Ronaldo fit genoeg voor basisplaats bij Portugal tegen Zuid-Korea
AL RAYYAN (ANP) - Bondscoach Fernando Santos van Portugal heeft Cristiano Ronaldo opgenomen in de basis voor het laatste groepsduel met Zuid-Korea. De sterspeler had een vraagteken achter zijn naam in de aanloop naar de wedstrijd van vrijdag.
De 37-jarige Ronaldo miste woensdag de groepstraining en deed specifieke hersteloefeningen. "Ik denk dat de kans 50-50 is dat hij speelt", zei Santos een dag later.
Nuno Mendes speelt zoals bekend niet. De verdediger kampt met een bovenbeenblessure en komt vermoedelijk niet meer in actie op het WK. Bruno Fernandes en João Félix zitten op de bank.
Reeds geplaatst
Portugal is na de zeges op Ghana en Uruguay al zeker van de achtste finales. Zuid-Korea heeft een zege nodig en moet hopen dat Uruguay met kleine cijfers wint van Ghana in de andere groepswedstrijd.
De wedstrijd tussen Portugal en Zuid-Korea staat om 16.00 uur op het programma in Al Rayyan.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
3 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
3 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
4 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
12 uur geleden