Ronaldo en De Ligt helpen Juventus langs Fiorentina
TURIJN (ANP) - Juventus heeft zich op eigen veld hersteld van de competitienederlaag van afgelopen week tegen Napoli. De ploeg van Cristiano Ronaldo en Matthijs de Ligt won van Fiorentina met 3-0. Twee doelpunten werden gemaakt vanaf de strafschopstip door Ronaldo, waarmee het totaal van de Portugees dit seizoen op negentien doelpunten komt. In blessuretijd was De Ligt met het hoofd goed voor de derde Turijnse treffer.
Door de overwinning staat koploper Juventus weer even 6 punten voor op Internazionale, dat zondagavond een uitwedstrijd speelt tegen Udinese.
In de 40e minuut kende arbiter Fabrizio Pasqua de eerste penalty toe na ingrijpen van de VAR. Die had geconstateerd dat Germán Pezzella de bal tegen de hand had gekregen. Ronaldo schoot onberispelijk raak. Tien minuten voor tijd zag Pasqua in een overtreding van Federico Ceccherini een strafschop. Het discutabele besluit leverde Ronaldo zijn tweede treffer op. De Ligt kopte in blessuretijd raak, zoals hij dat vorig seizoen in hetzelfde stadion nog voor Ajax had gedaan.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.
8 uur geledenWARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.
9 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.
10 uur geleden