Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo is weer fit en keert terug bij Manchester United

Ronaldo is weer fit en keert terug bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Cristiano Ronaldo kan zaterdag met Manchester United tegen Tottenham Hotspur uitkomen. De 37-jarige aanvaller is hersteld van de heupblessure die hem afgelopen week de stadsderby tegen Manchester City kostte.

Trainer Ralf Rangnick van United kan ook weer een beroep doen op Edinson Cavani en Raphaël Varane. Luke Shaw keert terug na een positieve coronatest. Scott McTominay is bijna hersteld van een kuitblessure. De middenvelder richt zich vooral op het thuisduel van dinsdag met Atlético Madrid in de Champions League. Het eerste duel tussen beide clubs leverde geen winnaar op (1-1).

United moet in de top vier van de Premier League eindigen om ook volgend seizoen in de Champions League te mogen uitkomen. De club staat nu vijfde, met slechts 1 punt minder dan Arsenal, dat wel drie duels minder heeft gespeeld.

Meer uit Voetbal

Napoli verspeelt punten tegen Genoa en leidt nog met 1 punt

NAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de Italiaanse titel punten verspeeld tegen Genoa. De ploeg van coach Antonio Conte bleef in het eigen Stadio Diego Armando Maradona in Napels steken op een gelijkspel: 2-2.

1 uur geleden
Club Brugge verslaat Racing Genk en nadert Union tot op 1 punt

GENK (ANP) - Club Brugge is door de zege op Racing Genk de enig overgebleven concurrent voor Union Sint-Gillis in de strijd om de Belgische titel. Titelverdediger Brugge won met 2-0 bij Genk, dat daarmee definitief is afgehaakt in de titelstrijd.

3 uur geleden
Internazionale na zege bij Torino in punten naast Napoli

TURIJN (ANP) - Internazionale is door een zege bij Torino (0-2) in punten weer op gelijke hoogte gekomen met koploper Napoli. De ploeg van coach Simone Inzaghi won in Turijn met 2-0. Napoli speelt later zondag nog thuis tegen Genoa en heeft bij een zege weer 3 punten meer.

4 uur geleden
Spits Weghorst had zich een andere zondag met Ajax voorgesteld

AMSTERDAM (ANP) - Wie Wout Weghorst over het veld zag lopen na het laatste fluitsignaal van het verloren thuisduel met NEC (0-3) kreeg het idee dat Ajax de titelrace met PSV definitief had verloren. De spits had de tranen in zijn ogen staan en bleef maar met zijn hoofd schudden. "Ik had deze dag heel anders voorgesteld", bekende hij later.

4 uur geleden
Arsenal houdt punt over aan topper tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal heeft een punt overgehouden aan de topper bij landskampioen Liverpool van coach Arne Slot. Het duel op Anfield eindigde in 2-2. De Londenaren zijn door het gelijkspel nog niet definitief zeker van Champions League voetbal voor volgend seizoen.

4 uur geleden
Schöne houdt gemengde gevoelens over aan zege van NEC op Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Lasse Schöne heeft gemengde gevoelens overgehouden aan de ruime uitzege van NEC op Ajax (0-3). "Ik gun de mensen hier alles", zei hij over de supporters van zijn oude club uit Amsterdam. "Maar ik ben ook sportman en wil graag winnen."

4 uur geleden
Ajax-trainer Farioli moest duizelige Sutalo wisselen

AMSTERDAM (ANP) - Josip Sutalo is is geblesseerd geraakt in de verloren thuiswedstrijd van Ajax tegen NEC (0-3). "Hij was duizelig en voelde zich niet lekker", vertelde trainer Francesco Farioli op een persconferentie. "Hij kon niet verder."

4 uur geleden