Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo wil dat Ten Hag de ruimte krijgt zaken te veranderen

Ronaldo wil dat Ten Hag de ruimte krijgt zaken te veranderen

MANCHESTER (ANP) - Cristiano Ronaldo hoopt dat Erik ten Hag, de nieuwe trainer van Manchester United, de tijd en ruimte krijgt om dingen naar zijn hand te zetten. De 37-jarige Portugees hoopt onder Ten Hag weer mee te kunnen doen om de grote prijzen.

"Wat ik van hem weet is dat hij fantastisch werk heeft geleverd bij Ajax en dat hij een ervaren coach is", zei Ronaldo op de website van de club. "We moeten hem de tijd geven en dingen moeten veranderen zoals hij dat wil. Ik hoop dat we successen zullen beleven, want als je succes beleeft dan heeft de hele stad daar profijt van."

Ten Hag volgt na dit seizoen interim-trainer Ralf Rangnick op. Hij verlaat Ajax met drie landstitels op rij. "We zijn erg blij en benieuwd, niet alleen de spelers, maar ook de supporters. Ik wens hem het beste en laten we erin geloven dat we volgend seizoen prijzen gaan pakken."

Ronaldo keerde vorig jaar in de zomer terug. In zijn eerste seizoen was hij 24 keer trefzeker in alle competities. Hij wist United niet te helpen aan een plek in de top 4 van de Premier League, waardoor er naast deelname aan de Champions League werd gegrepen. Zondag is Crystal Palace de laatste tegenstander van het seizoen.

Ronaldo heeft nog niet officieel bevestigd dat hij ook volgend seizoen op Old Trafford te bewonderen is.

Meer uit Voetbal

Afghaanse voetbalsters mogen ondanks Taliban duels spelen

VANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.

57 minuten geleden
FIFA verhoogt premies voor WK-deelnemers na kritiek

VANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.

1 uur geleden
Fortuna Sittard-verdediger Pinto twee wedstrijden geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.

2 uur geleden
PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

12 uur geleden
Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

14 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

15 uur geleden
Brighton & Hove Albion bouwt apart stadion voor vrouwenteam

BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.

19 uur geleden