Ronaldo drie keer trefzeker tegen Luxemburg
FARO (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft in de met 5-0 gewonnen WK-kwalificatiewedstrijd tegen Luxemburg zijn doelpuntentotaal opgeschroefd. De sterspeler van Manchester United benutte in Faro in het eerste kwartier tot tweemaal toe een penalty en bepaalde vlak voor tijd de eindstand.
Na 18 minuten leidden de Portugezen al met 3-0, maar in het restant bleef een monsterscore uit. Bruno Fernandes maakte na ruim een kwartier de derde en halverwege de tweede helft trof ook João Palhinha nog doel.
Ronaldo bracht zijn aantal doelpunten in interlands op 115. Hij droeg voor de 182e keer het shirt van Portugal. Met een omhaal was hij in de tweede helft nog dicht bij een fraai doelpunt, maar doelman Anthony Moris tikte de bal over het doel.
In dezelfde groep won Servië met 3-1 van Azerbeidzjan. Dusan Vlahovic van Fiorentina nam de eerste twee doelpunten van de Serviërs voor zijn rekening en Ajacied Dusan Tadic besliste het duel vanaf elf meter.
Meer uit Voetbal
VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.
1 uur geledenPORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax heeft in de eerste speelronde na de winterstop het gat met concurrent Feyenoord verder verkleind. De nummer 3 van de Eredivisie won de uitwedstrijd bij Telstar met 3-2. Eerder op de dag speelde Feyenoord gelijk bij Heerenveen (2-2). Na de vierde zege in vijf competitieduels komt Ajax op 33 punten, 3 punten minder dan nummer 2 Feyenoord.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Alen Halilovic heeft Fortuna Sittard aan een laat gelijkspel bij Go Ahead Eagles geholpen. De van een enkelblessure herstelde Kroaat maakte in de 89e minuut na negen maanden zijn rentree en gaf in de laatste minuut van de blessuretijd de assist op de gelijkmaker van Justin Hubner: 2-2.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Amourricho van Axel Dongen kon zijn emoties nauwelijks meer de baas na zijn gelijkmaker voor sc Heerenveen in de slotfase van het duel met Feyenoord (2-2). "Er ging zoveel door me heen", glunderde de aanvaller. "Al die blessures en al die mooie momenten die ik daardoor waarschijnlijk heb moeten missen. Er kwam echt veel bij mij los."
3 uur geleden