Ronaldo is Van Nistelrooij voorbij in Premier League
MANCHESTER (ANP) - Cristiano Ronaldo is Ruud van Nistelrooij zaterdag gepasseerd bij Manchester United. De Portugese aanvaller maakte in de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur zijn 94e, 95e en 96e treffer voor de Engelse topclub in de Premier League.
Ronaldo staat nu op de vierde plek, net voor Van Nistelrooij (95 doelpunten). Wayne Rooney voert de ranglijst aan, met 183 doelpunten in de competitie voor Manchester United. Daarna volgen Ryan Giggs (109) en Paul Scholes (107).
Met zijn drie doelpunten erbij staat Ronaldo in officiële duels nu op 807 doelpunten. Geen andere speler maakte zoveel doelpunten in zijn carrière, volgens cijfers van wereldvoetbalbond FIFA. Het record was met 805 treffers in handen van Josef Bican. De in Oostenrijk geboren speler kwam tussen 1931 en 1955 tot 805 doelpunten. De Braziliaan Pelé kwam uit op een totaal van 767.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
3 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden