
Ronaldo kopt ManUnited in zijn 300e duel voor de club naar zege
MANCHESTER (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft Manchester United woensdag aan een belangrijke overwinning in de Champions League geholpen. De Portugese aanvaller kopte in de thuiswedstrijd tegen Atalanta in de 81e minuut de 3-2 binnen. Het was voor Ronaldo zijn 300e officiële wedstrijd in het shirt van Manchester United, dat zaterdag in de competitie nog verloor van Leicester City.
Ook nu leek het mis te gaan. Atalanta leidde bij rust met twee treffers verschil. Na een kwartier kon de Kroatische middenvelder Mario Pasalic de bal van dichtbij binnentikken. Teun Koopmeiners gaf de assist bij de tweede treffer. De oud-speler van AZ legde de bal uit een hoekschop op het hoofd van Merih Demiral. Naast Koopmeiners had ook mede-international Marten de Roon een basisplaats.
Manchester United knokte zich in de tweede helft terug. Marcus Rashford zorgde in de 53e minuut voor de aansluitingstreffer en Harry Maguire maakte een kwartier voor tijd gelijk: 2-2. Het laatste woord was daarna aan Ronaldo.
In dezelfde poule won Villarreal bij Young Boys: 1-4. Oranje-international Arnaut Danjuma Groeneveld had een basisplaats bij Villarreal, maar scoorde niet.
Na drie speelronden is Manchester United met 6 punten koploper, gevolgd door Villarreal (4), Atalanta (4) en Young Boys (3).
Meer uit Voetbal
BERN (ANP) - Spanje heeft Portugal op het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen kansloos gelaten. De regerend wereldkampioen was in Bern met 5-0 te sterk. Bij rust was het al 4-0.
8 uur geledenABUJA (ANP) - Oud-doelman Peter Rufai is op 61-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Nigeriaanse voetbalbond.
9 uur geledenSPIEZ (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal spelen zaterdag hun eerste EK-wedstrijd tegen Wales met rouwbanden door het overlijden van oud-international Rinus Israël. Er is geen minuut stilte, laat de KNVB weten.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk is zwaar aangeslagen na het plotselinge overlijden van zijn Portugese ploeggenoot Diogo Jota bij Liverpool. "Man, ik kan het niet geloven en ik wil het niet geloven. Ik ben er absoluut kapot van en vol ongeloof", schrijft de aanvoerder op Instagram.
9 uur geledenSION (ANP) - De Italiaanse voetbalsters zijn het Europees kampioenschap in Zwitserland met een overwinning begonnen. In Sion maakte Arianna Caruso tegen België kort voor rust het enige doelpunt: 1-0. De middenveldster nam de bal in het zestienmetergebied aan en schoot hard raak.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool noemt het plotselinge overlijden van Diogo Jota een 'enorme schok'. De aanvaller van de Engelse landskampioen en Portugees international overleed door een verkeersongeval in Spanje samen met zijn jongere broer. "Wat te zeggen? Wat kan iemand zeggen op zo'n moment, wanneer de schok en de pijn zo ongelooflijk intens zijn? Ik wilde dat ik de woorden had, maar ik weet dat ik die niet heb", schrijft Slot in een verklaring op de website van de club.
11 uur geledenTHUN (ANP) - Andries Jonker heeft kort voor het EK overwogen te stoppen als bondscoach van Oranje. Dat zegt de 62-jarige Amsterdammer in de NOS Voetbal-podcast.
12 uur geleden