Ronaldo scoort weer, maar Juventus verliest
VERONA (ANP) - Juventus heeft de derde nederlaag van dit seizoen in de Serie A geïncasseerd. De ploeg van verdediger Matthijs de Ligt ging met 2-1 onderuit bij Hellas Verona. Giampaolo Pazzini schoot in de 86e minuut de winnende treffer binnen uit een strafschop, op advies van de VAR toegekend nadat Leonardo Bonucci hands had gemaakt.
Juventus verloor in december bij Lazio (3-1) en ging onlangs ook onderuit bij Napoli (2-1). Cristiano Ronaldo bracht de 'Oude Dame' in Verona na 65 minuten op voorsprong. De Portugees scoorde in de tiende competitiewedstrijd op rij. Hij tekende in die reeks voor vijftien treffers. Alleen Gabriel Batistuta heeft een nog langere reeks in de Serie A staan. De Argentijn scoorde in het seizoen 1994-1995 elf duels op rij voor Fiorentina.
Fabio Borini trok de stand gelijk na geklungel achterin bij Juventus. Pazzini bezorgde Hellas Verona vanaf 11 meter de winst. Internazionale kan zondag in punten op gelijke hoogte komen met koploper Juventus als het de stadsderby tegen AC Milan wint.
Meer uit Voetbal
FOXBOROUGH (ANP/AFP) - De Franse ploeg wil bondscoach Didier Deschamps een hart onder de riem steken tijdens de laatste WK-groepswedstrijd tegen Noorwegen op vrijdagavond. Dat zei middenvelder Aurélien Tchouaméni tijdens de persconferentie voor het duel. Deschamps ontbreekt bij de wedstrijd in Boston Stadium vanwege de uitvaart van zijn moeder.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft overeenstemming bereikt over de transfer van vleugelverdediger Fouad Zahouani van het Marokkaanse Union Touarga Sportif. De 20-jarige Marokkaan tekent na het afronden van de laatste formaliteiten een contract tot medio 2029. Dat meldt Ajax op de eigen website.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - De Utrechtse amateurvoetbalclub USV Hercules bevestigt dat oud-speler Mats Grotenbreg (28) donderdag is overleden. Hij werd door een boot aangevaren toen hij aan het zwemmen was bij de Mookerplas in het noorden van Limburg. Hercules noemt Grotenbreg een held en wenst zijn nabestaanden "alle kracht dit verlies te dragen".
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telecombedrijf KPN heeft de sponsorovereenkomst met de KNVB verlengd. Het nieuwe contract loopt van 1 juli tot en met 30 juni 2030. Dat maakte KPN vrijdag bekend in een persbericht.
7 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Eloy Room (37) denkt over vier jaar opnieuw als doelman van Curaçao naar het WK voetbal te gaan. "Natuurlijk kunnen we het WK nog een keer halen", zei de keeper na de uitschakeling van de kleinste deelnemer ooit in Philadelphia. "Ik ben er dan gewoon weer bij. Ik ga nog veel meer jongens overhalen om mee te doen. Waarom zou je niet voor Curaçao willen spelen?"
8 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Hervé Renard heeft geen spijt dat hij na de nederlaag in het eerste WK-duel met Zweden (5-1) aan de slag is gegaan als interim-bondscoach van Tunesië.
8 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat mag heel trots zijn op wat hij met Curaçao heeft bereikt. Dat zei verdediger Juriën Gaari (32) in Philadelphia nadat Curaçao op het WK was uitgeschakeld door een 2-0-nederlaag tegen Ivoorkust. "We hebben twee jaar met Advocaat gewerkt. Zijn energie was ondanks zijn leeftijd altijd goed. We hadden een goede connectie. We zijn ook trots op hem. Het is jammer als hij stopt, maar zo is het voetbal. En wie weet gaat hij wel door. Je weet het met deze coach nooit."
8 uur geleden