Ronaldo fit genoeg voor basisplaats bij Portugal tegen Zuid-Korea
AL RAYYAN (ANP) - Bondscoach Fernando Santos van Portugal heeft Cristiano Ronaldo opgenomen in de basis voor het laatste groepsduel met Zuid-Korea. De sterspeler had een vraagteken achter zijn naam in de aanloop naar de wedstrijd van vrijdag.
De 37-jarige Ronaldo miste woensdag de groepstraining en deed specifieke hersteloefeningen. "Ik denk dat de kans 50-50 is dat hij speelt", zei Santos een dag later.
Nuno Mendes speelt zoals bekend niet. De verdediger kampt met een bovenbeenblessure en komt vermoedelijk niet meer in actie op het WK. Bruno Fernandes en João Félix zitten op de bank.
Reeds geplaatst
Portugal is na de zeges op Ghana en Uruguay al zeker van de achtste finales. Zuid-Korea heeft een zege nodig en moet hopen dat Uruguay met kleine cijfers wint van Ghana in de andere groepswedstrijd.
De wedstrijd tussen Portugal en Zuid-Korea staat om 16.00 uur op het programma in Al Rayyan.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kijkt zondag in een eerste reactie met veel trots terug op de 27e landstitel. "Het is 5 april en normaal gesproken is de titelstrijd nu nog volop bezig. Dit jaar is dat compleet anders, want met 71 punten is PSV nu al niet meer te achterhalen voor de concurrentie. Het is een kampioenschap geworden van nooit eerder vertoonde soevereiniteit. Het laatste stukje van de puzzel viel vandaag op zijn plek", aldus de Eindhovenaren op hun clubwebsite.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Eredivisie en ziet de degradatiezorgen groter worden. In het Abe Lenstrastadion was sc Heerenveen met 4-1 te sterk.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.
3 uur geleden