Ronaldo drie keer trefzeker tegen Luxemburg
FARO (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft in de met 5-0 gewonnen WK-kwalificatiewedstrijd tegen Luxemburg zijn doelpuntentotaal opgeschroefd. De sterspeler van Manchester United benutte in Faro in het eerste kwartier tot tweemaal toe een penalty en bepaalde vlak voor tijd de eindstand.
Na 18 minuten leidden de Portugezen al met 3-0, maar in het restant bleef een monsterscore uit. Bruno Fernandes maakte na ruim een kwartier de derde en halverwege de tweede helft trof ook João Palhinha nog doel.
Ronaldo bracht zijn aantal doelpunten in interlands op 115. Hij droeg voor de 182e keer het shirt van Portugal. Met een omhaal was hij in de tweede helft nog dicht bij een fraai doelpunt, maar doelman Anthony Moris tikte de bal over het doel.
In dezelfde groep won Servië met 3-1 van Azerbeidzjan. Dusan Vlahovic van Fiorentina nam de eerste twee doelpunten van de Serviërs voor zijn rekening en Ajacied Dusan Tadic besliste het duel vanaf elf meter.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax raakt na ruim twee jaar hoofd scouting Kelvin de Lang kwijt. De 44-jarige Amsterdammer had nog een contract tot medio 2027, maar heeft besloten Ajax te verlaten, meldt de club op zijn website. De Lang kwam in de zomer van 2023 van Manchester City naar Ajax.
51 minuten geledenROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.
15 uur geledenMIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
19 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
20 uur geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
21 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
23 uur geleden