Ronaldo evenaart mondiaal record interlandgoals
BOEDAPEST (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft het mondiale record voor de meeste interlandgoals geëvenaard. De Portugese vedette bracht in het EK-duel met Frankrijk, dat om 21.00 uur begon, twee treffers op zijn naam. Hij benutte twee keer een strafschop. Daarmee kwam hij op 109 doelpunten voor Portugal, nu evenveel als recordhouder Ali Daei, die zijn interlandloopbaan voor Iran beëindigde met hetzelfde aantal treffers.
Ronaldo staat nu op 21 goals bij WK's en EK's. Daarmee is hij nu de Duitse recordhouder Miroslav Klose (19) voorbij.
De 36-jarige spits van Juventus brak eerder dit EK ook al een paar andere records. Hij is de eerste speler die aan vijf EK's heeft deelgenomen. Hij werd ook topscorer van alle EK's. Die teller staat inmiddels op veertien treffers.
De stand bij het duel tussen Portugal en Frankrijk is 2-2 met nog een half uur te spelen.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Jack Cooper-Love heeft FC Emmen met twee doelpunten aan een overwinning op FC Groningen geholpen in de eerste ronde van de KNVB-beker. In de Euroborg werd het 2-0 voor de bezoekers uit Drenthe.
38 minuten geledenKØGE (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben, niet voor het eerst dit seizoen, met ruime cijfers gewonnen in de Champions League. Mede dankzij een doelpunt van Oranje-international Esmee Brugts won de titelverdediger in Denemarken met 8-0 van HB Køge.
41 minuten geledenWERKENDAM (ANP) - FC Utrecht heeft zich in de eerste ronde van de KNVB-beker niet laten verrassen door de amateurs van Kozakken Boys. Op bezoek in Werkendam op Sportpark De Zwaaier boekte de ploeg van trainer Anthony Correia een magere 1-0-overwinning.
2 uur geledenLA PLATA (ANP) - De voetbalsters van Argentinië en Duitsland openen in november een stadion dat de naam draagt van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona. Het gerenoveerde Estadio Único Diego Armando Maradona in de stad La Plata wordt het nieuwe thuis van de Argentijnse nationale elftallen. De oefenwedstrijd tussen Argentinië en Duitsland vindt in de nacht van 29 op 30 november plaats.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de kwartfinale van de League Cup. De club schakelde Chelsea uit na strafschoppen. De stand na reguliere speeltijd was 1-1. Liverpool won de strafschoppenserie met 6-5.
21 uur geledenMAASSLUIS (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de tweede ronde van de KNVB-beker. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior Maassluis (0-2), de nummer 3 van de derde divisie.
21 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft Jurgen Streppel teruggehaald en aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 57-jarige coach had van 2011 tot 2016 al eens de leiding bij de Tilburgers en moet de club dit seizoen behoeden voor degradatie. Hij heeft een contract getekend tot het einde van het seizoen, meldt de hekkensluiter van de Eredivisie.
1 dag geleden