Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo voorkomt in blessuretijd nederlaag voor Juventus

Ronaldo voorkomt in blessuretijd nederlaag voor Juventus

MILAAN (ANP) - Het eerste duel tussen AC Milan en Juventus in de halve finale van het Italiaanse bekertoernooi heeft geen winnaar opgeleverd. Het soms harde duel in San Siro eindigde in een gelijkspel (1-1).

Ante Rebic bracht AC Milan op voorsprong. Cristiano Ronaldo maakte in blessuretijd gelijk. Hij benutte een strafschop die hij zelf had verdiend. AC Milan was lang de betere ploeg. Het was vooral aan de 42-jarige doelman Gianluigi Buffon te danken dat Juventus niet meer doelpunten tegen kreeg.

Juventus werd sterker nadat AC Milan na 72 minuten met tien man verder moest. Theo Hernandez kreeg een tweede gele kaart voor een overtreding op Paulo Dybala. Matthijs de Ligt speelde de hele wedstrijd voor Juventus. HIj vocht enkele pittige duels uit met Zlatan Ibrahimovic. De Zweedse spits kreeg een gele kaart omdat hij tijdens een luchtduel een hand in het gezicht van de oud-verdediger van Ajax zette. AC Milan kreeg zeven gele kaarten, Juventus maar één.

De andere halve finale gaat tussen Internazionale en Napoli. Het eerste duel tussen die ploegen eindigde woensdag in een uitzege voor de club uit Napels (0-1). Fabian Ruiz maakte het enige doelpunt.

Meer uit Voetbal

Advocaat adviseert Feyenoord-coach Van Persie rest van seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat gaat Feyenoord-trainer Robin van Persie tot het einde van het seizoen adviseren. Zijn rol is op de achtergrond en de 78-jarige oud-trainer van de club zal niet in de dug-out plaatsnemen, meldt de nummer 2 van de Eredivisie.

56 minuten geleden
Senegal vecht besluit ontnomen Afrika Cup-titel aan bij CAS

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal legt zich niet neer bij de ontnomen Afrika Cup-titel. De voetbalbond van het land vecht het besluit van de Afrikaanse voetbalbond "zo snel mogelijk" aan bij sporttribunaal CAS. "Dit is een onrechtvaardige, ongekende en onaanvaardbare beslissing, die het Afrikaanse voetbal in diskrediet brengt", staat in een verklaring.

2 uur geleden
Wotte wil er bij ADO na promotie 'vijf tot zeven' spelers bij

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft "vijf tot zeven" spelers nodig om zich staande te kunnen houden in de Eredivisie. Dat zei de technisch directeur Mark Wotte (65) van de Haagse voetbalclub nadat op dinsdagavond de promotie was veiliggesteld. "Die versterkingen zijn reëel. De eigenaar heeft toegezegd dat het budget volgend seizoen wordt verhoogd", aldus Wotte. "We horen met deze club thuis op het hoogste niveau."

2 uur geleden
Aanvoerder Vlak blij dat ADO terug is in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.

11 uur geleden
Afrikaanse bond roept Marokko uit tot winnaar Afrika Cup

CAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.

11 uur geleden
Reijnders en Aké met Manchester City klaar in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.

11 uur geleden
Arsenal verslaat Leverkusen en blijft op alle fronten meedoen

LONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.

11 uur geleden