Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo was in zomer 2021 dicht bij overgang naar Manchester City

Ronaldo was in zomer 2021 dicht bij overgang naar Manchester City

MANCHESTER (ANP/RTR) - Sterspeler Cristiano Ronaldo van Manchester United was in de zomer van 2021 bijna niet van Juventus naar United maar naar rivaal Manchester City gegaan. Voormalig United-coach Sir Alex Ferguson zei hem echter dat hij het niet moest doen.

Dat vertelde de Portugese vedette in een interview in het programma Piers Morgan Uncensored dat woensdagavond werd uitgezonden. "Om eerlijk te zijn, het was dichtbij. Ze wilden me hebben en Manchester City-trainer Pep Guardiola zei dat ze echt hebben geprobeerd om me te halen", aldus Ronaldo.

Wat de Portugees van gedachten deed veranderen was dat hij naar zijn hart luisterde en naar zijn oud-trainer Ferguson. "Zoals je weet, ligt mijn historie bij Manchester United en je hart en je gevoel maken het verschil. En natuurlijk Sir Alex Ferguson. Toen heeft mijn hart gesproken en ben ik naar United gegaan. Het was een weloverwogen beslissing."

Ronaldo had in eerder uitgebrachte delen van het interview uitgehaald naar Erik ten Hag, zijn trainer bij Manchester United. De Portugese aanvaller zei zich verraden te voelen door de Engelse grootmacht. Hij verklaarde dat hij "geen enkel respect" voor Ten Hag heeft en verwijt de trainer een gebrek aan empathie, onder meer bij familieomstandigheden. Ook haalde de 37-jarige Portugees uit naar United-eigenaars, de familie Glazer. De Amerikanen geven volgens Ronaldo niets om de sportieve kant en prestaties van de club, maar zijn alleen maar gefocust op de inkomsten.

Meer uit Voetbal

Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

5 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

6 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

6 uur geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

6 uur geleden
Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

7 uur geleden
Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

10 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

10 uur geleden