Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Ronaldo test weer positief en mist duel met Barcelona'

'Ronaldo test weer positief en mist duel met Barcelona'

TURIJN (ANP) - Volgens verschillende Italiaanse media heeft Cristiano Ronaldo opnieuw positief getest op het coronavirus. Het lijkt daardoor uitgesloten dat de Portugees woensdag van de partij is als Juventus het opneemt tegen FC Barcelona in de Champions League.

Twee weken geleden werd bekend dat de Portugees besmet was met het virus. Daarna ging Ronaldo in quarantaine. Hij testte vorige week donderdag opnieuw positief. In de tussentijd moest Juventus het zonder hun doelpuntenmaker stellen in de Champions League-wedstrijd tegen Dinamo Kiev (2-0 winst), en in de Italiaanse competitie tegen Crotone en Hellas Verona (beide 1-1).

Juventus-trainer Andrea Pirlo liet deelname van Ronaldo in de clash met Barcelona eerder op dinsdag al in het midden. "Het is niet gemakkelijk om een hele wedstrijd te spelen na twee weken van inactiviteit, maar we hopen een keuze te hebben," zei Pirlo vooruitlopend op de uitslag van Ronaldo's test.

Ronaldo en Barça-sterspeler Lionel Messi, de twee eeuwige rivalen en de grootste sterren van het begin van de 21e eeuw, hebben elkaar niet meer ontmoet sinds Ronaldo in 2018 Real Madrid verliet voor Juventus. Hun laatste Champions League-ontmoeting dateert van 2011 toen de Catalanen de halve finale ten koste van Real Madrid bereikten. Het illustere duo is samen goed voor 11 Ballons d'Or (zes voor Messi, vijf voor Ronaldo) en 246 goals in de Champions League (130 voor Ronaldo, 116 voor Messi).

Meer uit Voetbal

Feyenoord verliest oefenduel met OGC Nice

GRÖDIG (ANP) - Feyenoord heeft tijdens het trainingskamp in Zuid-Duitsland in een oefenduel met 2-1 verloren van het Franse OGC Nice. De ploeg van trainer Robin van Persie trad in het Oostenrijkse Grödig aan met Anis Hadj Moussa als aanvoerder. De rechtsbuiten maakte in de 36e minuut gelijk nadat Nice in de negende minuut de leiding had genomen door een doelpunt van Jonathan Clauss.

35 minuten geleden
Pröpper keert na jaar terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Verdediger Robin Pröpper keert na een jaar terug bij FC Twente. De Enschedese Eredivisionist meldt op de website dat de 31-jarige centrale verdediger een contract voor vier jaar tekent. Pröpper werd een jaar geleden kort voor de start van het seizoen verkocht aan het Schotse Rangers FC. Hij was drie seizoenen een vaste waarde geweest bij FC Twente en nam destijds afscheid als aanvoerder.

3 uur geleden
Middenvelder De Paul verlaat Atlético voor club van Messi

MADRID (ANP/RTR) - Middenvelder Rodrigo De Paul heeft afscheid genomen van Atlético Madrid. De Spaanse voetbalclub meldt dat de Argentijnse international zijn loopbaan voortzet bij Inter Miami, waar hij herenigd wordt met Lionel Messi. Samen werden ze in 2022 met de Argentijnse nationale ploeg wereldkampioen. De Paul werd vaak omschreven als de bodyguard van Messi.

4 uur geleden
Landskampioen Union begint Belgische competitie met gelijkspel

ANTWERPEN (ANP) - Regerend landskampioen Union Sint-Gillis is de Belgische voetbalcompetitie begonnen met een gelijkspel. De uitwedstrijd tegen Antwerp FC, de kampioen van 2023, eindigde in 1-1.

14 uur geleden
Putellas vertrouwt op goede afloop in EK-finale tegen Engeland

BASEL (ANP/RTR) - Alèxia Putellas vertrouwt erop dat de Spaanse voetbalsters na de wereldtitel ook de Europese titel winnen. De middenveldster denkt dat haar ploeg de middelen heeft om Engeland zondag in de finale af te troeven.

15 uur geleden
FIFA hekelt 'verdeelde en tegenstrijdige toon' van vakbond FIFPRO

ZÜRICH (ANP) - De FIFA heeft vrijdag uitgehaald naar FIFPRO. De wereldvoetbalbond vindt dat de internationale spelersvakbond geen oplossingen zoekt, maar alleen voor verdeeldheid zorgt.

15 uur geleden
Ruben Kluivert als vierde Nederlander naar Olympique Lyon

LYON (ANP) - Ruben Kluivert maakt een transfer naar Olympique Lyon. De Franse club neemt de 24-jarige centrale verdediger over van de Portugese club Casa Pia. Kluivert wordt na Michel Valke, Kenny Tete en Memphis Depay de vierde Nederlander bij Olympique Lyon.

15 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!