Ronaldo met maagproblemen aan de kant bij Portugal
LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft woensdag niet meegetraind met de Portugese ploeg, die zich voorbereidt op het WK voetbal. De grote vedette heeft maagproblemen, meldde bondscoach Fernando Santos. De aanvaller zal donderdag ook niet meedoen in de vriendschappelijke interland tegen Nigeria in Lissabon.
Het Portugese team vliegt vrijdag naar Qatar en speelt in groep H tegen Ghana, Uruguay en Zuid-Korea.
De speler van Manchester United was de afgelopen dagen vooral in het nieuws door een spraakmakend interview in het programma Piers Morgan Uncensored. Daarin haalt hij uit naar de Engelse club, trainer Erik ten Hag en de eigenaren. "Het voelt alsof de club van me af wil. Niet alleen de coach, maar ook de andere mannen met macht binnen de club. Ik voel me verraden en in de steek gelaten", zei hij onder meer.
De 37-jarige Ronaldo gaat op voor zijn vijfde WK. Hij was actief op de eindtoernooien van 2006, 2010, 2014 en 2018. De topscorer aller tijden van Portugal heeft inmiddels 117 treffers gemaakt in 191 interlands. Met zijn land won hij het EK van 2016.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
6 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
7 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
9 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
9 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
9 uur geleden