Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo verliest geduld met veldbetreders

Ronaldo verliest geduld met veldbetreders

LEVERKUSEN (ANP) - De Duitse club Bayer Leverkusen kan een flinke straf van de Europese voetbalbond UEFA tegemoetzien. Tijdens de laatste groepswedstrijd in de Champions League, thuis tegen Juventus, wisten heel wat fans op het veld te komen. Ze renden allemaal naar Cristiano Ronaldo, de Portugese vedette van 'Juve'. De UEFA deelt doorgaans boetes uit als clubs de beveiliging op en om het veld niet op orde hebben.

De eerste die het veld op rende, een supporter in een shirt van Juventus met daarop de naam van Ronaldo, kreeg nog een knuffel van de lachende Portugees. Hij was het daarna echter snel zat met de mannen die hem belaagden. In de laatste minuten van het duel sprong Ronaldo op het laatste moment opzij toen een fan om hem af rende, met een steward in de achtervolging. Na het laatste fluitsignaal werd Ronaldo in z'n nek gepakt door een man die een selfie met hem wilde maken. De man hield zich vast aan de Portugees terwijl een steward hem beetpakte, waarop Ronaldo woedend reageerde.

"Ik ben nu weer gekalmeerd, de ergernis is verdwenen", zei de 34-jarige Portugees even later. "Ik hou van zulke grote wedstrijden, waarin het ergens om gaat. De tweede helft hebben we fantastisch gespeeld, kansen gecreëerd en doelpunten gemaakt", aldus Ronaldo, die zelf de openingstreffer voor zijn rekening nam.

Gonzalo Higuain tekende in de blessuretijd voor de 0-2. De ingevallen Paulo Dybala fungeerde twee keer als aangever. Met Ronaldo, Higuain en Dybala stonden de drie aanvallende sterren van Juventus de laatste 25 minuten gezamenlijk op het veld. "Het is leuk om samen te spelen", zei Ronaldo. Trainer Maurizio Sarri stelt de drie zelden tegelijk op.

Meer uit Voetbal

Technische baas Overmars stopt bij Antwerp om gezondheidsklachten

ANTWERPEN (ANP) - Marc Overmars stopt per direct als technisch directeur bij de Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC. De oud-international van Oranje en voormalige directeur voetbalzaken van Ajax kampt met gezondheidsproblemen. Dat laat hij weten in een brief op de website van de club.

1 uur geleden
Ueda en Parrott scoren in Champions League bij LOSC - Real Betis

LILLE (ANP) - Ayase Ueda en Troy Parrott, vorig jaar nog de spitsen van Feyenoord en AZ, hebben in de Champions League gescoord in een duel tussen hun nieuwe clubs LOSC Lille en Real Betis. Parrott won met Real Betis met 3-2 in Lille.

12 uur geleden
Real Madrid verslaat Inter op openingsdag Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft op de eerste speeldag van de Champions League gewonnen van Internazionale. In het Bernabéu werd het 2-1 voor de Madrilenen. Denzel Dumfries stond bij Real in de basis tegen zijn oude club.

12 uur geleden
Reijnders met twee doelpunten belangrijk bij thuiszege Al Qadsiah

DAMMAM (ANP) - Tijjani Reijnders had dinsdagavond een belangrijk aandeel in een overwinning van zijn nieuwe club Al Qadsiah in de competitie van Saudi-Arabië. De Oranje-international scoorde twee keer in de thuiswedstrijd die met 3-2 gewonnen werd van Al-Ahli.

13 uur geleden
NAC Breda stelt Kruys aan als nieuwe trainer na ontslag Hoefkens

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft Rick Kruys aangesteld als nieuwe trainer. Dat heeft de club uit de eerste divisie dinsdagavond bekendgemaakt. De 41-jarige trainer is de vervanger van Carl Hoefkens, die maandag werd ontslagen. Kruys heeft een contract getekend voor twee jaar.

14 uur geleden
Aston Villa opent Champions League met zege bij Club Brugge

BRUGGE (ANP) - Aston Villa, dat afgelopen seizoen de Europa League won, is het Champions League-seizoen begonnen met een overwinning bij Club Brugge. In het Jan Breydelstadion werd het dinsdagavond op de eerste speeldag van het toernooi 3-2 voor de bezoekers uit Engeland.

14 uur geleden
NEC voorkomt in blessuretijd nederlaag tegen Excelsior

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft een nieuwe nederlaag in de Eredivisie ternauwernood voorkomen. De Nijmegenaren maakten in de thuiswedstrijd tegen Excelsior in de blessuretijd van de tweede helft gelijk: 2-2. Zaterdag verloor NEC voor eigen publiek met 3-1 van Feyenoord.

14 uur geleden