Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo na drie weken alsnog op gesprek bij Ten Hag in Manchester

Ronaldo na drie weken alsnog op gesprek bij Ten Hag in Manchester

MANCHESTER (ANP) - Drie weken later dan de bedoeling was, heeft Cristiano Ronaldo zich alsnog gemeld bij Manchester United. De superster arriveerde dinsdag in gezelschap van zijn manager Jorge Mendes op trainingscomplex Carrington van de Engelse topclub. Volgens Britse media gaan de Portugezen daar in gesprek met hoofdtrainer Erik ten Hag over de toekomst van Ronaldo. De 37-jarige aanvaller ontbrak de afgelopen weken, officieel vanwege "familieredenen".

Ronaldo had zich eigenlijk begin deze maand in Manchester moeten melden bij de nieuwe hoofdtrainer Erik ten Hag. Enkele dagen daarvoor meldden Engelse media dat Ronaldo de clubleiding heeft gevraagd te mogen vertrekken, ondanks een contract dat nog een jaar doorloopt. Manchester United eindigde afgelopen seizoen op de zesde plaats in de Premier League en ontbreekt daarom in de Champions League.

Ten Hag heeft herhaaldelijk benadrukt dat Ronaldo deel uitmaakt van zijn plannen en daarom niet te koop is. De 52-jarige Nederlander voerde kort voor vertrek naar Azië voor een voorbereidingstrip al een gesprek met de Portugees.

Topscorer

Zonder Ronaldo won de ploeg van Ten Hag in Thailand en Australië de oefenwedstrijden tegen Liverpool (4-0), Melbourne Victory (4-1) en Crystal Palace (3-1). Manchester United speelde gelijk tegen Aston Villa (2-2). Komend weekeinde staan oefenwedstrijden tegen Atlético Madrid en Rayo Vallecano op het programma voor de ploeg van onder anderen Donny van de Beek en de aanwinsten Tyrell Malacia (Feyenoord) en Lisandro Martínez (Ajax).

Ronaldo was afgelopen seizoen met achttien doelpunten de topscorer van ManUnited in de Engelse competitie. Hij staat in de belangstelling van onder meer Bayern München en Atlético Madrid.

Meer uit Voetbal

AZ-trainer Echteld blij met terugkeer 'sterkhouders' voor FC Noah

JEREVAN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld is blij dat hij donderdag voor het uitduel met het Armeense FC Noah in de tussenronde van de Conference League weer een beroep kan doen op Kees Smit, Sven Mijnans en Mexx Meerdink. "Dat is natuurlijk fantastisch voor ons. Het zijn natuurlijk de sterkhouders", zei de coach woensdag.

9 uur geleden
Gordon helpt Newcastle met vier treffers aan 6-1-zege bij Qarabag

BAKOE (ANP) - Newcastle United heeft een zeer ruime zege geboekt in de eerste wedstrijd van de tussenronde van de Champions League bij FK Qarabag. De nummer 10 van Engeland won met 6-1 in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan. Anthony Gordon was nog voor rust goed voor vier doelpunten.

9 uur geleden
Infantino 'geschokt' na vermeend racisme tegen Vinícius Júnior

ZÜRICH (ANP) - Gianni Infantino is "geschokt" en "bedroefd" door het vermeende racisme tegen Vinícius Júnior dinsdagavond in het Champions League-duel tussen Benfica en Real Madrid. Dat heeft de voorzitter van de FIFA in een verklaring aan het ANP laten weten. "Er is absoluut geen plaats voor racisme in onze sport en in de samenleving. Alle relevante belanghebbenden moeten actie ondernemen en de verantwoordelijken ter verantwoording roepen", aldus Infantino in een verklaring.

13 uur geleden
Telstar accepteert schikking van 7500 euro voor afsteken vuurwerk

VELSEN (ANP) - Telstar heeft het schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd voor het afsteken van vuurwerk tijdens de thuiswedstrijd tegen Excelsior in de Eredivisie op 1 november 2025. Het voorstel betreft een boete van 10.000 euro, waarvan 2500 euro voorwaardelijk. Dat heeft de club woensdag bekendgemaakt.

15 uur geleden
Sevilla-coach Almeyda zeven duels geschorst na wangedrag

SEVILLA (ANP) - Matías Almeyda is woensdag voor zeven wedstrijden geschorst nadat hij afgelopen weekend een rode kaart kreeg bij het duel tussen Sevilla en Alavés (1-1). De Argentijnse coach van Sevilla werd weggestuurd, maar liep daarna boos het veld in om bezwaar te maken bij de scheidsrechter.

16 uur geleden
Real Madrid boos na vermeend racisme tegen Vinicius Júnior

LISSABON (ANP/RTR) - Spelers van Real Madrid zijn boos op Benfica-speler Gianluca Prestianni na zijn vermeende racistische uitlatingen tegen Real Madrid-aanvaller Vinicius Júnior dinsdagavond. Onder anderen vedette Kylian ⁠Mbappé zegt de opmerkingen te hebben gehoord. "We kunnen niet accepteren dat een speler in het belangrijkste Europese toernooi zich zo gedraagt. Deze man verdient het niet meer om in de Champions League te spelen", zei ⁠Mbappé na de 1-0-zege in Lissabon.

19 uur geleden
Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

1 dag geleden