Ronaldo fit genoeg voor basisplaats bij Portugal tegen Zuid-Korea
AL RAYYAN (ANP) - Bondscoach Fernando Santos van Portugal heeft Cristiano Ronaldo opgenomen in de basis voor het laatste groepsduel met Zuid-Korea. De sterspeler had een vraagteken achter zijn naam in de aanloop naar de wedstrijd van vrijdag.
De 37-jarige Ronaldo miste woensdag de groepstraining en deed specifieke hersteloefeningen. "Ik denk dat de kans 50-50 is dat hij speelt", zei Santos een dag later.
Nuno Mendes speelt zoals bekend niet. De verdediger kampt met een bovenbeenblessure en komt vermoedelijk niet meer in actie op het WK. Bruno Fernandes en João Félix zitten op de bank.
Reeds geplaatst
Portugal is na de zeges op Ghana en Uruguay al zeker van de achtste finales. Zuid-Korea heeft een zege nodig en moet hopen dat Uruguay met kleine cijfers wint van Ghana in de andere groepswedstrijd.
De wedstrijd tussen Portugal en Zuid-Korea staat om 16.00 uur op het programma in Al Rayyan.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.
8 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."
47 minuten geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
16 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geleden