Ronaldo schiet Juventus vanaf strafschopstip naar zege
GENUA (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft Juventus aan een uitzege op Genoa geholpen. De Portugees benutte in de slotfase twee strafschoppen: 1-3.
Paulo Dybala bracht Juventus op voorsprong. Stefano Sturaro tekende voor de gelijkmaker en vervolgens sloeg Ronaldo in de 78e en 89e minuut toe vanaf de strafschopstip. Afgelopen dinsdag was Ronaldo ook twee keer trefzeker vanuit een penalty, in de Champions League tegen FC Barcelona.
Voor Ronaldo was het zijn honderdste optreden voor Juventus. Hij scoorde daarin 79 keer.
Matthijs de Ligt werd in de slotfase gewisseld bij Juventus, dat nu vierde staat in de Serie A. De kampioen heeft een achterstand van 3 punten op koploper AC Milan, dat zondag nog tegen Parma speelt.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.
9 uur geledenBURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.
9 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.
10 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.
14 uur geleden