Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo redt ManUnited, Groeneveld scoort voor winnend Villarreal

Ronaldo redt ManUnited, Groeneveld scoort voor winnend Villarreal

VILLARREAL/BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft in groep F van de Champions League verzuimd om volledig revanche te nemen op Manchester United. De Italiaanse ploeg moest op eigen veld tegen de Engelse club genoegen nemen met 2-2. Cristiano Ronaldo stelde met zijn tweede treffer van de avond in de extra tijd 1 punt veilig voor de bezoekers.

Vorige maand gaf Atalanta op Old Trafford een voorsprong van 0-2 in de slotfase helemaal uit handen (3-2). Donny van de Beek viel bij ManUnited in Bergamo in de 87e minuut in en was na de gelijkmaker van Ronaldo nog dicht bij 2-3.

Atalanta, met Marten de Roon en Teun Koopmeiners in het basisteam, kwam in de 12e minuut op voorsprong. Doelman David De Gea liet een houdbaar schot van Josip Ilicic glippen (1-0). Op slag van rust maakte Ronaldo gelijk uit een fraaie aanval door het midden, die door de trefzekere Portugees resoluut werd afgerond (1-1).

Dankzij Duvan Zapata kwam Atalanta opnieuw aan de leiding. Hij brak door in de 56e minuut en klopte De Gea van dichtbij, 2-1. De grensrechter vlagde nog wel voor buitenspel, maar de VAR keurde de treffer alsnog goed. Dankzij Ronaldo, die knap raak volleerde, ontsnapte United aan een pijnlijke nederlaag.

In de andere groepswedstrijd won Villarreal op eigen veld met 2-0 van Young Boys. Étienne Capoue maakte na ruim een halfuur het openingsdoelpunt. Aanvaller Arnaut Danjuma Groeneveld besliste het duel vlak voor tijd. De Nederlandse arbiter Serdar Gözübüyük leidde het duel en deelde in totaal zeven gele kaarten uit. Door toedoen van VAR Jochem Kamphuis keurde hij na de rust de Zwitserse gelijkmaker af.

In de stand staan ManUnited en Villarreal beide op 7 punten, gevolgd door Atalanta (5 punten) en Young Boys (3 punten).

Meer uit Sport

Schaatssters grijpen naast medailles op 3000 meter in Milaan

MILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben bij de Olympische Spelen in Milaan naast de medailles gegrepen op de 3000 meter. Joy Beune, de regerend wereldkampioene, was de beste Nederlandse op de vierde plaats met 3.58,12. Marijke Groenewoud werd achtste en Merel Conijn negende.

1 uur geleden
Tennisser De Jong verliest in Davis Cup van mondiale nummer 465

BENGALURU (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd de voorsprong van Nederland in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India te verdubbelen. De nummer 88 van de wereld ging in Bengaluru met 4-6 5-7 onderuit tegen Dhakshineswar Suresh, de mondiale nummer 465. De stand na twee partijen is 1-1.

2 uur geleden
Veldrijdster Van Alphen wint ternauwernood Superprestige

MIDDELKERKE (ANP/Belga) - Veldrijdster Aniek van Alphen heeft zich verzekerd van de eindzege in de Superprestige. De 27-jarige Nederlandse eindigde in de laatste wedstrijd in het Belgische Middelkerke als achtste, net genoeg voor de eindwinst.

2 uur geleden
Griekspoor treft Mpetshi Perricard op tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor speelt in de eerste ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam tegen Giovanni Mpetshi Perricard uit Frankrijk. Dat is de uitkomst van de loting. Het hoofdtoernooi begint maandag.

3 uur geleden
Schaatsster Conijn in tweede rit 3000 meter op Spelen

MILAAN (ANP) - Merel Conijn komt bij haar olympische debuut bij de Spelen van Milaan niet in actie in de eerste rit van de 3000 meter, maar in de tweede rit. De 24-jarige schaatsster is een rit doorgeschoven door de afmelding van Martina Sablikova uit Tsjechië, die ziek is.

3 uur geleden
Tennisser Den Ouden wint bij debuut in Davis Cup tegen India

BENGALURU (ANP) - Guy den Ouden heeft Nederland op een 1-0-voorsprong gezet in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India. De 23-jarige debutant versloeg in Bengaluru Sumit Nagal met 6-0 4-6 6-3.

4 uur geleden
Zwitserse skiër Von Allmen wint goud op de afdaling

BORMIO (ANP) - Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen goud gewonnen op de afdaling. De 24-jarige skiër uit Zwitserland was de snelste op de uitdagende Stelvio-piste in Bormio, met een gemiddeld hellingspercentage van 30,9 en een totaal hoogteverschil van 1010 meter.

5 uur geleden