Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo is Van Nistelrooij voorbij in Premier League

Ronaldo is Van Nistelrooij voorbij in Premier League

MANCHESTER (ANP) - Cristiano Ronaldo is Ruud van Nistelrooij zaterdag gepasseerd bij Manchester United. De Portugese aanvaller maakte in de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur zijn 94e, 95e en 96e treffer voor de Engelse topclub in de Premier League.

Ronaldo staat nu op de vierde plek, net voor Van Nistelrooij (95 doelpunten). Wayne Rooney voert de ranglijst aan, met 183 doelpunten in de competitie voor Manchester United. Daarna volgen Ryan Giggs (109) en Paul Scholes (107).

Met zijn drie doelpunten erbij staat Ronaldo in officiële duels nu op 807 doelpunten. Geen andere speler maakte zoveel doelpunten in zijn carrière, volgens cijfers van wereldvoetbalbond FIFA. Het record was met 805 treffers in handen van Josef Bican. De in Oostenrijk geboren speler kwam tussen 1931 en 1955 tot 805 doelpunten. De Braziliaan Pelé kwam uit op een totaal van 767.

Meer uit Voetbal

Manchester City naar kwartfinales FA Cup na zege bij Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City is doorgedrongen tot de kwartfinales van de FA Cup. De zevenvoudig winnaar van het bekertoernooi was op St. James' Park met 3-1 te sterk voor Newcastle United.

21 minuten geleden
Sc Heerenveen bezorgt Excelsior vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft Excelsior de vierde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 15 van de ranglijst. Excelsior verloor de laatste vier duels met één doelpunt verschil.

40 minuten geleden
Bosz maakt zich na zege op AZ niet druk over wijze van winnen PSV

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV maakte zich na de late overwinning op AZ (2-1) niet druk over de wijze waarop de zege tot stand was gekomen. De koploper won dankzij een laat doelpunt van Ricardo Pepi, nadat AZ de nodige kansen had gemist. "Tijdens een seizoen boek je op verschillende manieren overwinningen", wist de coach.

1 uur geleden
Schouten ziet zege PSV op AZ niet als revanche na bekernederlaag

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten van PSV ziet de late competitiezege op AZ (2-1) niet als een revanche voor de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC. "Dat is een ander toernooi en daar balen we nog steeds van", zei de middenvelder na afloop van het duel in Eindhoven.

1 uur geleden
Voetbalsters boeken tegen Ierland eerste zege in WK-kwalificatie

UTRECHT (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in het thuisduel met Ierland met de nodige moeite de eerste zege geboekt in de WK-kwalificatie. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink won in de Utrechtse Galgenwaard met 2-1 dankzij treffers van Lineth Beerensteyn. Het winnende doelpunt viel pas in de 83e minuut.

1 uur geleden
Koploper PSV ontsnapt met late zege tegen sterk AZ

EINDHOVEN (ANP) - Vier dagen na de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC (3-2) heeft PSV een benauwde 2-1-zege geboekt op AZ. De bekerfinalist uit Alkmaar had in Eindhoven de beste kansen, maar Ricardo Pepi bezorgde de thuisploeg in de slotfase de zege.

1 uur geleden
Borussia Dortmund boekt kleine zege tegen tien man van 1. FC Köln

KEULEN (ANP) - Borussia Dortmund heeft een kleine zege geboekt tegen tien man van 1. FC Köln. De nummer 2 van de Bundesliga won in Keulen met 2-1. Jahmai Simpson-Pusey van de thuisploeg kreeg in de blessuretijd van de eerste helft de rode kaart.

2 uur geleden