Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo wil dat Ten Hag de ruimte krijgt zaken te veranderen

Ronaldo wil dat Ten Hag de ruimte krijgt zaken te veranderen

MANCHESTER (ANP) - Cristiano Ronaldo hoopt dat Erik ten Hag, de nieuwe trainer van Manchester United, de tijd en ruimte krijgt om dingen naar zijn hand te zetten. De 37-jarige Portugees hoopt onder Ten Hag weer mee te kunnen doen om de grote prijzen.

"Wat ik van hem weet is dat hij fantastisch werk heeft geleverd bij Ajax en dat hij een ervaren coach is", zei Ronaldo op de website van de club. "We moeten hem de tijd geven en dingen moeten veranderen zoals hij dat wil. Ik hoop dat we successen zullen beleven, want als je succes beleeft dan heeft de hele stad daar profijt van."

Ten Hag volgt na dit seizoen interim-trainer Ralf Rangnick op. Hij verlaat Ajax met drie landstitels op rij. "We zijn erg blij en benieuwd, niet alleen de spelers, maar ook de supporters. Ik wens hem het beste en laten we erin geloven dat we volgend seizoen prijzen gaan pakken."

Ronaldo keerde vorig jaar in de zomer terug. In zijn eerste seizoen was hij 24 keer trefzeker in alle competities. Hij wist United niet te helpen aan een plek in de top 4 van de Premier League, waardoor er naast deelname aan de Champions League werd gegrepen. Zondag is Crystal Palace de laatste tegenstander van het seizoen.

Ronaldo heeft nog niet officieel bevestigd dat hij ook volgend seizoen op Old Trafford te bewonderen is.

Meer uit Voetbal

Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

2 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

3 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

3 uur geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

3 uur geleden
Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

4 uur geleden
Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

6 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

7 uur geleden