Ronaldo hoopt competitieduel met Villa wel te halen
MANCHESTER (ANP) - Cristiano Ronaldo hoopt komend weekend in competitieverband wel in actie te kunnen komen tegen Aston Villa. De 36-jarige Portugees miste maandag het duel met Villa in de FA Cup, wegens een spierblessure.
"Ik voel me goed. Weet je, je voelt altijd wel ergens pijn. Het is niets ernstigs en ik hoop snel fit te zijn", zei Ronaldo. "Laten we de training van donderdag even afwachten. Ik ga trainen zoals normaal en dan moeten we kijken hoe mijn lichaam reageert."
United won maandag thuis met 1-0 van de ploeg van trainer Steven Gerrard. Zaterdag treffen beide teams elkaar in Birmingham.
Manchester is de nummer 7 van de Premier League, Villa staat 14e.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
16 minuten geledenLONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.
43 minuten geledenMONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.
45 minuten geledenTOKIO (ANP) - Japan, de eerste tegenstander van Oranje op het WK voetbal, heeft een nipte zege geboekt in een oefenduel met IJsland. De ploeg van bondscoach Hajime Moriyasu won in Tokio met 1-0, na een laat doelpunt van NEC-aanvaller Koki Ogawa.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de eerste groepstraining voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Bondscoach Ronald Koeman staat met 27 spelers op het veld in Zeist. Ze worden aangemoedigd door 1500 veelal jonge fans die een kaartje hebben bemachtigd voor de oefensessie.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk van Liverpool heeft op Instagram Arne Slot bedankt. De Nederlandse trainer werd zaterdag ontslagen bij de Engelse club.
4 uur geledenKAAPSTAD (ANP/RTR) - De voetballers van Zuid-Afrika hebben door visumproblemen vertraging opgelopen bij hun reis naar Mexico, waar ze de openingswedstrijd van het WK voetbal spelen. Zuid-Afrika speelt op 11 juni het eerste duel met gastland Mexico, dat het toernooi organiseert met de Verenigde Staten en Canada.
4 uur geleden