Ronaldo met maagproblemen aan de kant bij Portugal
LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft woensdag niet meegetraind met de Portugese ploeg, die zich voorbereidt op het WK voetbal. De grote vedette heeft maagproblemen, meldde bondscoach Fernando Santos. De aanvaller zal donderdag ook niet meedoen in de vriendschappelijke interland tegen Nigeria in Lissabon.
Het Portugese team vliegt vrijdag naar Qatar en speelt in groep H tegen Ghana, Uruguay en Zuid-Korea.
De speler van Manchester United was de afgelopen dagen vooral in het nieuws door een spraakmakend interview in het programma Piers Morgan Uncensored. Daarin haalt hij uit naar de Engelse club, trainer Erik ten Hag en de eigenaren. "Het voelt alsof de club van me af wil. Niet alleen de coach, maar ook de andere mannen met macht binnen de club. Ik voel me verraden en in de steek gelaten", zei hij onder meer.
De 37-jarige Ronaldo gaat op voor zijn vijfde WK. Hij was actief op de eindtoernooien van 2006, 2010, 2014 en 2018. De topscorer aller tijden van Portugal heeft inmiddels 117 treffers gemaakt in 191 interlands. Met zijn land won hij het EK van 2016.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.
7 minuten geledenAUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.
15 minuten geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.
1 uur geledenNAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.
3 uur geledenSINSHEIM (ANP) - Bayern München is zonder te spelen officieus kampioen van Duitsland geworden. De koploper zag nummer 2 Borussia Dortmund met 2-1 verliezen bij Hoffenheim. Bayern kan zondag thuis tegen VfB Stuttgart de titel vastleggen.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een 3-0-overwinning op het laaggeklasseerde Cagliari. De ploeg van coach Cristian Chivu kwam door de zege een stap dichter bij de titel. De voorsprong op eerste achtervolger Napoli bedraagt 12 punten.
1 dag geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.
1 dag geleden