Ronaldo fit genoeg voor basisplaats bij Portugal tegen Zuid-Korea
AL RAYYAN (ANP) - Bondscoach Fernando Santos van Portugal heeft Cristiano Ronaldo opgenomen in de basis voor het laatste groepsduel met Zuid-Korea. De sterspeler had een vraagteken achter zijn naam in de aanloop naar de wedstrijd van vrijdag.
De 37-jarige Ronaldo miste woensdag de groepstraining en deed specifieke hersteloefeningen. "Ik denk dat de kans 50-50 is dat hij speelt", zei Santos een dag later.
Nuno Mendes speelt zoals bekend niet. De verdediger kampt met een bovenbeenblessure en komt vermoedelijk niet meer in actie op het WK. Bruno Fernandes en João Félix zitten op de bank.
Reeds geplaatst
Portugal is na de zeges op Ghana en Uruguay al zeker van de achtste finales. Zuid-Korea heeft een zege nodig en moet hopen dat Uruguay met kleine cijfers wint van Ghana in de andere groepswedstrijd.
De wedstrijd tussen Portugal en Zuid-Korea staat om 16.00 uur op het programma in Al Rayyan.
Meer uit Voetbal
LE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.
6 uur geledenLEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.
8 uur geledenALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.
10 uur geledenHENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.
13 uur geleden