Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo leidt Manchester United in extra tijd langs Villarreal

Ronaldo leidt Manchester United in extra tijd langs Villarreal

MANCHESTER (ANP) - In groep F van de Champions League heeft Manchester United op de valreep de eerste zege geboekt. De thuiswedstrijd tegen Villarreal leek in 1-1 te eindigen. In de 5e minuut van de extra speeltijd sloeg Cristiano Ronaldo in zijn recordwedstrijd alsnog toe vanuit een moeilijke hoek: 2-1. Donny van de Beek bleef bij de thuisclub op de bank.

ManUnited was op Old Trafford duidelijk de mindere ploeg. De Engelse ploeg had aanvallend vrijwel niets in te brengen bij Villarreal. De Spaanse club daarentegen dwong in de eerste helft enkele goede kansen af, mede dankzij het sterke optreden van Arnaut Danjuma Groeneveld. Met het nodige geluk haalde doelman David De Gea ongeschonden de rust.

Op aangeven van de excellerende Groeneveld opende Paco Alcácer in de 53e minuut de score. Kort daarna zorgde Alex Telles met een fraaie volley voor de onverwachte gelijkmaker. ManUnited mocht gezien het spelbeeld al blij zijn met 1 punt, maar dankzij Ronaldo stapte de thuisclub toch nog als winnaar van het veld. De Portugese vedette speelde zijn 178e wedstrijd in de Champions League en is daarmee nu alleen recordhouder.

Eerder op de avond versloeg Atalanta op eigen veld Young Boys met 1-0. Matteo Pessina kwam in Bergamo na ruim een uur tot scoren tegen de Zwitserse formatie. Bij de thuisclub speelde middenvelder Marten de Roon de hele wedstrijd. Landgenoot Teun Koopmeiners mocht in de laatste minuut van de reguliere speeltijd nog even invallen.

Atalanta leidt in de poule met 4 punten, gevolgd door Young Boys, Manchester United (beide 3 punten) en Villarreal (1).

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië op Afrika Cup ten onder tegen Nigeria

FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.

1 uur geleden
Juventus boekt bij Pisa derde zege op rij en sluit aan bij top

PISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.

1 uur geleden
Aston Villa breidt lange zegereeks uit dankzij invaller Watkins

LONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.

3 uur geleden
Koploper Arsenal boekt nipte zege op Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).

6 uur geleden
Gravenberch scoort voor Liverpool in gewonnen duel met Wolves

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.

6 uur geleden
Arsenal zonder geblesseerde Timber tegen Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.

8 uur geleden
Scorende Reijnders wint met Manchester City van Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.

9 uur geleden