Ronaldo werkt aan conditie bij Real Madrid
MADRID (ANP) - Cristiano Ronaldo is na de uitschakeling op het WK in Qatar naar de Spaanse hoofdstad Madrid gevlogen. Hij is er aan het trainen bij Real Madrid om zijn conditie te onderhouden, melden Spaanse media woensdag. Ronaldo voetbalde tussen 2009 en 2018 voor de Spaanse club.
Ronaldo werd met Portugal uitgeschakeld in de kwartfinales. De ploeg verloor met 1-0 van Marokko dat woensdagavond de halve finale van het WK speelt tegen Frankrijk.
De 37-jarige Ronaldo begon de laatste twee duels van Portugal op het WK op de bank. Na de uitschakeling tegen Marokko verliet hij, als invaller, ontroostbaar het veld. De vedette heeft momenteel geen club, nadat zijn contract bij Manchester United was ontbonden. Ook bij de Engelse club van trainer Erik ten Hag zat hij meestal op de bank. Volgens de Portugese krant Correio da Manhã wil Ronaldo doorgaan als international van Portugal.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
3 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.
8 uur geleden