Ronaldo krijgt rode kaart voor elleboogstoot in bekerduel
RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is maandagavond in de slotfase van het door zijn club Al-Nassr verloren bekerduel met Al-Hilal (2-1) uit het veld gestuurd. Hij kreeg een rode kaart voor een elleboogstoot naar een tegenstander die probeerde te voorkomen dat de Portugees kon ingooien.
Ronaldo reageerde woedend op zijn uitsluiting en liep met gebalde vuist richting de scheidsrechter. Vervolgens bracht hij zichzelf nog net op tijd tot bedaren. Ronaldo verliet daarna het speelveld met zijn duimen in de lucht. De Portugees applaudisseerde ook nog even cynisch voor de scheidsrechter. Fans van Al-Hilal scandeerden: Messi, Messi.
Ronaldo werd bij een achterstand van 2-0 uit het veld gestuurd. Zijn ploeggenoot Sadio Mané bepaalde diep in blessuretijd de eindstand van de halve finale van het bekertoernooi van Saudi-Arabië. Al-Hilal stuit in de bekerfinale op Al-Ittihad, de club waarvoor Karim Benzema actief is.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor Gonçalo Borges. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 24-jarige aanvaller is daarmee voor twee wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
12 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de transfer van doelman Maarten Paes afgerond. De 27-jarige keeper komt per direct over van de Amerikaanse club FC Dallas en heeft een contract getekend tot medio 2029, meldt de Amsterdamse club in een persbericht. De transfer zat eraan te komen; Paes bekeek zondag de wedstrijd tegen Excelsior al vanaf de tribune.
38 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Jan Plug verruilt Feyenoord op huurbasis voor FC Dordrecht, tot het eind van het seizoen. De 20-jarige verdediger krijgt daar volgens Feyenoord kans op meer speelminuten in het betaalde voetbal. Plug kwam dit seizoen vijf keer in actie in de Eredivisie, waarvan een keer als basisspeler. Ook maakte hij minuten in de Europa League.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en James McConnell zijn definitief uit elkaar. In gezamenlijk overleg is besloten de huurovereenkomst van de speler met Liverpool stop te zetten. McConnell maakte sinds begin januari al geen deel meer uit van de selectie van Ajax.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
17 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
18 uur geleden