO

KERKRADE (ANP) - Algemeen directeur Jordens Peters baalt van de vuurwerkactie van een groep supporters van Roda JC vrijdagavond in het thuisduel met ADO Den Haag. Daardoor werd de wedstrijd al na 13 seconden voor een kwartier stilgelegd.

6 uur geleden
Narsingh gaat op tweede niveau in Griekenland voetballen

ERMOUPOLI (ANP) - Luciano Narsingh maakt het seizoen af bij Hellas Syrou, uitkomend op het tweede niveau van Griekenland. De 35-jarige aanvaller was transfervrij sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij Nea Salamis uit Cyprus.

7 uur geleden
NAC Breda met tien man ten onder tegen Excelsior

BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.

18 uur geleden
Real Madrid voorlopig zonder geblesseerde Rodrygo

MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.

20 uur geleden