Ronaldo verliest geduld met veldbetreders
LEVERKUSEN (ANP) - De Duitse club Bayer Leverkusen kan een flinke straf van de Europese voetbalbond UEFA tegemoetzien. Tijdens de laatste groepswedstrijd in de Champions League, thuis tegen Juventus, wisten heel wat fans op het veld te komen. Ze renden allemaal naar Cristiano Ronaldo, de Portugese vedette van 'Juve'. De UEFA deelt doorgaans boetes uit als clubs de beveiliging op en om het veld niet op orde hebben.
De eerste die het veld op rende, een supporter in een shirt van Juventus met daarop de naam van Ronaldo, kreeg nog een knuffel van de lachende Portugees. Hij was het daarna echter snel zat met de mannen die hem belaagden. In de laatste minuten van het duel sprong Ronaldo op het laatste moment opzij toen een fan om hem af rende, met een steward in de achtervolging. Na het laatste fluitsignaal werd Ronaldo in z'n nek gepakt door een man die een selfie met hem wilde maken. De man hield zich vast aan de Portugees terwijl een steward hem beetpakte, waarop Ronaldo woedend reageerde.
"Ik ben nu weer gekalmeerd, de ergernis is verdwenen", zei de 34-jarige Portugees even later. "Ik hou van zulke grote wedstrijden, waarin het ergens om gaat. De tweede helft hebben we fantastisch gespeeld, kansen gecreëerd en doelpunten gemaakt", aldus Ronaldo, die zelf de openingstreffer voor zijn rekening nam.
Gonzalo Higuain tekende in de blessuretijd voor de 0-2. De ingevallen Paulo Dybala fungeerde twee keer als aangever. Met Ronaldo, Higuain en Dybala stonden de drie aanvallende sterren van Juventus de laatste 25 minuten gezamenlijk op het veld. "Het is leuk om samen te spelen", zei Ronaldo. Trainer Maurizio Sarri stelt de drie zelden tegelijk op.
Meer uit Voetbal
SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
1 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
3 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
4 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
12 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
12 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
15 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
17 uur geleden