Ronaldo weigert interviews na puntgave hattrick tegen Cagliari
CAGLIARI (ANP) - Sterspeler Cristiano Ronaldo van Juventus had na zijn trefzekere show in het uitduel met Cagliari (1-3) geen zin om de media te woord te staan. De 36-jarige Portugees maakte tijdens de wedstrijd, waarin hij drie keer scoorde in de eerste 32 minuten, nog wel een veelzeggend gebaar, alsof hij zijn critici de mond wilde snoeren. Hij kreeg na de uitschakeling dinsdag tegen FC Porto in de Champions League nogal wat op- en aanmerkingen waarna de geruchtenstroom op gang kwam dat hij aan zijn laatste maanden bezig is in Turijn.
"Hij was boos, ja, deze week, maar het hele team was boos na de return tegen Porto", liet trainer Andrea Pirlo van Juventus weten in Cagliari. "Iedereen was aangeslagen doordat we uit de Champions League lagen. Dat hij nu geen interviews gaf, heeft een simpele reden: hij heeft tijdens de wedstrijd al gesproken, met een hattrick en een geweldig optreden. Het gaat er niet om wat je zegt na de wedstrijd. Het gaat erom wat je laat zien op het veld, dat telt."
In zijn 600e competitiewedstrijd op het hoogste niveau produceerde Ronaldo tegen Cagliari een zogenoemde perfecte hattrick. Hij scoorde met rechts, met links en met het hoofd. Het was zijn zevende perfecte trio in zijn loopbaan.
Ronaldo kwam in de 14e minuut, bij een stand van 0-1, nog wel goed weg. Hij raakte doelman Alessio Cragno hard met een hoog geheven been. De arbiter hield het na de gevaarlijke charge bij geel. "Een klassieke situatie, die geen rood verdiende", oordeelde Pirlo. "Hij keek naar de bal en besefte niet dat hij zou kunnen botsen op de keeper. Maar goed, we hebben een VAR, die zal het ongetwijfeld goed hebben bekeken."
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles gewonnen. De Zwollenaren wonnen in eigen huis met 4-1 van de club uit Deventer. Thijs Oosting scoorde twee keer tegen het elftal waar zijn vader Joseph Oosting de coach is.
12 minuten geledenLONDEN (ANP) - Chelsea-doelman Emiliano Martínez heeft zaterdag in het Premier League-duel met Everton (0-2) een gebroken kaak opgelopen, meldt zijn club zondag. Dat gebeurde in de tweede helft van de gewonnen uitwedstrijd bij een botsing met Everton-verdediger Jarrad Branthwaite. De 34-jarige Argentijn werd acht minuten behandeld op het veld en vervolgens weggedragen op een brancard.
2 uur geledenVELSEN (ANP) - Feyenoord heeft zijn goede serie voortgezet met een overwinning op Telstar. De formatie van trainer Giovanni van Bronckhorst won na een zeer vermakelijke wedstrijd met 4-3 in Velsen.
16 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Barcelona heeft ook zijn negende wedstrijd in La Liga gewonnen. De koploper van Spanje was in Sevilla met 5-2 te sterk voor nummer 3 Real Betis.
17 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor eigen publiek met grote cijfers gewonnen van RB Leipzig: 6-1. Luis Díaz was belangrijk voor de thuisploeg met een hattrick. Leipzig won dinsdag nog met 1-0 van PSV in de Champions League.
18 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Internazionale heeft zich herpakt na de thuisnederlaag in de Champions League tegen Club Brugge (3-4). De koploper van de Serie A won het uitduel met Bologna met 3-1.
18 uur geledenSTRAATSBURG (ANP) - Tussen de Champions League-wedstrijden tegen Manchester City en FC Barcelona door heeft Paris Saint-Germain een zwaarbevochten 3-1-zege geboekt bij RC Strasbourg. Na een vroege achterstand maakte PSG drie treffers in de slotfase.
19 uur geleden