Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo kopt ManUnited in zijn 300e duel voor de club naar zege

Ronaldo kopt ManUnited in zijn 300e duel voor de club naar zege

MANCHESTER (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft Manchester United woensdag aan een belangrijke overwinning in de Champions League geholpen. De Portugese aanvaller kopte in de thuiswedstrijd tegen Atalanta in de 81e minuut de 3-2 binnen. Het was voor Ronaldo zijn 300e officiële wedstrijd in het shirt van Manchester United, dat zaterdag in de competitie nog verloor van Leicester City.

Ook nu leek het mis te gaan. Atalanta leidde bij rust met twee treffers verschil. Na een kwartier kon de Kroatische middenvelder Mario Pasalic de bal van dichtbij binnentikken. Teun Koopmeiners gaf de assist bij de tweede treffer. De oud-speler van AZ legde de bal uit een hoekschop op het hoofd van Merih Demiral. Naast Koopmeiners had ook mede-international Marten de Roon een basisplaats.

Manchester United knokte zich in de tweede helft terug. Marcus Rashford zorgde in de 53e minuut voor de aansluitingstreffer en Harry Maguire maakte een kwartier voor tijd gelijk: 2-2. Het laatste woord was daarna aan Ronaldo.

In dezelfde poule won Villarreal bij Young Boys: 1-4. Oranje-international Arnaut Danjuma Groeneveld had een basisplaats bij Villarreal, maar scoorde niet.

Na drie speelronden is Manchester United met 6 punten koploper, gevolgd door Villarreal (4), Atalanta (4) en Young Boys (3).

Meer uit Voetbal

PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

6 uur geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

9 uur geleden
Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

11 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

12 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

17 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

17 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

18 uur geleden