Ronaldo fit genoeg voor basisplaats bij Portugal tegen Zuid-Korea
AL RAYYAN (ANP) - Bondscoach Fernando Santos van Portugal heeft Cristiano Ronaldo opgenomen in de basis voor het laatste groepsduel met Zuid-Korea. De sterspeler had een vraagteken achter zijn naam in de aanloop naar de wedstrijd van vrijdag.
De 37-jarige Ronaldo miste woensdag de groepstraining en deed specifieke hersteloefeningen. "Ik denk dat de kans 50-50 is dat hij speelt", zei Santos een dag later.
Nuno Mendes speelt zoals bekend niet. De verdediger kampt met een bovenbeenblessure en komt vermoedelijk niet meer in actie op het WK. Bruno Fernandes en João Félix zitten op de bank.
Reeds geplaatst
Portugal is na de zeges op Ghana en Uruguay al zeker van de achtste finales. Zuid-Korea heeft een zege nodig en moet hopen dat Uruguay met kleine cijfers wint van Ghana in de andere groepswedstrijd.
De wedstrijd tussen Portugal en Zuid-Korea staat om 16.00 uur op het programma in Al Rayyan.
Meer uit Voetbal
KRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.
33 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts ziet zichzelf nog niet als een van de nieuwe leiders van Oranje. Hoewel de 22-jarige linksback van FC Barcelona één van de sterren van Nederland is, stelt ze zich buiten de lijnen bescheiden op. "Ik ben niet iemand van heel veel woorden. Ik wil vooral mijn voeten laten spreken", zegt Brugts in aanloop naar het WK-kwalificatieduel tegen Frankrijk dat dinsdag in Breda wordt gespeeld.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door wereldvoetbalbond FIFA aangewezen als een van de scheidsrechters op het komende WK. Dat meldt de KNVB.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft donderdag de groepstraining hervat bij FC Barcelona. Spaanse media meldden dat de 28-jarige middenvelder daags na de nederlaag van Barcelona tegen Atlético Madrid (0-2) in de kwartfinale van de Champions League op het trainingsveld van de club verscheen.
7 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Barcelona-trainer Hansi Flick was niet te spreken over de beslissingen van de VAR in de met 2-0 verloren kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De trainer van de Catalanen was het niet eens met de rode kaart van Pau Cubarsí en het moment bij een doeltrap van Atlético-speler Marc Pubill, waar Barcelona recht had op een strafschop.
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.
21 uur geleden