Ronaldo krijgt rode kaart voor elleboogstoot in bekerduel
RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is maandagavond in de slotfase van het door zijn club Al-Nassr verloren bekerduel met Al-Hilal (2-1) uit het veld gestuurd. Hij kreeg een rode kaart voor een elleboogstoot naar een tegenstander die probeerde te voorkomen dat de Portugees kon ingooien.
Ronaldo reageerde woedend op zijn uitsluiting en liep met gebalde vuist richting de scheidsrechter. Vervolgens bracht hij zichzelf nog net op tijd tot bedaren. Ronaldo verliet daarna het speelveld met zijn duimen in de lucht. De Portugees applaudisseerde ook nog even cynisch voor de scheidsrechter. Fans van Al-Hilal scandeerden: Messi, Messi.
Ronaldo werd bij een achterstand van 2-0 uit het veld gestuurd. Zijn ploeggenoot Sadio Mané bepaalde diep in blessuretijd de eindstand van de halve finale van het bekertoernooi van Saudi-Arabië. Al-Hilal stuit in de bekerfinale op Al-Ittihad, de club waarvoor Karim Benzema actief is.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
17 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
18 minuten geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
2 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
7 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
9 uur geleden