Ronaldo krijgt rode kaart voor elleboogstoot in bekerduel
RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is maandagavond in de slotfase van het door zijn club Al-Nassr verloren bekerduel met Al-Hilal (2-1) uit het veld gestuurd. Hij kreeg een rode kaart voor een elleboogstoot naar een tegenstander die probeerde te voorkomen dat de Portugees kon ingooien.
Ronaldo reageerde woedend op zijn uitsluiting en liep met gebalde vuist richting de scheidsrechter. Vervolgens bracht hij zichzelf nog net op tijd tot bedaren. Ronaldo verliet daarna het speelveld met zijn duimen in de lucht. De Portugees applaudisseerde ook nog even cynisch voor de scheidsrechter. Fans van Al-Hilal scandeerden: Messi, Messi.
Ronaldo werd bij een achterstand van 2-0 uit het veld gestuurd. Zijn ploeggenoot Sadio Mané bepaalde diep in blessuretijd de eindstand van de halve finale van het bekertoernooi van Saudi-Arabië. Al-Hilal stuit in de bekerfinale op Al-Ittihad, de club waarvoor Karim Benzema actief is.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
6 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
13 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden