
Ronaldo na drie weken alsnog op gesprek bij Ten Hag in Manchester
MANCHESTER (ANP) - Drie weken later dan de bedoeling was, heeft Cristiano Ronaldo zich alsnog gemeld bij Manchester United. De superster arriveerde dinsdag in gezelschap van zijn manager Jorge Mendes op trainingscomplex Carrington van de Engelse topclub. Volgens Britse media gaan de Portugezen daar in gesprek met hoofdtrainer Erik ten Hag over de toekomst van Ronaldo. De 37-jarige aanvaller ontbrak de afgelopen weken, officieel vanwege "familieredenen".
Ronaldo had zich eigenlijk begin deze maand in Manchester moeten melden bij de nieuwe hoofdtrainer Erik ten Hag. Enkele dagen daarvoor meldden Engelse media dat Ronaldo de clubleiding heeft gevraagd te mogen vertrekken, ondanks een contract dat nog een jaar doorloopt. Manchester United eindigde afgelopen seizoen op de zesde plaats in de Premier League en ontbreekt daarom in de Champions League.
Ten Hag heeft herhaaldelijk benadrukt dat Ronaldo deel uitmaakt van zijn plannen en daarom niet te koop is. De 52-jarige Nederlander voerde kort voor vertrek naar Azië voor een voorbereidingstrip al een gesprek met de Portugees.
Topscorer
Zonder Ronaldo won de ploeg van Ten Hag in Thailand en Australië de oefenwedstrijden tegen Liverpool (4-0), Melbourne Victory (4-1) en Crystal Palace (3-1). Manchester United speelde gelijk tegen Aston Villa (2-2). Komend weekeinde staan oefenwedstrijden tegen Atlético Madrid en Rayo Vallecano op het programma voor de ploeg van onder anderen Donny van de Beek en de aanwinsten Tyrell Malacia (Feyenoord) en Lisandro Martínez (Ajax).
Ronaldo was afgelopen seizoen met achttien doelpunten de topscorer van ManUnited in de Engelse competitie. Hij staat in de belangstelling van onder meer Bayern München en Atlético Madrid.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Technisch directeur Alex Kroes houdt het volste vertrouwen in Ajax-trainer John Heitinga. "Vorig jaar heb ik in een moeilijke fase tegen critici binnen Ajax over (Francesco) Farioli gezegd: 'Als jullie hem willen ontslaan, ontsla mij dan als eerste.' Zo sta ik er nu ook in", zegt Kroes in een interview met supportersmagazine Ajax Life.
2 uur geledenJAKARTA (ANP/AFP) - Patrick Kluivert vertrekt voortijdig als bondscoach van Indonesië na het mislopen van het WK van volgend jaar. Volgens de Indonesische voetbalbond is dit in "gezamenlijk overleg" gebeurd. "Deze stap is genomen als onderdeel van een uitgebreide evaluatie van het nationale voetbalcoaching- en ontwikkelingsprogramma", staat in een verklaring.
5 uur geledenLEUVEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben in de slotminuten van het Champions League-duel bij OH Leuven een nederlaag geleden: 1-2. Tot tien minuten voor tijd stond de kampioen van Nederland voor dankzij een treffer van Jaimy Ravensbergen, maar via een strafschop en een late counter verloor de club uit Enschede alsnog. Twente had ook in de slotfase nog voldoende kansen op de overwinning.
15 uur geledenOSLO (ANP) - Oranje-international Lineth Beerensteyn heeft haar eerste doelpunt van dit Champions League-seizoen gemaakt. De aanvalster van VfL Wolfsburg maakte de openingstreffer in het uitduel met het Noorse Vålerenga, dat lang op weg leek naar een verrassend punt. Middenveldster Janina Minge bezorgde de Duitse topclub in de slotseconden vanaf de strafschopstip echter alsnog de overwinning: 1-2.
17 uur geledenPRAAG (ANP/DPA) - Ivan Hasek is ontslagen als bondscoach van Tsjechië. Dat maakte de voetbalbond van het land woensdag bekend. De 62-jarige Tsjech begon in januari 2024 aan zijn tweede periode als bondscoach. Er is nog geen opvolger aangesteld.
23 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn contract bij FC Barcelona verlengd tot medio 2029. Dat meldt de Catalaanse club woensdag op de website. Het vorige contract van De Jong zou volgend jaar zomer aflopen.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Het aantal grootschalige incidenten in het Nederlandse betaald voetbal is in het afgelopen seizoen afgenomen. Ook lag het aantal stadionverboden tijdens het seizoen 2024/2025 lager dan een jaar eerder. Dat blijkt uit cijfers van de jaarlijkse Veiligheidsmonitor van de KNVB.
1 dag geleden