Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo scoort weer, maar Juventus verliest

Ronaldo scoort weer, maar Juventus verliest

VERONA (ANP) - Juventus heeft de derde nederlaag van dit seizoen in de Serie A geïncasseerd. De ploeg van verdediger Matthijs de Ligt ging met 2-1 onderuit bij Hellas Verona. Giampaolo Pazzini schoot in de 86e minuut de winnende treffer binnen uit een strafschop, op advies van de VAR toegekend nadat Leonardo Bonucci hands had gemaakt.

Juventus verloor in december bij Lazio (3-1) en ging onlangs ook onderuit bij Napoli (2-1). Cristiano Ronaldo bracht de 'Oude Dame' in Verona na 65 minuten op voorsprong. De Portugees scoorde in de tiende competitiewedstrijd op rij. Hij tekende in die reeks voor vijftien treffers. Alleen Gabriel Batistuta heeft een nog langere reeks in de Serie A staan. De Argentijn scoorde in het seizoen 1994-1995 elf duels op rij voor Fiorentina.

Fabio Borini trok de stand gelijk na geklungel achterin bij Juventus. Pazzini bezorgde Hellas Verona vanaf 11 meter de winst. Internazionale kan zondag in punten op gelijke hoogte komen met koploper Juventus als het de stadsderby tegen AC Milan wint.

Meer uit Voetbal

Ajax-verdediger Tomiyasu haakt geblesseerd af bij Japan

TOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.

3 uur geleden
Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

13 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

14 uur geleden
Trainer De Jong trots na 'speciale' promotie met Cambuur

EMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."

14 uur geleden
SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

14 uur geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

15 uur geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

16 uur geleden