Ronaldo drie keer trefzeker tegen Luxemburg
FARO (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft in de met 5-0 gewonnen WK-kwalificatiewedstrijd tegen Luxemburg zijn doelpuntentotaal opgeschroefd. De sterspeler van Manchester United benutte in Faro in het eerste kwartier tot tweemaal toe een penalty en bepaalde vlak voor tijd de eindstand.
Na 18 minuten leidden de Portugezen al met 3-0, maar in het restant bleef een monsterscore uit. Bruno Fernandes maakte na ruim een kwartier de derde en halverwege de tweede helft trof ook João Palhinha nog doel.
Ronaldo bracht zijn aantal doelpunten in interlands op 115. Hij droeg voor de 182e keer het shirt van Portugal. Met een omhaal was hij in de tweede helft nog dicht bij een fraai doelpunt, maar doelman Anthony Moris tikte de bal over het doel.
In dezelfde groep won Servië met 3-1 van Azerbeidzjan. Dusan Vlahovic van Fiorentina nam de eerste twee doelpunten van de Serviërs voor zijn rekening en Ajacied Dusan Tadic besliste het duel vanaf elf meter.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zondag met 1-1 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het elftal van Ron Jans heeft al sinds 9 november niet meer in De Galgenwaard gewonnen. FC Utrecht staat op de achtste plaats van de Eredivisie. PEC Zwolle is de nummer 12.
11 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor het eerst in 2026 een competitiewedstrijd gewonnen. De club uit Deventer won in De Adelaarshorst met 4-0 van Heracles Almelo. De Eagles stegen naar de twaalfde plaats. Heracles blijft laatste in de Eredivisie.
11 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Groningen heeft voor de vijfde keer op rij een competitiewedstrijd verloren. Het elftal van Dick Lukkien ging zondag in Enschede met 2-1 ten onder tegen FC Twente. FC Groningen staat na 24 wedstrijden met 31 punten op de achtste plaats. FC Twente is met 38 punten de nummer 5 van de Eredivisie.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan voorlopig geen beroep doen op verdediger Alphonso Davies. De 25-jarige international van Canada kampt met een spierblessure. Dat maakte de koploper van de Bundesliga bekend in een medische update.
7 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Titelverdediger Inter Miami heeft een zware nederlaag geleden in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen in de Verenigde Staten. De ploeg van sterspeler Lionel Messi ging met 3-0 onderuit bij Los Angeles FC.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim erkende dat een gelijkspel van Ajax tegen NEC (1-1) misschien wel het maximaal haalbare was. "Maar dat wil je natuurlijk niet als je Ajax bent", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.
17 uur geleden