Ronaldo scoort weer, maar Juventus verliest
VERONA (ANP) - Juventus heeft de derde nederlaag van dit seizoen in de Serie A geïncasseerd. De ploeg van verdediger Matthijs de Ligt ging met 2-1 onderuit bij Hellas Verona. Giampaolo Pazzini schoot in de 86e minuut de winnende treffer binnen uit een strafschop, op advies van de VAR toegekend nadat Leonardo Bonucci hands had gemaakt.
Juventus verloor in december bij Lazio (3-1) en ging onlangs ook onderuit bij Napoli (2-1). Cristiano Ronaldo bracht de 'Oude Dame' in Verona na 65 minuten op voorsprong. De Portugees scoorde in de tiende competitiewedstrijd op rij. Hij tekende in die reeks voor vijftien treffers. Alleen Gabriel Batistuta heeft een nog langere reeks in de Serie A staan. De Argentijn scoorde in het seizoen 1994-1995 elf duels op rij voor Fiorentina.
Fabio Borini trok de stand gelijk na geklungel achterin bij Juventus. Pazzini bezorgde Hellas Verona vanaf 11 meter de winst. Internazionale kan zondag in punten op gelijke hoogte komen met koploper Juventus als het de stadsderby tegen AC Milan wint.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Verdediger Mats Rots verruilt per direct FC Twente voor Hoffenheim. Volgens de Duitse club tekende de 20-jarige jeugdinternational "een langdurig contract". Hoffenheim werd afgelopen seizoen vijfde in de Bundesliga.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax moet alsnog een vergoeding betalen aan scoutingsbureau GIC voor de transfer van Lisandro Martínez en Antony naar Manchester United in 2022. Dat heeft het gerechtshof Amsterdam dinsdag bepaald. De rechtbank wees eerder de vordering van GIC af.
3 uur geledenPUEBLA (ANP) - Spanje heeft zijn laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK voetbal gewonnen van Peru. In de Mexicaanse stad Puebla werd het 3-1 voor de regerend Europees kampioen.
9 uur geledenNEW YORK (ANP) - De reserves van het Nederlands elftal hebben een trainingswedstrijd tegen de tweede keus van Oezbekistan verloren. Ze gingen met 2-1 onderuit in een leeg Icahn Stadium in New York.
15 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.
16 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."
16 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creëren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.
17 uur geleden