Ronaldo voorkomt in blessuretijd nederlaag voor Juventus
MILAAN (ANP) - Het eerste duel tussen AC Milan en Juventus in de halve finale van het Italiaanse bekertoernooi heeft geen winnaar opgeleverd. Het soms harde duel in San Siro eindigde in een gelijkspel (1-1).
Ante Rebic bracht AC Milan op voorsprong. Cristiano Ronaldo maakte in blessuretijd gelijk. Hij benutte een strafschop die hij zelf had verdiend. AC Milan was lang de betere ploeg. Het was vooral aan de 42-jarige doelman Gianluigi Buffon te danken dat Juventus niet meer doelpunten tegen kreeg.
Juventus werd sterker nadat AC Milan na 72 minuten met tien man verder moest. Theo Hernandez kreeg een tweede gele kaart voor een overtreding op Paulo Dybala. Matthijs de Ligt speelde de hele wedstrijd voor Juventus. HIj vocht enkele pittige duels uit met Zlatan Ibrahimovic. De Zweedse spits kreeg een gele kaart omdat hij tijdens een luchtduel een hand in het gezicht van de oud-verdediger van Ajax zette. AC Milan kreeg zeven gele kaarten, Juventus maar één.
De andere halve finale gaat tussen Internazionale en Napoli. Het eerste duel tussen die ploegen eindigde woensdag in een uitzege voor de club uit Napels (0-1). Fabian Ruiz maakte het enige doelpunt.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
10 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
10 uur geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
12 uur geledenNICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
21 uur geleden