Ronaldo evenaart mondiaal record interlandgoals
BOEDAPEST (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft het mondiale record voor de meeste interlandgoals geëvenaard. De Portugese vedette bracht in het EK-duel met Frankrijk, dat om 21.00 uur begon, twee treffers op zijn naam. Hij benutte twee keer een strafschop. Daarmee kwam hij op 109 doelpunten voor Portugal, nu evenveel als recordhouder Ali Daei, die zijn interlandloopbaan voor Iran beëindigde met hetzelfde aantal treffers.
Ronaldo staat nu op 21 goals bij WK's en EK's. Daarmee is hij nu de Duitse recordhouder Miroslav Klose (19) voorbij.
De 36-jarige spits van Juventus brak eerder dit EK ook al een paar andere records. Hij is de eerste speler die aan vijf EK's heeft deelgenomen. Hij werd ook topscorer van alle EK's. Die teller staat inmiddels op veertien treffers.
De stand bij het duel tussen Portugal en Frankrijk is 2-2 met nog een half uur te spelen.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst kan leven met het gelijkspel van zijn Feyenoord tegen PSV (1-1). "Ik ben blij dat we hier met een puntje vertrekken", zei hij. "Dit is een goed resultaat voor ons."
21 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft drie dagen na de Europese uitzege bij Dinamo Zagreb (2-4) in de Eredivisie gelijkgespeeld tegen FC Groningen. NEC kwam in eigen huis op een achterstand van 2-0, maar wist deze na rust weg te werken: 2-2.
41 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV en Feyenoord hebben elkaar in evenwicht gehouden in het Philips Stadion. De titelverdediger uit Eindhoven benutte voor rust slechts een van de vele kansen en zag de koploper in de tweede helft langszij komen (1-1).
57 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A heroverd op Lazio dankzij een spectaculaire comeback tegen Fiorentina. Inter stond met 1-0 achter, maar sloeg alsnog toe met twee treffers in blessuretijd.
1 uur geledenSITTARD-GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de goede reeks in de Eredivisie voortgezet met een benauwde thuiszege op Excelsior. Rodrigo Guth kopte vlak voor tijd het winnende doelpunt binnen voor de Limburgse club. De ploeg van trainer Danny Buijs klom naar voorlopig de vijfde plaats.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft tegen RC Deportivo geen fout gemaakt in aanloop naar de 'Clásico' tussen koploper FC Barcelona en Real Madrid van zondagavond. De nummer 2 won op eigen veld met minimaal verschil van de club uit A Coruña door een treffer van spits Julián Álvarez. Zo verkleinde Atlético de achterstand op Barcelona tot 2 punten. Real volgt op 4 punten van de stadgenoot.
19 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Sc Heerenveen heeft in het regen- en stormachtige Den Haag een zwaarbevochten Eredivisiezege geboekt op ADO: 2-3. De Deen Jacob Trenskow was belangrijk voor de Friezen met twee treffers, Maxence Rivera was twee keer de aangever. ADO gaf geen goed vervolg aan de eerste competitieoverwinning van het seizoen, vorige week tegen landskampioen PSV.
19 uur geleden