Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo scoort twee keer bij rentree voor winnend Juventus

Ronaldo scoort twee keer bij rentree voor winnend Juventus

CESENA (ANP) - Mede dankzij twee goals van Cristiano Ronaldo, die terugkeerde na drie weken afwezigheid vanwege een coronabesmetting, heeft Juventus gewonnen bij Spezia. De eerste ontmoeting tussen beide ploegen in de Serie A eindigde in 4-1 voor de Italiaanse kampioen.

Ronaldo begon op de bank. De Portugees kampte met het coronavirus en testte onlangs voor het eerst weer negatief. De aanvaller had niet veel tijd nodig om zijn waarde voor Juventus te bewijzen. Ronaldo kwam in de 56e minuut in het veld en drie minuten later scoorde hij al. Op aangeven van Álvaro Morata omspeelde Ronaldo de doelman, om daarna de bal in het lege doel te schuiven. Hij nam een kwartier voor tijd uit een strafschop, met een 'Panenka', ook de vierde treffer voor zijn rekening.

Bij rust was de stand nog 1-1. Binnen het kwartier zette Morata de bezoekers op voorsprong. Kort daarna dacht de Spaanse spits de voorsprong te verdubbelen, maar zijn treffer werd na ingrijpen van de VAR afgekeurd vanwege buitenspel. Dat overkwam Morata afgelopen week in de Champions League tegen FC Barcelona (0-2) maar liefst drie keer. Na een half uur kwam Spezia langszij via Tommaso Pobega.

Lazio

Tussen de twee doelpunten van de teruggekeerde Ronaldo door maakte de Fransman Adrien Rabiot de 3-1. Juventus staat na de zege tweede in de Italiaanse competitie, met 4 punten achterstand op koploper AC Milan.

Lazio won dankzij twee doelpunten in de blessuretijd met 4-3 bij Torino. De Romeinen leken in Turijn onderuit te gaan, maar pakten dankzij een rake penalty van Ciro Immobile en een treffer van invaller Felipe Caicedo diep in de extra tijd alsnog de zege. Lazio bezet de zevende plaats in de Serie A, Torino staat met 1 punt voorlaatste.

Meer uit Voetbal

Milambo wint van Kluivert in League Cup

BOURNEMOUTH (ANP) - Justin Kluivert is er met Bournemouth niet in geslaagd de derde ronde van de League Cup te bereiken. De aanvallende middenvelder, hersteld van een kuitblessure, verloor het thuisduel met Brentford (0-2).

7 uur geleden
Borussia Dortmund verlengt contract trainer Kovac

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.

18 uur geleden
16-jarige invaller Ngumoha redt Liverpool diep in blessuretijd

NEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.

1 dag geleden
Inter begint competitie met ruime overwinning op Torino

MILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italië. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.

1 dag geleden
GelreDome wil ook zonder amateurvoetbal miljoenen van Vitesse

ARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.

1 dag geleden
Immobile met dijbeenblessure twee maanden aan de kant bij Bologna

BOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.

1 dag geleden
Arsenal opnieuw enige tijd zonder geblesseerde Saka

LONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.

1 dag geleden