Ronaldo leidt Manchester United in extra tijd langs Villarreal
MANCHESTER (ANP) - In groep F van de Champions League heeft Manchester United op de valreep de eerste zege geboekt. De thuiswedstrijd tegen Villarreal leek in 1-1 te eindigen. In de 5e minuut van de extra speeltijd sloeg Cristiano Ronaldo in zijn recordwedstrijd alsnog toe vanuit een moeilijke hoek: 2-1. Donny van de Beek bleef bij de thuisclub op de bank.
ManUnited was op Old Trafford duidelijk de mindere ploeg. De Engelse ploeg had aanvallend vrijwel niets in te brengen bij Villarreal. De Spaanse club daarentegen dwong in de eerste helft enkele goede kansen af, mede dankzij het sterke optreden van Arnaut Danjuma Groeneveld. Met het nodige geluk haalde doelman David De Gea ongeschonden de rust.
Op aangeven van de excellerende Groeneveld opende Paco Alcácer in de 53e minuut de score. Kort daarna zorgde Alex Telles met een fraaie volley voor de onverwachte gelijkmaker. ManUnited mocht gezien het spelbeeld al blij zijn met 1 punt, maar dankzij Ronaldo stapte de thuisclub toch nog als winnaar van het veld. De Portugese vedette speelde zijn 178e wedstrijd in de Champions League en is daarmee nu alleen recordhouder.
Eerder op de avond versloeg Atalanta op eigen veld Young Boys met 1-0. Matteo Pessina kwam in Bergamo na ruim een uur tot scoren tegen de Zwitserse formatie. Bij de thuisclub speelde middenvelder Marten de Roon de hele wedstrijd. Landgenoot Teun Koopmeiners mocht in de laatste minuut van de reguliere speeltijd nog even invallen.
Atalanta leidt in de poule met 4 punten, gevolgd door Young Boys, Manchester United (beide 3 punten) en Villarreal (1).
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.
2 uur geledenRABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.
3 uur geledenSAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
15 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
16 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
16 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
18 uur geleden