Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo redt ManUnited, Groeneveld scoort voor winnend Villarreal

Ronaldo redt ManUnited, Groeneveld scoort voor winnend Villarreal

VILLARREAL/BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft in groep F van de Champions League verzuimd om volledig revanche te nemen op Manchester United. De Italiaanse ploeg moest op eigen veld tegen de Engelse club genoegen nemen met 2-2. Cristiano Ronaldo stelde met zijn tweede treffer van de avond in de extra tijd 1 punt veilig voor de bezoekers.

Vorige maand gaf Atalanta op Old Trafford een voorsprong van 0-2 in de slotfase helemaal uit handen (3-2). Donny van de Beek viel bij ManUnited in Bergamo in de 87e minuut in en was na de gelijkmaker van Ronaldo nog dicht bij 2-3.

Atalanta, met Marten de Roon en Teun Koopmeiners in het basisteam, kwam in de 12e minuut op voorsprong. Doelman David De Gea liet een houdbaar schot van Josip Ilicic glippen (1-0). Op slag van rust maakte Ronaldo gelijk uit een fraaie aanval door het midden, die door de trefzekere Portugees resoluut werd afgerond (1-1).

Dankzij Duvan Zapata kwam Atalanta opnieuw aan de leiding. Hij brak door in de 56e minuut en klopte De Gea van dichtbij, 2-1. De grensrechter vlagde nog wel voor buitenspel, maar de VAR keurde de treffer alsnog goed. Dankzij Ronaldo, die knap raak volleerde, ontsnapte United aan een pijnlijke nederlaag.

In de andere groepswedstrijd won Villarreal op eigen veld met 2-0 van Young Boys. Étienne Capoue maakte na ruim een halfuur het openingsdoelpunt. Aanvaller Arnaut Danjuma Groeneveld besliste het duel vlak voor tijd. De Nederlandse arbiter Serdar Gözübüyük leidde het duel en deelde in totaal zeven gele kaarten uit. Door toedoen van VAR Jochem Kamphuis keurde hij na de rust de Zwitserse gelijkmaker af.

In de stand staan ManUnited en Villarreal beide op 7 punten, gevolgd door Atalanta (5 punten) en Young Boys (3 punten).

Meer uit Sport

Koeman: goed oefenduel tegen sterk Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman is tevreden over het niveau van de oefenwedstrijd tussen het Nederlands elftal en Noorwegen (2-1). "Het was gewoon een goede wedstrijd tegen een sterk Noorwegen", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Dat moeten we ook niet vergeten. Het is een beetje Nederlands om altijd te denken dat je hier makkelijk van moet winnen. De Noren hebben gewoon een heel sterk nationaal team en daar spelen wij een hele goede wedstrijd tegen."

36 minuten geleden
Kunstschaatsster Sakamoto neemt afscheid met vierde wereldtitel

PRAAG (ANP) - De Japanse kunstschaatsster Kaori Sakamoto (25) heeft haar carrière in stijl afgesloten. In Praag werd ze voor de vierde keer wereldkampioen. Haar landgenote Mone Chiba werd tweede, het brons was voor Nina Pinzarrone uit België.

6 uur geleden
Van der Poel dacht te worden ingelopen na lange solo

HARELBEKE (ANP) - Mathieu van der Poel dacht te worden ingelopen vlak voor de finish van de E3 Saxo Classic in Harelbeke. Doordat de achtervolgers even twijfelden, kon hij alsnog voor de derde keer op rij de Vlaamse koers winnen. "Ik ben heel blij met de overwinning, maar het kostte heel veel energie", zei hij in het flashinterview.

9 uur geleden
Van der Poel wint voor derde keer op rij E3 Saxo Classic

HARELBEKE (ANP) - Mathieu van der Poel heeft voor de derde keer op rij de E3 Saxo Classic op zijn naam geschreven. De 31-jarige Nederlander van Alpecin - Premier Tech kwam na 208,5 kilometer na een lange solo aan in Harelbeke, waarin hij in de finale vier achtervolgers net voorbleef. De Noor Per Strand Hagenes werd tweede en de Belg Florian Vermeersch derde.

9 uur geleden
Vingegaard wint vijfde etappe en leidt in de Ronde van Catalonië

LA MOLINA/COLL DE PAL (ANP) - Jonas Vingegaard (29) heeft de vijfde etappe van de Ronde van Catalonië gewonnen. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike kwam op de Coll de Pal in zijn eentje als eerste over de streep. Vingegaard nam de leiding in het klassement over van de Fransman Dorian Godon (Ineos Grenadiers).

11 uur geleden
Trump feliciteert IOC met uitsluiten transgender vrouwen Spelen

WASHINGTON (ANP/DPA) - President Donald Trump van de Verenigde Staten heeft het Internationaal Olympisch Comité (IOC) gefeliciteerd met de beslissing van donderdag om transgender vrouwen uit te sluiten van deelname in de vrouwencategorie bij de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles. Alleen biologisch vrouwelijke atleten, van wie het geslacht wordt vastgesteld door middel van een eenmalige genetische screeningstest, komen in aanmerking om deel te nemen.

15 uur geleden
Honkballer Rafaela belangrijk voor Red Sox op openingsdag MLB

CINCINNATI (ANP) - Oranje-international Ceddanne Rafaela is het nieuwe MLB-seizoen met de honkballers van Boston Red Sox begonnen met een overwinning bij Cincinnati Reds. De negenvoudig kampioen was in Ohio met 3-0 te sterk voor de thuisploeg.

15 uur geleden