Ronaldo helpt Juventus aan winst op Barcelona én aan groepszege
BARCELONA (ANP) - Juventus heeft de laatste groepswedstrijd in de Champions League bij Barcelona, mede dankzij twee doelpunten van Cristiano Ronaldo, met 3-0 gewonnen. De ploeg van trainer Andrea Pirlo is op basis van een beter onderling resultaat groepswinnaar in poule G.
Dinamo Kiev stroomt als nummer drie in de poule de zestiende finales van de Europa League in na een 1-0-zege op Ferencváros.
Ronaldo was de gevierde man aan de zijde van Juventus. De Portugees scoorde tweemaal vanaf de strafschopstip, en maakte zo zijn eerste doelpunten in een Champions League-wedstrijd tegen zijn rivaal Lionel Messi. Ook Weston McKennie scoorde tegen het povere Barcelona. Een doelpunt van verdediger Leonardo Bonucci werd in de tweede helft afgekeurd vanwege buitenspel, waardoor de ploeg van trainer Ronald Koeman meer leed werd bespaard.
Het duel tussen Dinamo Kiev en Ferencváros werd beslist door een goal van Denis Popov. Hij stuurde zijn ploeg na een uur met een rake kopbal richting de Europa League.
Meer uit Sport
DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
2 uur geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
2 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.
5 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).
5 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.
11 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."
1 dag geleden