Ronaldo verliest geduld met veldbetreders
LEVERKUSEN (ANP) - De Duitse club Bayer Leverkusen kan een flinke straf van de Europese voetbalbond UEFA tegemoetzien. Tijdens de laatste groepswedstrijd in de Champions League, thuis tegen Juventus, wisten heel wat fans op het veld te komen. Ze renden allemaal naar Cristiano Ronaldo, de Portugese vedette van 'Juve'. De UEFA deelt doorgaans boetes uit als clubs de beveiliging op en om het veld niet op orde hebben.
De eerste die het veld op rende, een supporter in een shirt van Juventus met daarop de naam van Ronaldo, kreeg nog een knuffel van de lachende Portugees. Hij was het daarna echter snel zat met de mannen die hem belaagden. In de laatste minuten van het duel sprong Ronaldo op het laatste moment opzij toen een fan om hem af rende, met een steward in de achtervolging. Na het laatste fluitsignaal werd Ronaldo in z'n nek gepakt door een man die een selfie met hem wilde maken. De man hield zich vast aan de Portugees terwijl een steward hem beetpakte, waarop Ronaldo woedend reageerde.
"Ik ben nu weer gekalmeerd, de ergernis is verdwenen", zei de 34-jarige Portugees even later. "Ik hou van zulke grote wedstrijden, waarin het ergens om gaat. De tweede helft hebben we fantastisch gespeeld, kansen gecreëerd en doelpunten gemaakt", aldus Ronaldo, die zelf de openingstreffer voor zijn rekening nam.
Gonzalo Higuain tekende in de blessuretijd voor de 0-2. De ingevallen Paulo Dybala fungeerde twee keer als aangever. Met Ronaldo, Higuain en Dybala stonden de drie aanvallende sterren van Juventus de laatste 25 minuten gezamenlijk op het veld. "Het is leuk om samen te spelen", zei Ronaldo. Trainer Maurizio Sarri stelt de drie zelden tegelijk op.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.
6 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn voetbalcarrière. De international van Oranje speelde tegen Aston Villa in de Champions League zijn driehonderdste wedstrijd in het shirt van FC Barcelona. Coach Hansi Flick liet de middenvelder in de 70e minuut invallen in Camp Nou voor Pedri. FC Barcelona leidde op dat moment met 3-0.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is na 70 minuten even onderbroken geweest toen er vuurwerk op het veld terechtkwam. Een van de fakkels belandde in de buurt van doelman Josep Martínez van de bezoekers. Internazionale leidde met 3-0.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.
9 uur geleden