Ronaldo ontbreekt nog bij Juventus vanwege coronabesmetting
TURIJN (ANP) - Sterspeler Cristiano Ronaldo mist zondag het duel van Juventus met Hellas Verona. De Portugees zit nog steeds in isolatie nadat hij afgelopen donderdag voor de tweede keer positief testte op het coronavirus.
Juventus hoopt dat Ronaldo er woensdag in de Champions League wel weer bij kan zijn als de Italianen het opnemen tegen FC Barcelona. De Portugees staat dan tegenover zijn eeuwige rivaal Lionel Messi. Volgens de regels van de UEFA moet Ronaldo uiterlijk 24 uur voor aanvang van dat duel negatief testen om weer in de selectie opgenomen te mogen worden.
Matthijs de Ligt ontbreekt nog bij de club uit Turijn. De Nederlandse verdediger herstelt van een schouderblessure. De Ligt maakte maandag al wel zijn rentree op het trainingsveld. Ook Giorgio Chiellini en Alex Sandro missen de confrontatie met Hellas Verona. De Amerikaanse middenvelder Weston McKennie is wel weer van de partij na zijn coronabesmetting.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
37 minuten geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
47 minuten geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
4 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
8 uur geleden