Ronaldo leidt Manchester United in extra tijd langs Villarreal
MANCHESTER (ANP) - In groep F van de Champions League heeft Manchester United op de valreep de eerste zege geboekt. De thuiswedstrijd tegen Villarreal leek in 1-1 te eindigen. In de 5e minuut van de extra speeltijd sloeg Cristiano Ronaldo in zijn recordwedstrijd alsnog toe vanuit een moeilijke hoek: 2-1. Donny van de Beek bleef bij de thuisclub op de bank.
ManUnited was op Old Trafford duidelijk de mindere ploeg. De Engelse ploeg had aanvallend vrijwel niets in te brengen bij Villarreal. De Spaanse club daarentegen dwong in de eerste helft enkele goede kansen af, mede dankzij het sterke optreden van Arnaut Danjuma Groeneveld. Met het nodige geluk haalde doelman David De Gea ongeschonden de rust.
Op aangeven van de excellerende Groeneveld opende Paco Alcácer in de 53e minuut de score. Kort daarna zorgde Alex Telles met een fraaie volley voor de onverwachte gelijkmaker. ManUnited mocht gezien het spelbeeld al blij zijn met 1 punt, maar dankzij Ronaldo stapte de thuisclub toch nog als winnaar van het veld. De Portugese vedette speelde zijn 178e wedstrijd in de Champions League en is daarmee nu alleen recordhouder.
Eerder op de avond versloeg Atalanta op eigen veld Young Boys met 1-0. Matteo Pessina kwam in Bergamo na ruim een uur tot scoren tegen de Zwitserse formatie. Bij de thuisclub speelde middenvelder Marten de Roon de hele wedstrijd. Landgenoot Teun Koopmeiners mocht in de laatste minuut van de reguliere speeltijd nog even invallen.
Atalanta leidt in de poule met 4 punten, gevolgd door Young Boys, Manchester United (beide 3 punten) en Villarreal (1).
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
4 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
4 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
10 uur geleden