Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo leidt Manchester United in extra tijd langs Villarreal

Ronaldo leidt Manchester United in extra tijd langs Villarreal

MANCHESTER (ANP) - In groep F van de Champions League heeft Manchester United op de valreep de eerste zege geboekt. De thuiswedstrijd tegen Villarreal leek in 1-1 te eindigen. In de 5e minuut van de extra speeltijd sloeg Cristiano Ronaldo in zijn recordwedstrijd alsnog toe vanuit een moeilijke hoek: 2-1. Donny van de Beek bleef bij de thuisclub op de bank.

ManUnited was op Old Trafford duidelijk de mindere ploeg. De Engelse ploeg had aanvallend vrijwel niets in te brengen bij Villarreal. De Spaanse club daarentegen dwong in de eerste helft enkele goede kansen af, mede dankzij het sterke optreden van Arnaut Danjuma Groeneveld. Met het nodige geluk haalde doelman David De Gea ongeschonden de rust.

Op aangeven van de excellerende Groeneveld opende Paco Alcácer in de 53e minuut de score. Kort daarna zorgde Alex Telles met een fraaie volley voor de onverwachte gelijkmaker. ManUnited mocht gezien het spelbeeld al blij zijn met 1 punt, maar dankzij Ronaldo stapte de thuisclub toch nog als winnaar van het veld. De Portugese vedette speelde zijn 178e wedstrijd in de Champions League en is daarmee nu alleen recordhouder.

Eerder op de avond versloeg Atalanta op eigen veld Young Boys met 1-0. Matteo Pessina kwam in Bergamo na ruim een uur tot scoren tegen de Zwitserse formatie. Bij de thuisclub speelde middenvelder Marten de Roon de hele wedstrijd. Landgenoot Teun Koopmeiners mocht in de laatste minuut van de reguliere speeltijd nog even invallen.

Atalanta leidt in de poule met 4 punten, gevolgd door Young Boys, Manchester United (beide 3 punten) en Villarreal (1).

Meer uit Voetbal

Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

15 minuten geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

1 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

1 uur geleden
Lamine Yamal mist rest seizoen, maar is op tijd hersteld voor WK

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.

1 uur geleden
Ajax werkt mogelijke play-offs af in Volendam

AMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.

2 uur geleden
De Jong gelooft in kansen Oranje op WK voetbal

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.

5 uur geleden
Barcelona en Spanje wachten op nieuws over ernst blessure Yamal

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.

7 uur geleden