Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo voorkomt in blessuretijd nederlaag voor Juventus

Ronaldo voorkomt in blessuretijd nederlaag voor Juventus

MILAAN (ANP) - Het eerste duel tussen AC Milan en Juventus in de halve finale van het Italiaanse bekertoernooi heeft geen winnaar opgeleverd. Het soms harde duel in San Siro eindigde in een gelijkspel (1-1).

Ante Rebic bracht AC Milan op voorsprong. Cristiano Ronaldo maakte in blessuretijd gelijk. Hij benutte een strafschop die hij zelf had verdiend. AC Milan was lang de betere ploeg. Het was vooral aan de 42-jarige doelman Gianluigi Buffon te danken dat Juventus niet meer doelpunten tegen kreeg.

Juventus werd sterker nadat AC Milan na 72 minuten met tien man verder moest. Theo Hernandez kreeg een tweede gele kaart voor een overtreding op Paulo Dybala. Matthijs de Ligt speelde de hele wedstrijd voor Juventus. HIj vocht enkele pittige duels uit met Zlatan Ibrahimovic. De Zweedse spits kreeg een gele kaart omdat hij tijdens een luchtduel een hand in het gezicht van de oud-verdediger van Ajax zette. AC Milan kreeg zeven gele kaarten, Juventus maar één.

De andere halve finale gaat tussen Internazionale en Napoli. Het eerste duel tussen die ploegen eindigde woensdag in een uitzege voor de club uit Napels (0-1). Fabian Ruiz maakte het enige doelpunt.

Meer uit Voetbal

Trainer Slot ziet winnend Liverpool eindelijk weer geluk hebben

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool had het geluk eindelijk weer eens aan zijn zijde bij de welkome overwinning op Aston Villa (2-0). Dat zei trainer Arne Slot na de eerste zege in vijf competitieduels.

1 uur geleden
Middenvelder Moder nog maanden aan de kant bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Middenvelder Jakub Moder ontbreekt nog maanden bij Feyenoord. De Poolse international, die vlak voor het seizoen geblesseerd raakte aan zijn rug, heeft afgelopen week een operatie ondergaan. Dat zei trainer Robin van Persie tijdens zijn persconferentie na het gewonnen competitieduel met FC Volendam (3-1).

2 uur geleden
Real Madrid verspilt geen krachten in aanloop naar Liverpool

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen voor de wedstrijd in de Champions League bij Liverpool geen krachten hoeven verspillen tegen Valencia. De Spaanse koploper won in Madrid met 4-0.

12 uur geleden
Gravenberch helpt Liverpool na vier competitienederlagen aan zege

LIVERPOOL (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Ryan Gravenberch heeft Liverpool na vier competitienederlagen op rij weer een zege geboekt in de Premier League. De ploeg van trainer Arne Slot was thuis met 2-0 te sterk voor Aston Villa.

12 uur geleden
Feyenoord neemt koppositie weer over na zege op FC Volendam

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft met de nodige moeite de koppositie in de Eredivisie weer overgenomen van PSV. De formatie van trainer Robin van Persie boekte een 3-1-zege op FC Volendam, net genoeg om de Eindhovenaren op doelsaldo te passeren.

13 uur geleden
Godts legt zich niet neer bij een verloren seizoen voor Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Mika Godts legt zich niet neer bij een verloren seizoen voor Ajax. "We moeten gewoon door", zei hij na een gelijkspel tegen sc Heerenveen (1-1). "Woensdag spelen we weer een mooie wedstrijd tegen Galatasaray. Natuurlijk heb ik daar zin in. Voetballen in de Champions League is het mooiste wat er is."

14 uur geleden
NAC wint na bekeruitschakeling van Go Ahead Eagles

BREDA (ANP) - NAC heeft zich na de bekeruitschakeling van eerder deze week herpakt in de Eredivisie door thuis met 1-0 van Go Ahead Eagles te winnen. Voor de club uit Breda is het de eerste zege in zes weken tijd.

14 uur geleden